Přejít na obsah


Fotka

ČASOPIS (OBČASNÍK) O GEOCOINECH A GEOCACHINGU


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
142 odpovědí na toto téma

#1 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 8:16

Ahoj, Je to cca dva týdny nazpět, co jsme po dvou měsících dokončili práce na prvním čísle nového občasníku, jehož obsahem jsou výhradně informace o geocoinech a o českém geocachingu. Časopis má prozatím 40 stran a jeho formát je A5. Nechali jsme vytisknout 100 výtisků, ale k našemu úžasu se všech 99 čísel rozebraly během třech dní. Poslední výtisk je již delší dobu rezervován. Co jste se mohli dočíst v prvním čísle ? 1 - Velice poutavý rozhovor s tvůrcem prozatím asi nejhezčího geocoinu na Českém trhu "Řádu Bílého Lva". Tím není nikdo jiný než Carramba66. 2 - Dalším trumfem časopisu je úžasný rozhovor s tvůrci Českého fenoménu s názvem CWG a to s JPAgeo a Poníkem. Oba odpovídali nezávisle na druhém na mnoho otázek, aniž by tušili, co odpověděl druhý. Je zajímavé pozorovat, jak se v některých názorech rozcházejí :-) 3 - Nesmím zapomenout na rozhovor se členy nejaktivnějšího geocaching teamu v České Republice a to sice s BarbieTeamem, kteří se velice vtipně rozpovídali o tom, jak s geocachingem začínali a jaké radosti a starosti jim přináší dnešní lovení keší. 4 - Nesmím zapomenout na představení jedné z nejlepších mysterek, kterou můžete na území ČR odlovit 5 - Nakonec Vám bude představen (dnes ale už neaktuální) event, na který stálo za to přijít ... Na závěr: Do tohoto projektu jsme šli s myšlenkou že zkusit se má všechno ... Jestli se nám časopis povedl, může posoudit pouze čtenář. Poučili jsme se z předchozích chyb tvůrců PDF geocaching časopisu, kterým velice děkujeme za inspiraci a tímto jim nabízím možnost spolupráce na dalším čísle, protože jejich prvotní myšlenka má opravdovou váhu. Nečekali jsme ani ve snu, že se po časopisu zapráší již za 3 dny. Nečekejte ale nějaký luxusní navoskovaný papír v tvrdé obálce ;) Snažili jsme se prozatím náklady snížit tím, že se tiskne na obyčejný papír. Pokud bude o první číslo ještě zájem, dotiskneme pár desítek výtisků, ale budeme je už distribuovat za náklady, které stojí časopis vytisknout což činní 40 Kč + poštovné které ale nebude nikterak vysoké. Chtěl bych nabídnout spolupráci těm, kteří by měli zájem se na tomto projektu společně podílet. Podmínky bychom domluvili individuálně. Dále bychom chtěli otevřít dveře případným inzerentům, kteří by chtěli být v dalším čísle časopisu vidět. Těšíme se na Vaše názory ;)
  • 0

#2 adam a veru

adam a veru

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 245 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 8:23

Vím, že jsi o něm mluvil na Rautu a rád bych si to první číslo také přečetl!
  • 0

#3 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 8:42

Zní to zajímavě :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#4 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 8:45

A co nejake 3-4 stranky v PDF jakozto nahled?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#5 m.a.r.k.a.l.

m.a.r.k.a.l.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 8:57

Pokud by byla možnost dotisknout 1.číslo, určitě bych měl zájem.
  • 0

#6 Hickos

Hickos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 482 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:04

Já taky. Klidně zaplatím i za elektronickou variantu, ať šetříme naše lesy.
  • 0
Don't panic!

#7 Dr.hu

Dr.hu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:05

ahoj, hlásím se také, jako zájemce o první číslo časopisu.
  • 0

#8 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:20

JEstli to potřebujete vytisknout levně, napište mi, mám výkonnou (a poměrně kvalitní) produkční tiskárnu a rád ten dotisk udělám. Když tak napište SZ nebo na e-mail [mail]jan@tiskem.cz[/mail].
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#9 DrakMrak

DrakMrak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 650 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:23

Taky se nebudu zlobit :-)
  • 0

GPS: Oregon 550t + Nexus S
www pages: Dračí stránka Czech Geocaching on Facebook | GeoTřebíč
Pluginy GeoGet: Stator, Parking Cleaner, Logator, Degree360, GetMyFP a dalších...


#10 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:26

Rozhodně zájem mám a objednávám přes profil. Dík.
  • 0

#11 geo.scorpions

geo.scorpions

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 806 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:31

Děkujeme za Vaše názory, musíme velice poděkovat za nabídku tisku, nesmím zapomenouti na nabídku profesionálního korektora, která nám před chvíli dorazila do našeho mailu. Opravdu mockrát děkujeme ... Dáváte mi tím sílu a hlavně motivaci pustit se co nejdříve do dalšího čísla !!! Mám radost, že myšlenka začíná nabírat správný směr ... Radek ;)
  • 0

#12 osvejda

osvejda

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:34

Obsah zní lákavě. Nebude i elektronická verze?
  • 0

#13 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 9:41

To zní zajímavě, já bych si klidně taky koupil jen elektronickou verzi, ale mám zájem i o tu papírovou. Dejte vědět jak objednat.
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#14 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 10:15

Posilal jsem SZ, urcite bych mel zajem o papirovou verzi. A ted me napada, jestli je to format A5, tak to by mohl zvladnout i ebook reader Kindle, takze bych mozna bral na zkousku i tu :)
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#15 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 10:17

ja bych tez bral tu elektronickou
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#16 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 10:26

Měl bych taky zájem. Stačí mi elektronická verze. Prosím o uveřejnění informací jak kde a za kolik objednat. Předem díky...!
  • 0

#17 OlgaBerlin

OlgaBerlin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 10:29

Dobrý den, dovoluji si obrátit se na vás s prosbou o radu (zkoušela jsem psát na info@geocaching, ale bylo mi doporučeno fórum) týkající se koupě ruční navigace pro geocaching. Žiju v zahraničí, nicméně občas navštěvujeme ČR a rádi bychom vyzkoušeli geocaching - nemáme však ruční navigaci (jen tu "autovou"), nejme ale profesionálové a nevíme, jak často se budeme moci geocachingu věnovat. Je pro začátečníky vhodná koupě navigace garmin eTrex H? Cenově je samozřejmě zajímavá, navíc vzhledem k našemu skutečně svátečnímu používání i vhodná, na druhou stranu bych nerada zakoupila výrobek levný, ale nekvalitní. Můžete mi, prosím, stručně poradit, zda (lidově řečeno) poměr cena-výkon by byl odpovídající? (nerozumím bohužel také popisu "nemapový přijímač", ale snad je to vhodné pro geocaching). Děkuji moc za čas a ochotu, zdravím Vás/vás z mrazivého Berlína (btw. i zde, kousek od mého domu,je jedna cache:-) Olga
  • 0

#18 lukabike.com

lukabike.com

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 185 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 10:36

No do zacatku, na uplne vyzkouseni bych skorem doporucoval nejaky mobil s gps prijimacem. A pokud neco takoveho mate, tak vas dalsi investice neceka. Kdyz vas to chytne, tak pak muzete koupit neco lepsiho. Ale kupovat jen na zkousku neco, co by pozdeji nemuselo vyhovovat me prijde zbytecne. A prosim moderatora o presunuti do spravne casti fora :) Edit: Nemapovy prijimac = na displeji uvidite jen sipku a info ze jste treba 1000 metru od kese a ta ze je od vas na sever. Ale v jake ulici, to uz z toho nevyctete. Z mapove navigace ano.
  • 0

Garmin 60csx, Linux Mint 17 + Wine + Geoget 2.8.X

www.lukabike.com


#19 Mimi a Filibert

Mimi a Filibert

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 129 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 10:48

Nebylo by možné vložit jednu či dvě stránky na ukázku, ať víme jak to vypada?
  • 0

#20 OlgaBerlin

OlgaBerlin

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 07 prosinec 2010 - 10:52

To lukabike: díky za odpověď. Ad admin) ten je v tom nevinně, já jsem to napsala sem, protože zde byla aktuálně aktivita, tudíž šance na odpověď a zjištění informací... takže sorry, velká omluva. díky. o.
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama