Přejít na obsah


Fotka

HTC Diamon I. II.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 -Derek-

-Derek-

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 13 příspěvků(y)

Publikováno 08 listopad 2010 - 22:52

Ahoj, chtěl bych poradit od vás milých kolegů. Potřeboval bych vědět pár informací od vís co poýíváte HTC Diamond I. II.. Líší se tyto telefony od sebe v Geocachingu nebo-li GPS modulu? Jste s Diamondem spokojeni při kešování? Jak dlouho vydrží (hod.) při kešování? Náký dobrý software pro GC který pracuje offline? Moc se mi tento telefon líbí vzhledově. I hodně mudlů ho chválí ale chtěl bych vědět i váš názor od vás kacherů. Půjde mi v lese nebo za špatného počasí dobře kešovat? Nebo si na to budu muset koupit náky lepčí modul. Čím víc informací mi dáte tím víc budu vděčný díky!! :o)
  • 0

#2 mkacer

mkacer

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 8:57

Používám HTC Diamond I k lovení již přes rok a jsem velice spokojený. Chce to ale pár úprav, neboť samotný přístroj není dělaný do terénu. Používám: - pouzdro od nějakého telefonu, dotykáč si s tím poradí a pády ani déšť tolik nevadí - určitě větší baterii, původní 900 vydrží při plném provozu cca 2 hod. To je úděl všech telefonů. Koupil jsem si 4 velkokapacitní baterie 1800, každá vydrží 4 hodiny plného provozu. K bateriím dostaneš i zadní kryt s "hrbem". - GPS signál s "hrbatým" krytem je mizerný. Lze si ale velice snadno vytvořit externí odnímatelnou anténu pro GPS, signál je pak perfektní. - Jako hlavní program používám GCZII, i když jsou s ním po aktualizaci GS stránek občas potíže. Má ale skvělé propojení s GOOGLE mapami, což se hodí pro určení polohy podle satelitní mapy. Pokud máš další dotazy, pošli mi je mailem, rád pomůžu.
  • 0

#3 maxus_aurelius

maxus_aurelius

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 38 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 9:17

ja mam HTC Diamond II a kesuju s nim asi rok a pul. Baterie opravdu nic moc - dve hodiny a konec. Ja to neresim nahradni baterii, ale "mobilni UPSkou" - mobile power packhttp://www.apc.com/r...OCountryCode=cz a vydrzim s tim cely den.
Jinak k lovu pouzivam taky GCZII a posledni dobou jsem prisel na chut PocketDrake.
Wherigo na nem taky funguje.
Pro pohyb mezi keskama pouzivam Igocko.
Se signalem GPS je to obcas slabsi, ale jeste se mi nestalo, ze bych kvuli tomu kesku nenasel (trva to treba o trochu dele, ale aspon je to lepsi zabava nez prijit napoprve na misto, kde je krabka :) )
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama