Přejít na obsah


Fotka

4.5. - 12.6. 2006: Začněte vybírat!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
11 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 15:00

Brzy by se na téhle stránce měly začít objevovat vaše fotky. Po přihlášení se každému u detailu fotky objeví tři políčka, do kterých může vložit fotky a rodělit tak jeden, dva a tři body. Na vybírání těch nejlepších budeme mít přibližně stejnou dobu jako na přihlašování. To znamená, že hned jak doma na cédéčku nějakou pěknou fotku z kešování najdete, podívejte se sem a zkuste jí přihlásit.
Na FTF, STF a TTF bude čekat něco hezkého, takže pokud jsou jasné výchozí souřadnice, můžete začít hledat.

Mimochodem, je tu někdo kromě Cerro Torre, kdo fotí na film? Určitě to není proti pravidlům.
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 16:04

Brzy by se na téhle stránce měly začít objevovat vaše fotky. Po přihlášení se každému u detailu fotky objeví tři políčka, do kterých může vložit fotky a rodělit tak jeden, dva a tři body. Na vybírání těch nejlepších budeme mít přibližně stejnou dobu jako na přihlašování. To znamená, že hned jak doma na cédéčku nějakou pěknou fotku z kešování najdete, podívejte se sem a zkuste jí přihlásit.

Na FTF, STF a TTF bude čekat něco hezkého, takže pokud jsou jasné výchozí souřadnice, můžete začít hledat.


Mimochodem, je tu někdo kromě Cerro Torre, kdo fotí na film? Určitě to není proti pravidlům.

Skvely napad, uz sa tesim na prihlasene fotky:)) Som tiez velmi rad, ze sa sutaze mozem zucastnit:))

  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 17:59

ajaj, asi jsem nemel napsat FTF, ale BTF - best to find. horsi vec je, ze jsem si pri psani pravidel neuvedomil, ze nikde neni vyslovne napsane (krome zminky o geocachingu 'u nas'), ze fotky by mely byt z ceska, aby to melo nejake omezeni. doplnim to, stydim se a omlouvam.
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2006 - 12:23

Proč není nějaké upozornění na titulní stráncde gc.cz ? (nechce se mi proklikávat se skrze fórum až na stránku s fotkama)
  • 0

#5 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 16:08

Skvely napad, uz sa tesim na prihlasene fotky:)) Som tiez velmi rad, ze sa sutaze mozem zucastnit:))


A vite kdo bude mit FTF? no prece Dorcadion :)))
  • 0

#6 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 18:29

sypu si popel na hlavu a pisu omluvny dopis rikitanovi.
  • 0

#7 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2006 - 12:36

Proč není nějaké upozornění na titulní stráncde gc.cz ? (nechce se mi proklikávat se skrze fórum až na stránku s fotkama)

nestíhááám, ale bude.
  • 0

#8 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 16:41

A vite kdo bude mit FTF? no prece Dorcadion :)))

FTF je za co? ;-) kto prvy posle? Ja uz som:) tesim sa na vase!
  • 0

#9 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 19:23

sypu si popel na hlavu a pisu omluvny dopis rikitanovi.

Ups, tak to netusim, ci mam nieco pouzitelne nafotene aj od vas:((( Tu holandsku fotku teda vyhod, ale na Sk uzemie by sa sutaz mohla vztahovat, pliiiiiiz. ::)) ak nie, neva.
  • 0

#10 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2006 - 23:36

ja myslim, ze to pujde, zvlast proto, ze jsi byl prvni. ... jestli nikdo nema nic proti ...
  • 0

#11 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2006 - 0:08

ja myslim, ze to pujde, zvlast proto, ze jsi byl prvni. ... jestli nikdo nema nic proti ...

Souhlasím protivá tomu, poněvadž mi na tom nesouvisí.
  • 0

#12 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2006 - 2:56

ja myslim, ze to pujde, zvlast proto, ze jsi byl prvni. ... jestli nikdo nema nic proti ...

Ďakujem! No šak ono tie moje obrážťoky nie sú žiadne dychvyrážajúce zázraky, ňijaká konkurencia pre vás:)
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama