Přejít na obsah


Fotka

17.11. vlakem za keškama


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
55 odpovědí na toto téma

#1 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 10:12

od 4.11. bude opět v obchodním řetězci L. v prodeji celostátní celodenní jízdenka na vlakové spoje pro den 17.11., tentokráte za cenu 199 Kč
  • 0

#2 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 20:05

co je L? nejaky link na to info?
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#3 m4rkus

m4rkus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 20:25

Orxion napsal/a:
co je L? nejaky link na to info?


el jako l**l - obchodní řetězec
  • 0

#4 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 20:25

L. je první písmeno názvu obchodního řetězce, pokud ti nedojde jaký to je, tak nikam nejezdi a zkus si u stolu vyluštit nějakou snadnou mysterku, to ti zabere celej den... nechci tu dělat reklamu, už ty jízdenky prodával i v minulosti...
  • 0

#5 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 21:44

Tak jako v minulosti s největší pravděpodobností akci využiju. V Praze jsem nočním rychlíkem okolo čtvrté a to by ještě na frekventovaných místech nikdo být nemusel. Kdyby se chtěl někdo připojit tak vyrážím z Břeclavi, přes Brno.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#6 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 21:49

sedento napsal/a:
Tak jako v minulosti s největší pravděpodobností akci využiju. V Praze jsem nočním rychlíkem okolo čtvrté a to by ještě na frekventovaných místech nikdo být nemusel. Kdyby se chtěl někdo připojit tak vyrážím z Břeclavi, přes Brno.

No já pojedu opačně... jen Břeclav mám dost prolovenou, v Brně je toho hafo vypnutého, takže to vidím na Olomouc... ve 4 z Plzně...
  • 0

#7 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 22:14

mirotiro napsal/a:
No já pojedu opačně... jen Břeclav mám dost prolovenou, v Brně je toho hafo vypnutého, takže to vidím na Olomouc... ve 4 z Plzně...


Tak já mám v Plzní jedinou, nedávno jsem při závozu buryny a vína v rychlosti odlovil Plzeňské práva (bez diplomu :-( takže taky alternativa, navíc mě zajímá vojenská historie a v okolí máte pár zajímavých míst.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#8 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 30 říjen 2010 - 22:27

sedento napsal/a:

mirotiro napsal/a:
No já pojedu opačně... jen Břeclav mám dost prolovenou, v Brně je toho hafo vypnutého, takže to vidím na Olomouc... ve 4 z Plzně...


Tak já mám v Plzní jedinou, nedávno jsem při závozu buryny a vína v rychlosti odlovil Plzeňské práva (bez diplomu :-( takže taky alternativa, navíc mě zajímá vojenská historie a v okolí máte pár zajímavých míst.

Tak to rovnou prodluž až ke mě domů do Stříbra na řopíky ;-)
  • 0

#9 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 9:48

Už jsem si říkal, že už tenhle rok nic nebude. Nevím no, asi do toho půjdu. Sice netuším kam pojedu, ale místečko se jistě najde, vidím to tak na hranici se Slovenskem někam do Zlínského kraje, k JM by se mi to nevyplatilo.
  • 0
Cogito ergo sun ...

#10 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 11:11

polas_CZ napsal/a:
Už jsem si říkal, že už tenhle rok nic nebude. Nevím no, asi do toho půjdu. Sice netuším kam pojedu, ale místečko se jistě najde, vidím to tak na hranici se Slovenskem někam do Zlínského kraje, k JM by se mi to nevyplatilo.


Asi blbej dotaz, ale nejsi nahodou ve stejne dobe prihlaseny na event?
  • 0

#11 polas_CZ

polas_CZ

    polas_CZ

  • Members
  • PipPipPip
  • 589 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 12:10

Už jsem zalogoval.. ;-) Těsně po tom zápisu, jsem našel za sebe náhradu. Nestačilo se mě zeptat na icq a rozmazávat to tady? :-/ Jo a abych nezapomněl, mirotiro - díky za info, zbytek jsem dogooglil, weby dotyčných zatím mlčí.. Když si vzpomenu na minulý rok, jak jsem lístky sehnal za Brnem, tak je koupím hned první den - u školy místo Alberta vznikl Lidl. :-)
  • 0
Cogito ergo sun ...

#12 pgnext

pgnext

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 13:33

sedento napsal/a:
Tak jako v minulosti s největší pravděpodobností akci využiju. V Praze jsem nočním rychlíkem okolo čtvrté a to by ještě na frekventovaných místech nikdo být nemusel. Kdyby se chtěl někdo připojit tak vyrážím z Břeclavi, přes Brno.

Docela o tom uvažuji a přidal bych se hned v BV. Domluvíme se mejlem.
  • 0

#13 Orxion

Orxion

    Orxion

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 033 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 14:17

m4rkus napsal/a:

Orxion napsal/a:
co je L? nejaky link na to info?


el jako l**l - obchodní řetězec


jn, me to uz moc nemyslelo, ale hlavne me slo o nejaky link pro potvrzeni .. no nic uz sem si to nasel, ale prijde me ze kdyz nekdo neco podobneho oznami, tak by mohl k tomu pro duveryhodnost dodat nejaky link ahlavne aby si tam clovek nasel mohl najit detaily (treba od kdy do kdy jsou listky dostupne atp ..) .. a ne jen neco placnout co vetru

http://www.regionycr...=10&rsregion=50

ale co .. asi muzu byt vubec rad ze se o tom nekdo zminil, coz? B)
  • 0
vdp_icon_small.jpg
Vodopády list
potapěčské keše


Pozvánka na plánované eventy
.. něco bude :)

#14 Tom007

Tom007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 14:36

Tady to máte na talíři -
http://www.lidl.cz/c...s.xsl/14512.htm
  • 0

Garmin GPSmap 60CSx, Topo Czech, Nokia Lumia730 DS


#15 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 18:56

Důležité je neváhat! I u nás nás bývají lístky rachle vyprodány, natož ve velkých městech. EDIT 19.00: Tak právě hrkla schránka a v ní leták z L... a akce na jízdenku je už i v reklamním letáku.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#16 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 19:36

Orxion napsal/a:

m4rkus napsal/a:

Orxion napsal/a:
co je L? nejaky link na to info?


el jako l**l - obchodní řetězec


jn, me to uz moc nemyslelo, ale hlavne me slo o nejaky link pro potvrzeni .. no nic uz sem si to nasel, ale prijde me ze kdyz nekdo neco podobneho oznami, tak by mohl k tomu pro duveryhodnost dodat nejaky link ahlavne aby si tam clovek nasel mohl najit detaily (treba od kdy do kdy jsou listky dostupne atp ..) .. a ne jen neco placnout co vetru

http://www.regionycr...=10&rsregion=50

ale co .. asi muzu byt vubec rad ze se o tom nekdo zminil, coz? B)

Kdo hledá, ten najde... stačí se jim od včera podívat na web, kde jsem to našel...
  • 0

#17 Solim

Solim

    Šolim

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 075 příspěvků(y)

Publikováno 31 říjen 2010 - 20:48

mirotiro napsal/a:
od 4.11. bude opět v obchodním řetězci L. v prodeji celostátní celodenní jízdenka na vlakové spoje pro den 17.11., tentokráte za cenu 199 Kč


Dik, zrovna v patek jsem premyslel, zda nekdo neprodava levne jizdenky a nic jsem nenasel. Tak uz vim, ze nekam pojedu.
  • 0

GALAXY S5 mini, Android 4.4.2
S úsměvem jde vše líp


#18 JohnyFK

JohnyFK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 12:47

Také plánuji že vyrazím (mirotiro díky za info o této akci) Nevíte někdo jak je to přesně s platností téhle jízdenky (ČD NET) pokud "přešvihnu" limit jednoho dne? Pokud budu na poslední spoj nastupovat třeba v půl dvanácté a ten spoj pojede hodinu - jak se to řeší? Musím si půlnoci koupit u průvodčího lístek z nejbližší stanice do cílové? Nebo stačí když nastoupim před půlnocí a lístek platí dál - dokud z vlaku nevystoupim?
  • 0

#19 d-n

d-n

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 235 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 13:08

Nevíte někdo jak je to přesně s platností téhle jízdenky (ČD NET) pokud "přešvihnu" limit jednoho dne? Pokud budu na poslední spoj nastupovat třeba v půl dvanácté a ten spoj pojede hodinu - jak se to řeší? Musím si půlnoci koupit u průvodčího lístek z nejbližší stanice do cílové? Nebo stačí když nastoupim před půlnocí a lístek platí dál - dokud z vlaku nevystoupim?


Platí do poslední stanice, kde má ten vlak pravidelný příjezd do 24:00. Čili pokud tvůj vlak přijíždí do stanice, kde budeš vystupovat, až po půlnoci, musíš si na úsek mezi těmito stanicemi koupit předem v pokladně jízdenku (nebo u průvodčího, pokud jedeš z neobsazené stanice).
  • 0

#20 JohnyFK

JohnyFK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 16:57

d-n napsal/a:
Platí do poslední stanice, kde má ten vlak pravidelný příjezd do 24:00. Čili pokud tvůj vlak přijíždí do stanice, kde budeš vystupovat, až po půlnoci, musíš si na úsek mezi těmito stanicemi koupit předem v pokladně jízdenku (nebo u průvodčího, pokud jedeš z neobsazené stanice).


Díky.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama