Přejít na obsah


Fotka

Airsoft a kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 16:31

Ahoj, zajímalo by mě, kolik lidí tady na fóru má podobnou skladbu koníčků jako já, tedy airsoft a geocaching. Osobně vím o několika lidech z airsoftové komunity GSG, ale ani nevím, jestli se vyskytují tady. Prohledat fórum jsem zkoušel a narazil jsme jen na pár zmínek, tak ať to tu máme pěkně pohromadě :)

Osobně hraji za BW tým Spähtrupp 11 / FSK 200, tedy německý hloubkový průzkum. Kdo se tu přiznáte, zkuste taky přihodit odkazy na týmy ;)

Jo a abych nezapomněl... kdo už odlovil kešku při airsoftu? Zatím se mi to povedlo u tří:
http://www.geocachin...e6-4d0ea9f78102
+ log s fotkou, jen foceno moc z dálky
  • 0

#2 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 16:32

Airsoft .. joo bejváávalo .. už je to sakra dlouho, ale ty krámy se mi pod postelej válej porád ..:D
  • 0

#3 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 17:42

Paintball nestaci?... ;)
  • 0

#4 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 17:46

A hraješ nějak pravidelně? :) Však to znáš, paintbaláci nemusí airsofťáky protože nechápou, jak poznáme zásah a my zase nemusíme "barvičkáře" B) Jednou jsme dokonce v lese potkali bandu lidí, co si na odpoledne půjčili paintbalovky... a byla to nakonec celkem zajímavá přestřelka. Oni v kabátech naše zásahy necítili a my se drželi mimo jejich dostřel :D
  • 0

#5 MildaPajda

MildaPajda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 618 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 19:32

pravidelne nepravidelne... ;) www.jesteri-paintball.cz
  • 0

#6 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 19:54

No myslel jsem to právě tak, jestli hraješ se stálou aprtou nebo si občas "půjčíte flintičky" :) Ten web je dost jasná odpověď :)
  • 0

#7 Sherlock Holmes

Sherlock Holmes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 194 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 20:33

Ahoj můj druhej kůň je Paintball, nehraji z žádný team ... Jednou jsem měl myšlenku :P založit kešku na téma Paintball ... Můj profil: http://www.military-...=hraci&pid=4297
  • 0
<a href="http://www.svetgc.cz...ction/all">Moje sbírka CWG</a>

#8 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 03 listopad 2010 - 23:45

Učinil jsem jakési propojení těchto dvou záležitostí na jedné keši (http://www.geocachin...47-28ee8f44f43d), ale jinak jsou to v naší rodině oddělené zábavy.
  • 0

#9 SniperCZ

SniperCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 0:05

Jj tuhle kombinaci schvaluji, ač teď hraji jen občasně ;)
  • 0

#10 vlcice.pavlina

vlcice.pavlina

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 196 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 7:58

zmijovkar napsal/a:
Učinil jsem jakési propojení těchto dvou záležitostí na jedné keši (http://www.geocachin...47-28ee8f44f43d), ale jinak jsou to v naší rodině oddělené zábavy.


Teda cestina psana azbukou je silene zverstvo :-) Asi jako: Eto aružie o katorom ty gavaryl jesť u menja realnoje (posledni slovo cesky s ruskym prizvukem - oblibeny trik ze skolnich skamen :-)
  • 0
Na Geocaching jsem narazila náhodou a byla to ta nejkrásnější náhoda, která mne kdy potkala Garmin Oregon 300, Vodafone 845 + GeOrg

#11 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 8:59

Kdyby nekdo mel chut udelat takovy maly eventik, zastrilet si v lese, a pak o tom pokecat v hospode, rad se na tom budu podilet. Privezu 2x AK47S a 3x MP40 v elektrice ;-) Zapujcim, naladuju, predvedu. I nejake cire bryle na pujceni vezmu.
  • 0
Via est scopus!

#12 Gleep

Gleep

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 184 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 9:24

Občas a rád si dám paintball. Nejsem žádný závislák a vybavení nemám :-) Airsoft bych taky klidně zkusil. Takže kdyby náhodou vznikal nějaký střílecí eventík, dejte mi vědět. Jsem docela prostorově výraznej, bude se do mě dobře trefovat :-D
  • 0

#13 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 9:43

Taky jsme - na ryze amatérské úrovni - onehdá dělali s vlastními děťátky airsoft tábor. U kluků měl jednoznačný úspěch. Ale to nám do objevu kouzla GC chyběl ještě rok.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#14 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 9:48

Pazitka napsal/a:
Kdyby nekdo mel chut udelat takovy maly eventik, zastrilet si v lese, a pak o tom pokecat v hospode, rad se na tom budu podilet. Privezu 2x AK47S a 3x MP40 v elektrice ;-) Zapujcim, naladuju, predvedu. I nejake cire bryle na pujceni vezmu.


To je nápad :-) Výbavu bych taky určitě nějakou sehnal na zapůjčení. Ovšem je tu jiný, trochu zeměpisný problém. Na Liberecko se já osobně moc nedostanu, i když odtamtud znám dost hráčů.
Ale je tu i jiná varianta, při které by si mohlo airsoft vyzkoušet víc lidí...ovšem ne v lese.
http://airsoft-arena.cz/
  • 0

#15 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 11:52

To je pekny podnikatelsky zamer :-) Kdy ze to budu mit narozeniny? :-)
  • 0
Via est scopus!

#16 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 11:56

Já už narozeniny měl a slibovaná střelnice nevyšla :( No pokud by byl větší zájem, můžeme zkusit něco naplánovat :) Jen abych měl dost času při škole.
  • 0

#17 Bludi

Bludi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 76 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 15:15

DangeMask napsal/a:


To je nápad :-) Výbavu bych taky určitě nějakou sehnal na zapůjčení. Ovšem je tu jiný, trochu zeměpisný problém. Na Liberecko se já osobně moc nedostanu, i když odtamtud znám dost hráčů.
Ale je tu i jiná varianta, při které by si mohlo airsoft vyzkoušet víc lidí...ovšem ne v lese.
http://airsoft-arena.cz/


Když už Praha, tak by se dalo využít nějakého vojenského prostoru v okolí Prahy. Třeba Točná, Milovice a nebo Klondajk na Brdech. Vše v pohodě dostupné příměstkou dopravou..
  • 0

#18 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 04 listopad 2010 - 15:22

Já osobně jsem v Praze ještě pořádně nehrál, jen tu studuju :) Pokud bychom chtěli něco uspořádat v přírodě, narazíme nejspíš brzy na nedostatek výbavy. Aktivní airsofťáci určitě výbavu mít budou, ale omezilo by se to jen pro ně. Nebo možná by se dalo domluvit pro zájemce zapůjčení zbraní od některého z prodejců.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama