Přejít na obsah


Fotka

Ztráty a nálezy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
21 odpovědí na toto téma

#1 Chimera

Chimera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 13:23

Zdravím všechny, v Sobotu 25.12. jsme s kámoši našli navigaci GPS v okolí Malé Ameriky, jsem ochoten jí vrátit původnímu majiteli, když mi ji důvěryhodně popíše na níže uvedený kontakt. Email: kunuricivo@seznam.cz B)
  • 0

#2 jaghut

jaghut

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 139 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 17:17

To je od tebe moc slušný, doufám, že se majitel po navrácení navigace pochlapí a dá ti jako nálezný alespoň CWG a hlt kořalky (v týhle kose by bez panáčka na kešky ani psa nevyhnal...B) )
  • 0

#3 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 17:22

Nemá nalezená navigace náhodou majitele uvedeného v sobě? V nastavení profilu někde to bývá. Sem chodí jen zlomek kačerů, možná by stálo za to se podívat na nejbližší keše a jejich logy, zda tam někdo ztrátu nezmiňuje. :-) Projela jsem co je tak nějak poblíž, asi 10kousků a nikde ani zmínka, v oblasti je logováno asi 5 lidiček. Tak snad jen dotaz zda to vypadá že tam ležela dlouho, nebo byla čerstvě ztracená?
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#4 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 17:22

Jdu si nalepit otisk svého razidla dovnitř jak jsou baterie do mé Dakoty... pro jistotu ;)
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#5 PaTTrick

PaTTrick

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 280 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 19:25

fremen.cz napsal/a:
Jdu si nalepit otisk svého razidla dovnitř jak jsou baterie do mé Dakoty... pro jistotu ;)


Už i legend od Bédy Trávníčka má nastavení majitele, které se zobrazuje při startu, dá se vložit třeba nick a telefon, že by to novější přístroje neměli?
  • 0
Na GC.COM jako PaTTTTrick

#6 j.mikrob

j.mikrob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 19:39

Jistě že mají. V souboru "startup.txt".
  • 0

#7 geomacik

geomacik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 67 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 20:27

Jestli to je Garmin, tak by se dalo podivat do kalendare, jake posledni kese nasel a kdy (pokud tuhle funkci pouzival).
  • 0

#8 Chimera

Chimera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 20:53

Hoj díky za dobré rady, v kalendáři nic není, profil uživatel jsem hledal zatím marně a po přihlášení se objeví pouze vítej matilda
  • 0

#9 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:01

...ještě by mohl mít registraci u garminu
  • 0

#10 Chimera

Chimera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:07

jo tak poslední navštívená je Motlitebna/Oratory by helca
  • 0

#11 Chimera

Chimera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:22

Všechny pokusy zatím marné borec si uložil i výchozí Bod "Doma" jenže to ukazuje pole mezi Všenory a Dobřichovicemi?
  • 0

#12 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:24

Profil matilda je 8 let mrtvý, 0 nálezů. Poslednímu nálezci modlitebny, který dál coural i okolo Ameriky v neděli, jsem poslala přes profil upozornění na tohle vlákno.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#13 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:27

Zegga napsal/a:
Poslednímu nálezci modlitebny, který dál coural i okolo Ameriky v neděli, jsem poslala přes profil upozornění na tohle vlákno.


Ajee, tak to už jsme dva :D
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#14 Chimera

Chimera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:32

Zeggo díky za akčnost, totiž já moc GPS nepoužívám a v dané lokalitě jsme byli v Jeskyních nikoli za cachingem. B)
  • 0

#15 Chimera

Chimera

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:37

Jo Zeggo prosím koukni na ty profily ještě na Matylda s tvrdým (y) :D já na http://www.geocaching.com/ nejsem přihlášen.
  • 0

#16 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:49

5 profilů, 3 z toho jsou dlouho mrtvé jeden od Pardubic druhý jižní morava oba málo nálezů, spíš sváteční a dovolenkoví hledači Vydržela bych den dva zda se někdo neozve.
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#17 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:55

Nejen kačeři používají GPSky. Mám kamaráda horského tůristu, další je geodet, třetí geolog - a ani jeden kešky neloví, ale 60 CSx či Oregon 550 jsem u nich zahlíd. I houbaři si dnes nadějné hříbky zaznamenávají do navigace, aby se pro ně mohli za pár dnů vrátit. Právě tak se lokalizují geologické a jiné přírodovědné lokality. Dneska Dakota 10 s mapami PRO stojí méně než celý soubor turistických map ČR. Možná by stačilo podívat se do map. Kačer tam bude mít truhličky, lze tam identifikovat poslední trasu nebo souřadnice domova - i třeba jen podle stopy posledních cest.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#18 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 28 prosinec 2010 - 21:57

Trhac napsal/a:
Nejen kačeři používají GPSky. Mám kamaráda horského tůristu, další je geodet, třetí geolog - a ani jeden kešky neloví, ale 60 CSx či Oregon 550 jsem u nich zahlíd. I houbaři si dnes nadějné hříbky zaznamenávají do navigace, aby se pro ně mohli za pár dnů vrátit. Právě tak se lokalizují geologické a jiné přírodovědné lokality. Dneska Dakota 10 s mapami PRO stojí méně než celý soubor turistických map ČR.


to jo, nicméně u této je evidován i jakýsi nález poslední keše, takže se s ní kešovalo
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.

#19 Destr

Destr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 343 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 21:55

Nejaky pokrok? Ozval se majitel :P?
  • 0

10 SIN

20 GOTO HELL


#20 Zegga

Zegga

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 411 příspěvků(y)

Publikováno 01 leden 2011 - 22:30

Michalowic napsal/a:

Zegga napsal/a:
Poslednímu nálezci modlitebny, který dál coural i okolo Ameriky v neděli, jsem poslala přes profil upozornění na tohle vlákno.


Ajee, tak to už jsme dva :D


tak tenhle si mi ozval že svou má v pořádku doma :-)

víc s tím neumím
  • 0
Závist a zloba pramení z chudoby finanční či duševní, katastrofa nastane, když se obě spojí.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama