Přejít na obsah


Fotka

Garmin mobile xt WM: Nahrání tras z MapSource


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 trim933

trim933

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 31 October 2010 - 14:23

Ahoj kešaři.

Před časem se řešilo téma Garmin mobile xt: nahrání souřadnic. Což bylo s pomoci bogiho vyřešeno - viz. http://www.geocachin...rt=&rowstart=20

Na zařízení WM současně s trasovými body z MapSource nahraji trasu (nebo i samostatně). MBxt mi po spuštění sděluje, že body a trasu načetl. Body se přidají, ale trasu nejsem schopen na zařízení najít nebo pomocí MBxt naimportovat.

Děkuji za případné podněty nebo odkazy na řešení


trim

:(
  • 0

#2 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2010 - 20:23

U mna to funguje. Trasu (route), odoslanu z MapSource, uvidis pod Sprava udajov -> Trasy -> Zobrazit trasy.
  • 0

#3 trim933

trim933

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 November 2010 - 22:40

Díky. To jsem si myslal také. Posílám postup, co dělám. Pokud jsem postupně dobře poslal obrazky, tak to bude názornější. Výchozí stav. V PDA WM na SD kartě je instalovaný MBxt a jsou již v něm uloženy trasa v moto "Les_Zlibek" a trasa pěšky "trasa". Vypnut MBtx. PDA připojeno k PC s win7 a komunikuje standartně s centrem mobilních zařízení. MapSource - vytvořena druhá trasa Benzinky (zelena) obr. 1, poslány na WM PDA s MBxt obr. 2. MBxt je postupně načetl trasy "Benzinky" i "Les_Zlibek" obr. 3, 4 ve zprávě tras jak u moto, tak u pěšky se trasa "Benzinky" nezapsala ani není vidět viz. obr. 5, 6, 7, 8, 9.. Pro jistoto vypnut za znovu zapnut MBxt. Kde může být chyba?
  • 0

#4 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 11:05

Mam XP / ActiveSync. S Win7 nemam skusenost. V teme, ktoru si citoval, mike007 nasiel nejaku fintu (aktualne posl. prispevok). Skus sa inspirovat.
  • 0

#5 trim933

trim933

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 November 2010 - 12:51

V souvislosti s win 7 nebo win XP to nemůže být, když data do PDA doputují a načtou se. Budu laborovat dále.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama