Přejít na obsah


Fotka

60csx podsvícení


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Levit

Levit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 12:53

Zdravím, vždycky když vypnu a zapnu svuj 60csx tak je podsvícení displeje na 0%, musim vlezt do menu a když skočim na Uroven podsviceni tak tam skočí mnou nastavená hodnota, ale po každym vypnutí se vynuluje?Dá se to nějak vyřešit?díky mam tam SW 4.00 a GPS SW 3.00s PS: už jsem na to přišel, to je tak když se na to vrhnu aniž bych četl manual:-) admin to může prosím smazat.
  • 0

#2 marwillCZ

marwillCZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 167 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 13:11

Tak tohle je banalita. Co mě štve je ten fakt, že když to naviguje, mám zapnuté podsvícení a blíží se odbočení na které to upozorní pípnutím, tak to samo zhasne a už se to neprobere. Musím znovu stisknout PWR, aby se to rozsvítilo a jede se dál. Docela to v noci prudí. Asi chybka v SW a novější nejspíš nebude.
  • 0

#3 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 13:38

Tak to je zase dost normální:-D ...ale jo dost to prudí
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#4 Levit

Levit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 14:32

Hm no drobná kosmetická vada:-)
  • 0

#5 vetrnik_cr

vetrnik_cr

    vetrnik_cr

  • Members
  • PipPipPip
  • 279 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 14:44

marwillCZ napsal/a:
Tak tohle je banalita. Co mě štve je ten fakt, že když to naviguje, mám zapnuté podsvícení a blíží se odbočení na které to upozorní pípnutím, tak to samo zhasne a už se to neprobere. Musím znovu stisknout PWR, aby se to rozsvítilo a jede se dál. Docela to v noci prudí. Asi chybka v SW a novější nejspíš nebude.


to dělá asi všem, i mě... napadlo mě teď, zkusit předem v menu nastavit místo nuly třeba 60% a jestli se to pak nebude chovat tak, že to podsvícení hodí na tu v menu nastavenou hodnotu ( pochopitelně asi bude třeba externí napájení - v autě)
ale zatím jsem to nezkoušel.
  • 0

#6 Levit

Levit

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 27 příspěvků(y)

Publikováno 26 November 2010 - 14:52

Ale to vypínání podsvícení děla jen při napájení z baterek ne?
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama