Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Založení / nezaložení kešky


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
23 odpovědí na toto téma

#1 Murena

Murena

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 11:50

Tak jsem se vydal založit novou kešku - podotýkám, že první. Vše jsem řádně zaměřil, vyplnil příslušný formulář na geocaching.com (včetně zaškrtnutí pole pro odeslání na schválení) a od té doby čekám na schválení, ale stále nic. Keška byla založena 25.10. mám čekat dál, nebo je někde chyba?[mail][/mail]
  • 0
[mail][/mail]

#2 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 12:08

Možná kdybys dotaz položil v sekci reviewer, či ještě lépe se podíval který z nich má na starost oblast umístění keše a napsal přímo jemu, samozřejmě s GCkodem příslušné keše, měl bys odpověď přímo o kováře, proč píšeš teoretikům kováříčkům? :-)))
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#3 Smogeo

Smogeo

    Pozorr, troll!

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 12:18

Zegga napsal/a:
Možná kdybys dotaz položil v sekci reviewer, či ještě lépe se podíval který z nich má na starost oblast umístění keše a napsal přímo jemu, samozřejmě s GCkodem příslušné keše, měl bys odpověď přímo o kováře, proč píšeš teoretikům kováříčkům? :-)))

no teda LOL! Dá to obecný diskuze a zdrbe ho Zegga za to že otravuje řadový kačery, dá to do revírnické sekce a zdrbe ho Sobikovi za to že zdržuje revírníka. :D Nebylo by lepší mu napsat jednou větou jak to chodí a ať teda ještě tejden počká?
  • 0
> Body nesmrdí <
Nebudu lítat jak Groundspeak pískne.

#4 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 12:21

Murena napsal/a:
Tak jsem se vydal založit novou kešku - podotýkám, že první. Vše jsem řádně zaměřil, vyplnil příslušný formulář na geocaching.com (včetně zaškrtnutí pole pro odeslání na schválení) a od té doby čekám na schválení, ale stále nic. Keška byla založena 25.10. mám čekat dál, nebo je někde chyba?[mail][/mail]


Jedinou chybu, kterou v tom vidím je, že nemáš trpělivost. Nejsi sám, kdo zakládá keše. Vyčkej.
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu

#5 Murena

Murena

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 14:10

mike007 napsal/a:

Murena napsal/a:
Tak jsem se vydal založit novou kešku - podotýkám, že první. Vše jsem řádně zaměřil, vyplnil příslušný formulář na geocaching.com (včetně zaškrtnutí pole pro odeslání na schválení) a od té doby čekám na schválení, ale stále nic. Keška byla založena 25.10. mám čekat dál, nebo je někde chyba?[mail][/mail]


Jedinou chybu, kterou v tom vidím je, že nemáš trpělivost. Nejsi sám, kdo zakládá keše. Vyčkej.


Jo díky, to je přesně to co jsem potřeboval vědět, jestli ten čas (ta doba) je normální a jsem jenom příliš netrpělivej, nebo jestli jsem někde vyrobil chybku. Budu dál čekat :-)
  • 0
[mail][/mail]

#6 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 14:17

Buď v klidu a čekej. "Rivajvr" je taky jenom člověk a GC se věnuje ve svém volném čase. Takže to může trvat docela dlouho :-) Moje poslední keš čekala 5 dní než se vůbec něco stalo :-) Po odpovědi na zprávu, kterou jsem dostal od reviewera to k publikaci bylo ještě dalších 8 dní. Což je jen ilustrační, pokud odjede někam pryč třeba na týdenní dovolenou, bude to nejspíš ještě delší...
  • 0

#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 14:54

Nevim, proc bych ho mel drbat za to, ze by to napsal do sekce pro schvalovace... Na palici je ale to, ze jak probiha schvaleni kese je tady podribne popsano a prispevku na tema "jak to dlouho trva" je tady halda.
  • 0

#8 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 15:21

1) Nikoho jsem nedrbala, pouze jsem doporučila možný postup jak získat odpověď založenou na faktech. Nikdo z řadových kačerů není schopen bez nahlédnutí do listingu posoudit nedostatek. Nepublikovaný listing vidí pouze autor a rewiever. 2) Sobíku, v té spoustě vláken jich mnoho zmiňuje že "do tří dnů" se na keš reviwer podívá a případně vrátí k doplnění, tato lhůta však už pěkných pár měsíců bere za své. Nikde není daný časový limit, to je pravda. Ale pokud někdo hledá a zjistí že do týdne je zpravidla keš publikovaná, proč se divit že se po týdnu ptá? 3) Murena, možná můžeš v klidu čekat a nic nezkazíš. Zrovna tak nic nepokazíš slušným dotazem s GCkodem na příslušného reviewera. V druhém případě eliminuješ možnou chybu. V prvním případě ten dotaz stejně případně pošleš, jen o týden dva později.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#9 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 15:24

když jsem dělal svoji prvni kešku taky sem se takhle ptal:):D človek je prostě natěšenej až mu tam budou lidi chodit tak se proste a jednoduše zeptá no.. :);)
  • 0

#10 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 15:34

WinD3 napsal/a:
když jsem dělal svoji prvni kešku taky sem se takhle ptal:):D človek je prostě natěšenej až mu tam budou lidi chodit tak se proste a jednoduše zeptá no.. :);)


no jo, Ty ses ptal hned po dvou dnech ;):D:D:D
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#11 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 15:39

Zegga napsal/a:

WinD3 napsal/a:
když jsem dělal svoji prvni kešku taky sem se takhle ptal:):D človek je prostě natěšenej až mu tam budou lidi chodit tak se proste a jednoduše zeptá no.. :);)


no jo, Ty ses ptal hned po dvou dnech ;):D:D:D

nene ptal sem se po 6 dnech :-) a hned mě sobík taktně odpálkoval :-D
Ach jo, zase někdo nečte co má.. smiley
  • 0

#12 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 18:30

Sobík nikoho neodpálkoval a dobře ví, že se ptal za víc než 3 dny... ale skoro všude se píše jednoznačně o tom, že limit není a když tak prostě pokorně čekat. Nic víc, míň. No a taky se všude píše, že když už nevydržím pokorně čekat, tak napsat SZ příslušnému schvalovači a ne brečet tady...
... a stejně se aspoň jednou týdně najde nějakaj dobrák, co brečí jak to že to trvá tak dlouho a co má dělat...

... já nemám a nikdy jsem neměl problém někomu poradit, ale když je něco už 1000x napsaný ve foru, je to na wiki, je to u Keškoměrky atd., tak fakt už mě napadá jen "perly, perly a zase perly..."
  • 0

#13 WinD3

WinD3

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 211 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 19:06

sobikovi napsal/a:
Sobík nikoho neodpálkoval a dobře ví, že se ptal za víc než 3 dny... ale skoro všude se píše jednoznačně o tom, že limit není a když tak prostě pokorně čekat. Nic víc, míň. No a taky se všude píše, že když už nevydržím pokorně čekat, tak napsat SZ příslušnému schvalovači a ne brečet tady...
... a stejně se aspoň jednou týdně najde nějakaj dobrák, co brečí jak to že to trvá tak dlouho a co má dělat...

... já nemám a nikdy jsem neměl problém někomu poradit, ale když je něco už 1000x napsaný ve foru, je to na wiki, je to u Keškoměrky atd., tak fakt už mě napadá jen "perly, perly a zase perly..."


já vim.. ja to beru.. jenomže jsem si to předtím neuvědomoval..to viš všechno novy človek nevědel jak to tu funguje.. :-) a jak je známo človek je tvor líný tak to večinou dopadne takhle .. :-) a ptal sem se z a6 koukal sem na schvaleni keše a na založeni tamtoho fora.. ale to je jedno.. :-D to tu nepatři.
  • 0

#14 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 19:35

Somálsko je teda od nás spíš na jih než na západ... ;)
  • 0

#15 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 19:45

Docela si dovedu představit, že Velký Schvalovač schválí obratem keš která je na první pohled OK, tj má naprosto všechny náležitosti jak je psáno a dáno. A ty problematické že mu prostě trvají dlouho, třebas jen proto, že musí luštit co tím textem autor vůbec chtěl říct. Občas se taky vidí takový "češtin", že být Schalavačem, tak to odmítnu pro nečitelnost a nesrozumitelnost.
  • 0

#16 mauricie

mauricie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 315 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 22:00

Murena napsal/a:
Tak jsem se vydal založit novou kešku - podotýkám, že první. Vše jsem řádně zaměřil, vyplnil příslušný formulář na geocaching.com (včetně zaškrtnutí pole pro odeslání na schválení) a od té doby čekám na schválení, ale stále nic. Keška byla založena 25.10. mám čekat dál, nebo je někde chyba?[mail][/mail]


Jak už tu bylo psáno - Trpělivost!
A pak taky trošku přemýšlet: Byl prodloužený víkend, nejspíš se to schvalování o něco protáhne, protože revívři taky chodí kešovat.
  • 0
Dobrá nálada nevyřeší problémy, ale nasere tolik lidí, že stojí za to si ji udržet.

#17 Murena

Murena

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 22:24

Díky všem za odpovědi, ale stačila jedna řádka, že to prostě trvá a týden nemusí být žádná doba :-) :-) nemusíte si hned kvůli tomu trhat občanky..... Taky věřím, že ohledně termínů schvalování již na tomto webu bylo napsáno dost, ale než to hledat, protože tam co jsem to hledal se psalo o průměru 3-5 dnů, zeptal jsem se tady a jak je vidět ochotných odpovědí se našlo dostatek DÍKY! DÍKY! DÍKY!
  • 0
[mail][/mail]

#18 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 22:28

Nebo se podívej, jestli o víkendu nebyl nějaký větší event. Retrívři na ně taky chodí a pak neschvalují. Nebo jestli zrovna není na dovolené, většinou to sem někam do fóra napíšou, když jsou delší dobu pryč. Zrovna teď vidím, že keškoměrka zčervenala, včera byla ještě zelená, tak je asi někde nával.
  • 0

#19 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 23:13

WinD3 napsal/a:

Zegga napsal/a:
no jo, Ty ses ptal hned po dvou dnech ;):D:D:D

nene ptal sem se po 6 dnech :-) a hned mě sobík taktně odpálkoval :-D
Ach jo, zase někdo nečte co má.. smiley


Miluju tyhle kecy...

Tvůj tehdejší příspěvek necelou hodinu po tom cos založil ono téma: "ja uz to tam mam 2 dny a ješte prave se ani neozval :-("
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#20 mike007

mike007

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 505 příspěvků(y)

Publikováno 01 listopad 2010 - 23:17

Murena napsal/a:
Díky všem za odpovědi, ale stačila jedna řádka, že to prostě trvá a týden nemusí být žádná doba :-) :-) nemusíte si hned kvůli tomu trhat občanky.....


Odpověď jsi dostal, tak proč téma neuzavřeš?
  • 0
• Osobní stránky: http://www.bastleni.eu




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama