Přejít na obsah


Fotka

Hlasujte za české suvenýry pro jednotlivé kraje!


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
140 odpovědí na toto téma

#1 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 9:22

Co jsou suvenýry není třeba tady už rozepisovat, je tomu věnováno samostatné vlákno B)

Návrh GS je, aby CZ reprezentoval jeden suvenýr s motivem Telče. Neřešte v tomto vlákně zda je Telč to správné či ne, s tím zatím nic nenaděláme. Teda můžeme! Na GS foru se rozběhlo hlasování o tom, aby CZ reprezentovalo víc suvenýrů (nejspíš to budou kraje jak je uvedeno u keší) nebo historické země. Nedebatujte o tom, zda varianta ta či ona. Podstatné je teď dát svůj hlas této myšlence.

Hlasuje se na adrese http://feedback.geoc...enirs?ref=title.

Co je ale důležité, je dát hlas, ne jen komentář! Jak je vidět na foru, tak řada kačerů dala komentář, ale nedala svůj hlas. Pokud dáte hlas, na avataru se zobrazí kolik hlasů kdo dal. Maximum je 3 hlasy! Kdo máte volné hlasy, dejte maximum...

Jak dát hlas? Vlevo pod rámečkem s počtem hlasů (votes) je šedivé tlačítko vote. Když na něj kliknete, zobrazí se lišta a můžete si zvolit 0 - 3 votes (hlasy). Je jasné, že dávat 0 nemá smysl.

Kdo z kačerů už dal svůj komentář, ale nedal hlas, vratte se prosím do fora a hlasujte znovu. Je škoda vašich hlasů.
  • 0

#2 andresci

andresci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 73 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 9:23

jj už se stalo včera;);)
  • 0

#3 Lucecitka

Lucecitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 334 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 9:44

chybka napravena a odhlasováno ;o))
  • 0
Lucecitka & Imagine & Štěpula
http://www.geocoinplanet.eu/

#4 zir37

zir37

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 242 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 10:09

Máme už přes 300 hlasů a jasně vedeme. :D
  • 0
Zkuste si dobrovolný anonymní test pro začátečníky, nové zakladatele keší, nebo pro pokročilé kačery.

#5 hoblik

hoblik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 410 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 10:19

Přihozeny 3 hlasy
  • 0

#6 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7934 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 10:24

zir37 napsal/a:
Máme už přes 300 hlasů a jasně vedeme. :D

Roste to pěkně :D Dáme do večera 500 hlasů? B) Dejte echo dalším kačerům...
  • 0

#7 Jägermeister Team

Jägermeister Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 64 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 10:28

Z mé strany také chyba napravena a odhlasováno :P
  • 0

#8 honza-pavla

honza-pavla

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 149 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 11:27

Vlastenecká povinnost splněna B)
  • 0

#9 lalos

lalos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 190 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 11:43

Hlasoval jsem včera za 3 body a dneska omylem znovu, protože jsem myslel, že jde o 2 různé hlasování: Historické země, Kraje. V podstatě je mi to jedno. Vadí něčemu, že tam jsem 2x?
  • 0

#10 h4nek

h4nek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 59 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 11:54

Teda, roste to rychle. Dal jsem taky 3 hlasy. Přeci jenom, ČR je hodně zakešovaná a byla by škoda nedát suvenýry pro kraje...
  • 0

#11 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 12:06

Dal jsem tři hlasy coby obecnou podporu myšlence, ale vytahovat ze smetiště dějin Čechy, Moravu a Slezsko, jejichž hranice ani naprostá většina tuzemců už dávno nezná a v každodenním životě je nikdo neužívá, mi přijde nesmyslné - jediné prakticky schůdné dělení jsou kraje, které už máme s každou keší pěkně asociované. Rozhodně tedy ne 3, ale 14 suvenýrů.
Ceterum autem opakovaně protestuju proti nevyváženosti hlasování., kdy se hlasuje na podporu něčeho, ale zcela chybí možnost vyjádřit obdobným způsobem svůj nesouhlas s návrhem.
  • 0

#12 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 12:12

@tonda] muzes tam udelat novej thread "Nedelat suvenyry podle Cech/Moravy/Slezska"...
  • 0

#13 VitDLa

VitDLa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 31 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 12:28

3 hlasy
  • 0

#14 peterconnery

peterconnery

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 106 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 12:54

Moje 3 k tomu a dělá to teď 477 hlasů.
  • 0

#15 Toniczech

Toniczech

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 877 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 13:08

zLOST napsal/a:
@tonda] muzes tam udelat novej thread "Nedelat suvenyry podle Cech/Moravy/Slezska"...



Proč bych měl něco navrhovat a rozjíždět nějaké formální procesy? Tu jsem řadový volič, ne kandidát či ústřední volební komise. Ti, co říkají ano, mohou dát hlasy jedním kliknutím, zatímco ti, co říkají ne, by tu museli k vyjádření svého postoje vyvíjet mnohem víc úsilí, což je zjevná diskriminace. Řádný způsob rozhodování o přidělení svého hlasu přece musí poskytovat stejně jednoduché možnosti jak vyjádřit, že hlasuju proti nebo, že téma sice vnímám, ale na výsledku mi nesejde, tedy varianty proti a zdržuju se hlasování.
  • 0

#16 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 13:16

to ja naprosto chapu, jen se obavam, ze za soucasny situace jiny reseni neni. bud muzes nadsene souhlasit, nebo mlcet a soupat nohama :)
  • 0

#17 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2948 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 13:44

zLOST napsal/a:
to ja naprosto chapu, jen se obavam, ze za soucasny situace jiny reseni neni. bud muzes nadsene souhlasit, nebo mlcet a soupat nohama :)

Je to stejna situace, jako kdyz se jednalo o radaru v Brdech - zastavila me ve meste aktivistka z "ne zakladnam" a rikala, ze mohu svobodne vyjadrit svuj nazor podpisem, tak jsem ji rekl, ze se chci podepsat do seznamu lidi, kteri s radarem souhlasi. Vyvalila na me oci a zadny takovy samozrejme nemela. Takze svobodne a demokraticky bylo mozne rict pouze to, co se sebrance kolem "ne zakladnam" hodilo.
Takze souhlas se zLOST, je to dnes bezna praxe ....
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#18 zLOST

zLOST

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 778 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 13:56

na tohle tema byl i jeden dil "Jiste, pane ministre". Systemem vhodne polozenych otazek muzes z cloveka dostat prakticky jakoukoliv odpoved na jakykoliv tema. Vsechno je to jen zavisly na sikovnosti tazatele/manipulatora.
  • 0

#19 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2948 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 14:10

Presne tak, je to velmi zajimave tema a manipulovat se da i jinak, treba dle Goebbelsova hesla "Stokrat opakovana lez se stava pravdou", coz je v podstate zakladni princip funkce reklamy a marketingu. Ale to uz jinde jsme, je to jina vesnice .... Ja osobne jsem rozhodne PRO suvenyry a je mi celkem jedno, jestli budou dle kraju nebo jen Cechy, Morava a Slezsko.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#20 eL_KeDaRoSs

eL_KeDaRoSs

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 11 December 2010 - 14:23

+2 hlasy
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama