Přejít na obsah


Fotka

Blackberry Bold 9780


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Jakub_GEO

Jakub_GEO

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 35 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 20:36

Ahoj, Provozujete někdo na BB geocaching? Na netu jsem našel pár programů, ale zajímají mě spíš reálné zkušenosti v porovnání třeba s iPhone na kterém hledám. Dík za postřehy.
  • 0
Geocaching V 4.2.2 iPhone 4

#2 TeamanMK

TeamanMK

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 23:37

Než jsem koupil Oregon, lovil jsem na starem Etrexu. Protože jsem k němu neměl kabel, musel jsem tam každou keš klapkat. Když jsem se dočetl o Locify - nástupci Handy Geocachingu, zkusil jsem ho do mého BlackBerry 8300 nainstalovat. Byl to VOPRUZ. BlackBerry se dá spravovat pouze přes Desktop manager. Na nějakých stránkách Destila (a po komunikaci s ním) jsem našel rady a porady, jak změnit koncovky souborů, aby to BBy akceptovalo a nainstalovalo. Rozchodil jsem to. Blbý je, je že to často kousne, hází to chyby. Postupně to došlo do formy, že skoro po každé keši, ke které jsem spustil navigaci dle šipky, se to zaseklo a musel jsem restartovat i s vyndáním baterky. Už tři měsíce máme Oregon a klid, ale teď v týdnu jsem zase použil BBy, protože jsem byl nečekaně v místě, kde nemám stažené keše do Oregonu. Takže se hodilo, že tam je přístup online na net. Taky mi přišlo, že GPS byla přesnější než v Etrexu. I-Phone neznám.
  • 0

#3 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 23:49

ja lovim s BB 9000 a je to parada. používám k tomu cachesense a je to super (porovnaval sem to s Iphonem a je to nastejno) jinak neni pravda, že musiš měnit koncovky souboru a instalovat jen přes desktop manager...
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#4 TeamanMK

TeamanMK

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 23:53

Možná u BBy 9000. Do tý mý starý potvory jsem to jinak nedostal :-) a jdu se podívat, co je cachesense. EDIT: to vypadá user friendly a 10 doláčů za doživotní aktualizace zdarma se dá zkousnout. Nebo to umí Hrabošman i jinak? :-)
  • 0

#5 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 16 prosinec 2010 - 23:58

www.cachesense.com drive se to menovalo cacheberry jinak ono to de pres pruzkumnika
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D

#6 elese

elese

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 09 leden 2011 - 21:44

Já používám BB9700 + Handy Geocaching a max. spokojenost. S iPhone se to nedá srovnat. GPS v BB je fakt dobrá, takže ani v lese, ani ve městě není problém...
  • 0
GPS: Garmin OREGON 550t, Blackberry 9700 SW: HandyGeocaching, GeoGet

#7 petr_2

petr_2

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 17:55

dá se nejak cachesense v BB propojit s geocaching.com nebo se musí krmit ručně a souřadnice buď exportovat nebo zadávat jako waypointy? Díky Petr
  • 0

#8 hrabosek

hrabosek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 příspěvků(y)

Publikováno 19 leden 2011 - 21:42

kdyz uz je tu to vlakno. mate nekdo nejaky WIG player pro BB? zkousel sem to s openWIG, ale to moc neslo a bylo to strasne problemove :( diky predem!
  • 0
a to je (asi) vše přátelé... :D




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama