Přejít na obsah


Fotka

Etrex legend nevezme mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Levit

Levit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 10 November 2010 - 19:40

Zdravím, mám starou Mountfieldovskou navigaci + TOPO 50.Do teď vše fungovalo v pohodě, ale potřeboval jsem nahrát jiný region.Nainstaloval Mapsource, mapy odemknul kodem a když vyberu část mapy kterou chci nahrát do GPS tak mi to píše, že mapy nelze odemknout pro mojí navigaci?Čím to je?díky.
  • 0

#2 Majus

Majus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 200 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2010 - 9:38

Ahoj, jsem totalni amater v tomhle, ale me se stalo, ze jsem koupila Legend i s mapama na CD, pak jsem ho reklamovala, dostala jsem novej a k nemu i nove odemykaci cislo na mapy. Ovsem tohle nove cislo mi nefungovalo na odemceni mych starych map, musela jsem si pujcit od brachy CD s novejsi verzi mapsource a tam uz to slo... - Takze treba zkusit jinou (novejsi/starsi) verzi mapsource... ? Nebo treba nekdo poradi lepe. ;)
  • 0
"Do průšvihu nás nikdy nedostane to, co nevíme. Dostane nás tam to, co víme příliš jistě, ale ono to tak prostě není." (Y. Berry)

#3 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2010 - 9:55

To je (bohužel) jednoduché - zařiď se rozumně a jdi tam, kde tě, jako slušného zákazníka, netrestají za to, že jim platíš, nesmyslnými omezeními a nefunkčními ochranami. Tedy nefunkčními - ne že nechrání, ale "prostě to nefunguje" vůbec. Koukni na warez, jakékoli forum, budou tam návody, jak to rozběhnout.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#4 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 11 November 2010 - 10:12

Levit napsal/a:
Zdravím, mám starou Mountfieldovskou navigaci + TOPO 50.Do teď vše fungovalo v pohodě, ale potřeboval jsem nahrát jiný region.Nainstaloval Mapsource, mapy odemknul kodem a když vyberu část mapy kterou chci nahrát do GPS tak mi to píše, že mapy nelze odemknout pro mojí navigaci?Čím to je?díky.

...viz mail.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama