Přejít na obsah


Fotka

Trekbuddy 0.9.99 podsviceni


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 10:21

ahoj, aktualizoval jsem si TB na 1.0.00 ( zkousel jsem i 0.9.99) a při ovladání podsvícení tlačítkem "3" mi to proste nejde jako u stare verze. Mam hlasku "SERVISE NOT ACCESSIVE JAVA.EXCEPTION.PERMISON DENIED....co s tim ?
  • 0

#2 parnie

parnie

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 13:20

Nejlepší bude když popíšeš na jakém telefonu ;) Na Nokii si musíš nainstalovat Trekbuddy Service a pak zmáčknout kláves 3 trochu déle, protože se to na verzi 1.0.0 trochu pozměnilo:)
  • 0

#3 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 13:31

parnie napsal/a:
Nejlepší bude když popíšeš na jakém telefonu ;)

Na Nokii si musíš nainstalovat Trekbuddy Service a pak zmáčknout kláves 3 trochu déle, protože se to na verzi 1.0.0 trochu pozměnilo:)


hm pěkný, ted jsem si tuhle informaci nasel. Takze krasny zjednoduseni :-D:D
  • 0

#4 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 13:33

[quote]suntour napsal/a:
[quote]parnie napsal/a:
Nejlepší bude když popíšeš na jakém telefonu ;)

Na Nokii si musíš nainstalovat Trekbuddy Service a pak zmáčknout kláves 3 trochu déle, protože se to na verzi 1.0.0 trochu pozměnilo:)[/quote]

PS: Nokia 6303. Ze jsem se na to ne..... poustet se do instalace nove verze TB
  • 0

#5 Suntour

Suntour

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 09 listopad 2010 - 14:12

parnie napsal/a:
Nejlepší bude když popíšeš na jakém telefonu ;)

Na Nokii si musíš nainstalovat Trekbuddy Service a pak zmáčknout kláves 3 trochu déle, protože se to na verzi 1.0.0 trochu pozměnilo:)


UZ POŘEŠENO, DÍKY
  • 0

#6 Tlapa team

Tlapa team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 40 příspěvků(y)

Publikováno 11 listopad 2010 - 9:04

Ahoj, mám pár dotazů ohledně této aplikace: 1. Je nějaký mě zatím skrytý význam toho že v každém přepínacím okně je šipka jiným směrem - často, občas jsou ve shodě? Podle kterého okna se nejlépe hledají kešky? Zatím mi to vychází na kompas který se točí dle mé polohy a chůze, ale je to občas dost zpomalený. Zelená šipka v mapě mi přijde že ukazuje někam do háje.. Nedá se nastavit aby se točila mapa podle aktuálního směru: 2. Co značí červená šipka v kurzoru na okně mapy? 3. K čemu je v okně kompasu zámek severu? Pochopil jsem že pak asi ukazuje stejně jako v okně mapy, tedy bez otáčení? 4. Zkoušel jsem úspěšně založit si pro cestu z práce domů pár waypointů a pak se po nich navigovat, jde do aplikace dohrát nějaká hlasová navigace pro použití v autě? Používám mobil SE C702 Díky moc za případné rady :-)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama