Přejít na obsah


Fotka

GeoKalendář 2011 - nástěnný, A3


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
30 odpovědí na toto téma

#1 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 21 prosinec 2010 - 14:12

ahoj,
v rámci tvoření vánočních dárků rodině i kamarádům jsem připravila i pro vás kačery Geokalendář 2011. Zatím plánuji jen kusové tisky, pokud by se ozvalo více zájemců, nechám vytisknout offsetem, což by vyšlo nejspíše levněji. Předpokládám, že by byl vytištěn buď do konce roku nebo hned zkraje nového.
Jak to tedy bude s cenou, ještě přesně nevím, podle nákladu.
Pevně doufám, že ti z vás, kdo se na obrázcích najdete :P, nebudete proti zveřejnění.
NadaK2

tak vkládám odkaz na low-res náhled:

http://murmakova-pho...ndar-2011-b.pdf
  • 0

#2 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 8:05

posouvám nahoru ;)
  • 0

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 8:26

Zájem nemám, ale: offsetem - zjevně myslíš ofsetem, to ti řeknu rovnou že tolik zájemců mít nebudeš: Ofset se vyplatí zhruba od šestiset kusů výše. A říkám kusů kalendářů, nikoliv kusů listů v kalendáři. A ještě co se týče formátu, tak by to mohlo v klidu jet dvakrát vedle sebe, tj. 1200 kalendářů. . . A na tý úvodní stránce - nápis tmavě modrou na nebi mi nepříjde nejvhodnější.
  • 0

#4 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 8:46

Je moc zaměřený na nějaké lidičky, nejspíš kačery, které nebudou všichni znát a že bych se měsíc koukal na někoho koho neznám... to asi né. Lepší by byly obecnější fotky (příroda, památky atd...) z keší, a neměly by chybět popisky, alespoň GC kod. Jinak myšlenka nástěnného kalendáře jako byl loni není špatná.
  • 0

#5 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 8:47

Ahoj. Pekne fotografie, ale pomerne osobni, pro maly okruh lidi, kterym neco rikaji obliceje na obrazcich. Jsem rad ze patrim mezi ty co jim to neco rika, ale zrovna na Samana bych cely mesic koukat nechtel :-P Proc je na to tolika fotkach? Je v tom nejake kouzlo? :-)
  • 0
Via est scopus!

#6 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 11:37

Ahoj, fotky mohu ještě vyměnit, čerpala jsem ze zdrojů fotek, které mám nafocené. Mohu dát i přírodu, těch mám nepřeberně. Večer dám novou verzi nebo variantu s přírodou, popisky kde je co focené a jaká keš v okolí, to bych musela popátrat, zkusím doplnit.:P Díky za komentáře, Nada
  • 0

#7 Bruca

Bruca

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 16:42

á jé, děcka děcka. někdo něco udělá a zbytek ho za to sežere :D holt, zdroje na necyklopedii nelžou :D:D:D PS: jinak kalendář pěkný, ale nepřidám se - jsem v očekávání, kdy si vyzvednu týdenní. tak třeba příště ;-)
  • 0
jsem kačer teoretik a nestydím se za to :-)))) PS: fšak já to srovnám. jen netuším kdy ;-)

#8 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 18:01

Ale vůbec né!!! Nechtěl jsem ať to vyzní jako že chci NaďuK2 sežrat, a jestli to tak vyznělo tak se omlouvám. Jen si myslím že koukat celý měsíc na lidi, které neznám je na nic. Toť vše. Naďo promiň. :)
  • 0

#9 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 18:08

he-he-he....:D mne nikdo nenaštve, to se vám fakt nepovede... a sežrat??? Hmm, asi mne neznáš, to by sis netroufl, SEM TAM I TAM TEAME!!! Kdyby se mi nechtělo, tak se vám na to vyprdnu, ale mne to baví, tak teď bádám, kde je co focené a Šamana měním za čaroděje, chvilku vydržte, ono dobrat se podstaty, kde jsem kdy byla a co jsme tam lovili, pak ty nasyslené GB postcriptit, to také trvá... nepeču, raději fotím a retušuji, jo a beru úplatky ve formě cukroví, já ráda takové ty rumové kuličky, mňam... :D:D
  • 0

#10 Geo Reo

Geo Reo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 130 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 18:11

Tak to jsem rád. Já nejraději linecké a medvědí pracičky... :)
  • 0

#11 Jezci-sokolov

Jezci-sokolov

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 399 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 19:04

Měl jsem stejný pocit při okouknutí fotek. Titulní a poslední fotka je fajn. Ještě ta variace na Beatles a potom už jde o "rodinný" kalendář. A když takový přinesou děti ze školy, tak ho strčím do šuplíku. Taky si myslím, že pěknými záběry přírody se nic nezkazí a člověk na to pak rád kouká. Je jasné, že při focení těchhle fotek byla sranda. Jenže na tu si vzpomenou jen tu zúčastnění. Já tam znám akorát dva. Z toho Samana jen od vidění ;)
  • 0

#12 Tomas99

Tomas99

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 10 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 20:02

mě se to líbí :)
  • 0

#13 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 22 prosinec 2010 - 21:41

Ahoj,

tak tady je druhá verze kalendáře.

http://murmakova-pho...dar-2011-v2.pdf
  • 0

#14 Vianney

Vianney

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 479 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 1:17

Ta druhá verze je sice *úplně* jiná než ta první, ale musím říct, že potěšila oko znavené předvánočním šílenstvím v reklamce.
  • 0

Chystá se Geokalendář 2016.
Můžete posílat fotky na vianney@volny.cz
www.facebook.com/geokalendar


#15 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 262 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 7:20

SEM TAM TEAM napsal/a:
Je moc zaměřený na nějaké lidičky, nejspíš kačery,
které nebudou všichni znát....


Jak nebudou všichni znát. Co to je za kec?:-D....

Pazitka :

ale zrovna na Samana


..a co na mě?;)

Pokud by to šlo do tisku, tak bych do toho klidně šel, Naďo (možná 2 kousky). Ta druhá verze je super, ikdyž tam chybí fotka z bobovky:-D
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#16 Crocky

Crocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 469 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 9:39

Ahoj, druhá verze se nám moc líbí a rádi bychom si ji pověsili na zeď. Jinak tam po letošním GC kalendáři bude divné pusto... Hlásíme se tedy jako zájemci. Dík.
  • 0

#17 Pazitka

Pazitka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 9:55

Moc dobre vim, jak je tezky vybrat fotecky ... ale nemuzu jinak: vymenit alespon srpen a rijen. Ne ze by to nebyly pekne obrazky, ale naprosto vybocuji z rady a smyslu.
  • 0
Via est scopus!

#18 NadaK2

NadaK2

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 248 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 10:16

ČAU lidi, tak z kačerského kalendáře bude nakonec krajinářský? Já původně zamýšlela jen udělat pár lidem radost ze společného touláním po kopcích a keškách. Uvidím, co mne napadne, co kde dohledám. Někdo nechce koukat na Šamana, jiný zas na neznámé lidi, co takhle sezvat všechnokačerstvo dohromady, pak udělat foto a no poté se tam hledejte... :P Ještě tedy dodám třetí verzi, budete mít na výběr 3 verze a budeme tisknout digitálem kusovky. Jen nevím kdy, uvidíme. B) NadaK2
  • 0

#19 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 10:36

Mě se to teda líbí, ty fotky jsou super .. a k tomu říjnu, všimli jste si, že ve stolním kalendáři ta fotka je taky ? ;) a špatná vůbec není...
  • 0

#20 radek61

radek61

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 23 prosinec 2010 - 13:22

Ahoj mě se líbí první i druhá varianta kalendáře. Určitě mám zájem o jeden nebo dva kousky. Jestli se ale vyhodí některý fotky tak jak navrhuje Pazitka, tak to si můžu rovnou koupit normální kalendář v Tesku. Mě se líbí, že jsou v kalendáři fotky lidí, i když je taky všechny neznám. No a dívat se měsíc na Šamana mě taky nevadí. Tak doufám, že se druhá varianta bude tisknout.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama