Přejít na obsah


Fotka

Colorado firmware 3.52 beta


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
17 odpovědí na toto téma

#1 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 0:58

Colorado se dočkalo chirpu ;)

Changes made from version 3.50 to 3.52: [EXE]

* Added support for chirp™ detection. This software update will allow Colorado units to detect previously-programmed chirp™ units. See http://www.garmin.com/chirp for details on which units are chirp™ compatible. NOTE: Due to the hardware present in Colorado devices, chirp™ detection range may be less than that of other compatible devices.
* Updated magnetic Earth field data.
* Fixed issue with certain JPEGs not drawing from Custom Maps.
* Fixed issue with Oblique Mercator User Grid distances.
* Problems with the software may be reported to ColoradoBeta@garmin.com

Info zde
  • 0

#2 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 2:25

Píší ale "This software update will allow Colorado units to detect previously-programmed chirp™ units", což asi jinými slovy může i znamenat, že Coloradem programovat nepůjde...
  • 0

#3 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 8:17

Díky za informaci. Právě jsem to do CO nahrál. V GC přibylo chirp Searching a chirp Detail a vytořit waypoint - průměrováním ( nejsem si jist jestli tohle tam už nebylo) Tak uvidíme, ale s plnou podporou chirp nepočítám. Colorado se zatím tváří korektně - uvidíme v terénu.
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#4 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 8:22

Wow...hned odpoledne vyzkouším. Třeba opravili i ten mnou reportovaný bug s Custom Maps v paměti přístroje a nastaveným jiným jazykem než EN.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#5 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 8:27

Paja.V napsal/a:
Třeba opravili i ten mnou reportovaný bug s Custom Maps v paměti přístroje a nastaveným jiným jazykem než EN.


Nahraj Custom mapy na kartu a máš i češtinu. S úspěchem tam mám TOPO okresu Kladno ze seznamu.cz
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#6 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 9:47

Vím, že na kartě to jde. Jen nevidím důvod, proč by to nemělo jít i v paměti přístroje. A s tou mapou ze Seznamu : stejně jsi ale omezen těmi max. 100 dlaždicemi o max. rozměrech 1024x1024, ne?
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#7 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 11:56

Ano 100 dlaždic je max.. Na určité území to stačí. V Atlas Creatoru nebo MapGrabber si vytvořím mapu jakou chci. Na prostor mezi Rakovníkem a Prahou, Slaným a Berounem mi stačí při zoomu 13 jen 41 dlaždic ze cykloserver.cz.
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#8 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 13:19

Díky za info. Zrovna včera jsem říkal, že by mohl vyjít novej FW s podporou chirpu...a co nevidím... :)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#9 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:31

Nainstaloval jsem ho na naseho kolouse hlavne kvulu chirpu. Ve srovnani s Oregonem je vsak hledani ponekud tupejsi - dlouhou dobu mne kolous presvedcoval "Chirp not found" prestoze ho tady mam za hodinami. Chytnul se az po chvili .
  • 0

#10 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:34

fly2free napsal/a:
Nainstaloval jsem ho na naseho kolouse hlavne kvulu chirpu. Ve srovnani s Oregonem je vsak hledani ponekud tupejsi - dlouhou dobu mne kolous presvedcoval "Chirp not found" prestoze ho tady mam za hodinami. Chytnul se az po chvili .


No vzhledem k tomu, ze Garmin s Colousem pro chirpy vubec nepocital je to porad lepsi i kdyz s mouchami. ;);)
  • 0

#11 fly2free

fly2free

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 05 leden 2011 - 22:38

Jarous1 napsal/a:
Píší ale "This software update will allow Colorado units to detect previously-programmed chirp™ units", což asi jinými slovy může i znamenat, že Coloradem programovat nepůjde...

Vypada to tak...
Jsou zde pouze 2 volby Start/stop searching a Chirp details coz pouze ukaze podronosti z chirpu. Volbu Programovat Chirp jako u Oregonu jsem nikde nenasel- ale viz predesly prispevek...ano....:-) :-)
  • 0

#12 rr

rr

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 160 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 7:51

fly2free napsal/a:
Jsou zde pouze 2 volby Start/stop searching a Chirp details coz pouze ukaze podronosti z chirpu. Volbu Programovat Chirp jako u Oregonu jsem nikde nenasel- ale viz predesly prispevek...ano....:-) :-)


Berme to tak, že je to beta verze a kupodivu i funguje.
HW je připraven, tak teď jen musí vývojáři pro Colorado obšlehnout zdrojáky z vedlejší kanceláře, kde programují Oregony :D
  • 0
nás a naše geopříhody naleznete na www.rrota.cz

#13 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 12:07

Tracklog a trackline pri offroad stale rovnakej hrubky a stale cierne.... Je to chore, ze sa zameravaju na komerciu a nie funkcnost. Postavil by som toho vyvojara do stredu lesa, a hodil tam nejaku cestu offroad a zapol mu zobrazenie tracklog. Ak by mal obidve rovnake cierne, tazko by vedel, kde je sever. Mali by si dat pauzu, nijake zlepsenia.
  • 0

#14 Michalowic

Michalowic

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 312 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 13:36

focus3ccd: Nic ti nebrani napsat na e-mail, ktery uvadi u kazdeho changelogu: ColoradoBeta@garmin.com ;)
  • 0
:: Garmin Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO + Atlas Czech 2013 NT ::

Pokud kačer nehledá kešky, ani nechlastá na geoeventu, tak sedí u počítače a hádá se s ostatními kačery na diskusním fóru. Smyslem diskuse na fóru je dokázat, že všichni ostatní jsou blázni a on je letadlo, zatímco ostatní se snaží dokázat totéž. (necyklopedie)

#15 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 15:03

Pisem im stale dookola to iste a vzdy rovnaka odpoved. poslu to devopement teamu a ze je strasne vela poziadavok na zlepsenie a oni rozhoduju o zlepseni, ale ze budu snazit vyhovie a bla bla.... Ide im o bussiness, o nic ine. Napisal som aj tam, cakam odpoved.
  • 0

#16 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 06 leden 2011 - 20:17

focus3ccd napsal/a:
Postavil by som toho vyvojara do stredu lesa, a hodil tam nejaku cestu offroad a zapol mu zobrazenie tracklog.
Ak by mal obidve rovnake cierne, tazko by vedel, kde je sever.


:D:D:D
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba

#17 focus3ccd

focus3ccd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 9:07

Takze trochu ina odpoved, ako zvycajne....

Thanks for bringing this bug to our attention. We have figured out what was causing it and should have a fix in the next release.

The Colorado Team


Tesime sa...
  • 0

#18 Tabi

Tabi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 128 příspěvků(y)

Publikováno 07 leden 2011 - 11:43

Tak to jsem tedy zvědav ;).
  • 0
Garmin Colorado 300 / Samsung Xcover 271 / Xperia Active + kolo + batoh + ... vše co je potřeba




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama