Přejít na obsah


Fotka

Trackovatelné CWG?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 22:18

Mám již druhou várku CWG od Kavalíra:

http://www.gravirovani-laserem.com/vyroba-cwg.php
a jsem s nimi nadmíru spokojen, avšak v minulé i předchozí várce dorazilo navíc jedno CWG, které na sobě nemá moje logo, ale píše se na něm: Collection member a nějaké číslo, které je velice podobné těm trackovatelným, ale aktivovat to jako GC nejde... Netušíte někdo prosím oč se jedná? Mám totiž dojem, že jsem o trackovatelných CWG slyšel, ale možná si to jen blbě myslím, díky.
  • 0

#2 DangeMask

DangeMask

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 158 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 22:27

Zkus to místo aktivace zadat jako nalezený ;-)
  • 0

#3 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 22:31

Koukni ZDE
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#4 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 22:40

Na to že je v katalogu 5000 koleček, tak bych čekal víc logů než jenom 1000. Hlavně loguj jenom jako discovered.
  • 0
MaFa

#5 geostorm

geostorm

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 28 listopad 2010 - 23:03

Ne. Všichni kdo dostanou C.M.CWG ho musí vložit do kešky poblíž svých HC. ]:-)



To nechápu.
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 10:43

Smogeo: a co to ma spolecneho s vkladanim do kesi? On to myslel tak, ze pokud dotycny rozesila C.M. CWG ke svym objednavkam, ze by ten pomer lidi, co si to zaloguje mel byt vyssi.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 11:31

No, já jsem si ho taky nezalogoval :-) Nějak mi to nedošlo :-D Ale doma to doladim :-)
  • 0

#8 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 12:17

Zkusil jsem to a je to jeden trackovatelný, ale na co mi to je? Mám-li 2 stejné a po světě jich musí běhat hodně...
  • 0

#9 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 12:37

Guraim napsal/a:
Zkusil jsem to a je to jeden trackovatelný, ale na co mi to je? Mám-li 2 stejné a po světě jich musí běhat hodně...


ono je to hlavne k tomu, ze ty si zalogujes TBcko, ktere ma autor serie CWG, ksyz tam neco napises, tak das i najevo jestli sis nechal udelat svoje, nebo jen nasel tohle specielni CWG.

A mas take jedno dalsi CWG do sbirky.
  • 0

#10 Guraim

Guraim

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 12:58

Takže můžu to jedno které mám navíc pustit do světa?
  • 0

#11 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 13:29

Samozřejmě že ho můžeš pustit do světa, nebo s ním třeba podložit stůl :D Taky nevím, proč někteří výrobci tyhle C.M.CWG dávají i k dodělávkám. Kdyby tam raději připálili jedno osobní. Ale já už jich našel vložených v keších spoustu. Takže je tam někdo musí dávat.
  • 0

#12 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 29 listopad 2010 - 13:42

Ono to dříve fungovalo trochu jinak, ty jsi poslal svoje dvě kolečka a dostal jsi jiná dvě kolečka - Colection Member a JPAgeo a taky instrukce, že si máš zalogovat discovered. To že dostaneš CWG s trakovacím číslem bylo velké tajemství a v návodech na webu to nikdo nezmiňoval, proto to tam asi chybí dodnes. Dnes se přidává Colection Member do každé dodávky, bohužel asi bez instrukcí co s ním. Vložení do kešky asi moc velký smysl nemá, jelikož každý kdo má CWG (a tím myslím oficiální a ne nějaké kopie) má zároveň minimálně jedno CWG Collection Member.
  • 0
MaFa

#13 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 12:26

Tak jsem taky dohledala své Collection member, ale průvodní dopis k němu je kdesi založen a tím pádem k nenalezení. Už jsem tak nějak pochopila že aktivovat nelze, lze ho nechat vyhledat... Následuje několik natvrdlých dotazů... 1) chápu dobře že všechna čísla těhle Cwg vedou po vyhledání na stejnou adresu? 2) svoje CM si tedy tam mohu zalogovat a po mě pak všichni kdo ho uvidí? 2) Jaký význam má umístění do krabice? Je to o tom že si CM "prohlídnou" a v podstatě je to jakás zpětná vazba pro autory? 3) Pokud dám CM do krabice tak vlastně ani nemá za úkol cestovat ale být viděn? tudíž ho mohu přidělat "napevno" ? 4) Pokud není CM "napevno" lze jej přenášet, ale vždy se loguje jen "viděn"? místo případného výskytu se píše do logu?
  • 0

#14 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 13:10

irillee napsal/a:

1) chápu dobře že všechna čísla těhle Cwg vedou po vyhledání na stejnou adresu?

2) svoje CM si tedy tam mohu zalogovat a po mě pak všichni kdo ho uvidí?

2) Jaký význam má umístění do krabice? Je to o tom že si CM "prohlídnou" a v podstatě je to jakás zpětná vazba pro autory?

3) Pokud dám CM do krabice tak vlastně ani nemá za úkol cestovat ale být viděn? tudíž ho mohu přidělat "napevno" ?

4) Pokud není CM "napevno" lze jej přenášet, ale vždy se loguje jen "viděn"? místo případného výskytu se píše do logu?


1. to číslo je jen jedno, pro všechny CM CWG je stejné. Stejně jako když najdeš TB nebo GC, taky má jen jedno číslo.

2. Každý kho ho dostane do ruky si ho může zalogovat. Na světě je prostě pár tisíc kopií jednoho a toho samého TB.

2. Ne, žádný význam to nemá.

3. ?

4. ?

(Otázky č. 3 a 4. jsem nepochopil, tak neodpovídám. Otázku 2. (tu druhou) jsem taky moc nepochopil. A pak jsem nepochopil, proč dvě otázky mají č.2 :-D)
  • 0

#15 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 13:28

Díky za odpovědi :-) No tak jakože otázka 2 je dvakrát neb jsem to nějak nepostřehla :-) U dalšího to byl spíš takový nedobře formulovaný myšlenkový tok :-) Co se týče trojky - básník tím chtěl říci to, jestli není nic proti ničemu když ho dejme tomu přivrtám, přilepím, zavěsím nebo něco jiného zevnitř na dvířka krabice - aby byl napevno a lovci si mohli opsat číslo. Co se týče čtyřky - to šlo spíš jen o způsob logování. Napíšu tam viděno v xxx krabici? potkáno na eventu xxx? ale tenhle předmět se vždy jen vidí? - spíš se ujišťuju jestli to chápu dobře. Tedy radši se blbě zeptám než provedu nějakou kravinu...
  • 0

#16 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 13:40

irillee napsal/a:
...šlo spíš jen o způsob logování.


A koukla jsi na stránku podle toho čísla? Je to tam vysvětlený a vidíš, co píší ostatní. V podstatě je to stránka o tom, jak si kdo a proč nechal cwg dělat.
  • 0

#17 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 14:23

tak sem konečně po 3 měsících (od té doby co mám CWG) zjistil na co je CM :D to je teda dobrý :D :D :D
  • 0

#18 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 14:45

zmijovkar napsal/a:

irillee napsal/a:
...šlo spíš jen o způsob logování.


A koukla jsi na stránku podle toho čísla? Je to tam vysvětlený a vidíš, co píší ostatní. V podstatě je to stránka o tom, jak si kdo a proč nechal cwg dělat.



Ano, už jsme se do toho ponořila a prolouskala skorem všechno... Zdá se mi že už mám jasno, díky všem
  • 0

#19 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 14:50

B O B R napsal/a:
tak sem konečně po 3 měsících (od té doby co mám CWG) zjistil na co je CM :D to je teda dobrý :D :D :D



Já dlouze hledala než jsem narazila na tohle vlákno:-)) A tohle putovní mám tuším přes rok a zatím jsem ho neřešila, až teď dozrál čas. Jen je to zase trochu něco jiného, tak jsem ráda že mi to tu vyjasnili:-)
  • 0

#20 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 16:15

Je docela škoda, že drtivá většina majitelů CWG a tím pádem i trackovatelného CM CWG už si tohle dřevo nediscoveruje. Kdyby to udělal každý majitel a zároveň pak do takového logu u CM CWG napsal jaké CWG si nechal vyrobit, případně přiložil jeho fotku, odpadlo by spousta problému při dohledávání zejména neshodných nicků. Na druhou stranu je pravda, že bylo něco jiného nechat si vyrábět CWG v době, kdy se jejich výrobce musel hledat a člověk si před jeho objednáním potřeboval pročíst minimálně stránky od autorů tohoto fenoménu (Poník + JPAgeo) a dneškem, kdy už je vyrobců tolik, že se v podstatě moc kačerů ani nezajímá o nic víc než o to jak vyplnit objednávku a spousta věcí okolo mu pak zůstává utajená natolik, že se neustále diví proč není jeho nové CWG v katalogu, když už mu ho včera výrobce poslal apod. :( Skoro to až vypadá, že čím více informací je dostupných tak tím méně se o nich ví :o
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama