Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Dotazník II Nový činitel C.R.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 Wiki&

Wiki&

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 12:44

Ahoj lidi, píšu absolventskou práci na téma "Nový činitel cestovního ruchu - Geocaching". V rámci práce provádím výzkum známosti geocachingu a jeho podpory v cestovním ruchu a odbytu spotřebního zboží (GPS navigace a jiné).
Prosím Vás tedy všechny kačery, ale i nekačery-mudly (rodina, přátelé, kolegové v práci) o vyplnění dotazníku, kačerům to zabere cca 10 minut, mudlové budou hotovi během pár vteřin až dvou minut.
Děkuji mnohokrát !! :-)


Dotazníkové šetření ukončeno dne 17.2.2011

Přeposílejte odkaz dál, díky ;)
W&
  • 0

#2 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 12:51

a Jihomoravský kraj máš kde? otázku 13-1 / 13-2 / 13-3 jsem jaksi nepobral k čemu se vztahuje, jako že mám 3ks GPS? vyplnování jsem přerušil... začalo v tom dotazníku být moc "neznámých" a "chyb"
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#3 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 12:55

Vyplněno. fremen.cz: to jsem pochopil že pokud vlastníš více než jednu GPS
  • 0

#4 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 12:56

Aranyafea napsal/a:
Vyplněno.

fremen.cz: to jsem pochopil že pokud vlastníš více než jednu GPS


tak jako tak tam není jihomoravský kraj :|
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#5 Sally&eL

Sally&eL

    Sally

  • Members
  • PipPipPip
  • 823 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 12:57

JM tam je , jen je to nelogicky spřeházené
  • 0

#6 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 12:59

Já bych pomalu začal považovat vyplňování nesmyslných dotazníků za spam.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#7 trotakcz

trotakcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 451 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:00

Vyplneno. Sice mi nepripada moc anonymni,a le to me neva. 13 ? Vzdyt to je jasny, ne ? Ja napriklad napsal Garmin Oregon 450, Garmin Nuvi 750 (1370 kesi) a Nokia 5800
  • 0
Půjdeme tudy. Je to sice dál, ale zato horší cesta.

#8 Wiki&

Wiki&

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:04

Řadil jsem kraje tak, jak jsem si v duchu jezdil po mapě, je to jakoby do spirály od Prahy až na východ, myslím ale že jsem na žádný kraj nezapomněl. Chyby by tam být neměly, kontroloval jsem to několikrát a zatím žádný z 163 respondentů nenahlásil nějaký zádrhel. Pokud by se tam ale přeci jen chybička vloudila, nebo měl někdo připomínku, prosím hlaste. Pokud budou potíže s přehledností krajů přetrvávat, tak je seřadím abecedně a bude :-D
  • 0

#9 jindrousxxx

jindrousxxx

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 28 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:05

Taky jsem to vyplnil. Když můžu,pomůžu:)
  • 0

#10 Wiki&

Wiki&

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:07

zlicinaci : Je vidět že jsi nikdy dotazník v rámci studentské práce nedělal. Jinak bys věděl jak je pro soukromou osobu získat respondenty.;)
  • 0

#11 schvab

schvab

    schvabM

  • Members
  • PipPipPip
  • 96 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:09

Hotovo ;)
  • 0
Garmin Oregon 600-Navigon 2100 max

#12 Wiki&

Wiki&

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:11

fremen.cz napsal/a:
a Jihomoravský kraj máš kde?

otázku 13-1 / 13-2 / 13-3 jsem jaksi nepobral k čemu se vztahuje, jako že mám 3ks GPS?

vyplnování jsem přerušil... začalo v tom dotazníku být moc "neznámých" a "chyb"


čti nápovědu ;) V otázce 13-1 / 13-2 / 13- máš v nápovědě vše napsáno
  • 0

#13 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:14

Wiki& napsal/a:
zlicinaci :
Je vidět že jsi nikdy dotazník v rámci studentské práce nedělal. Jinak bys věděl jak je pro soukromou osobu získat respondenty.;)

Nerozumím tvému sdělení. Dále zanech spekulací o tom, jaké jsem kdy dělal dotazníky. Dík. Navíc jsi v poradně, která opravdu pro dotazníkové akce není určena.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#14 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:23

Taky jsem to vyplnil,a myslim, ze to nebyl posledni dotaznik,ktery se zde objevil. Trochu me tohle elektronicke dotaznikovani ale vadi, pusobi na mne "hlavne mi to vyplnte, nejaka data mi to vyhodi, ja budu mit hotovy vyzkum do prace a hotovo." (zvlaste kdyz uvazim, ze se kvapem blizi termin odevzdani Bc.a Dp praci). Pozastavil se ovsem nekdo z dotazovatelu nad relevanci takto nasbiranych dat? A nad jejich obhajitelnosti? Take mne prekvapilo, za ani jeden ze zadavatelu dotazniku nema (pokud jsem hledal dobre) profil na gc.com...tudiz jsou si jisti,jaky fenomen vlastne zkoumaji? (netrvdim, ze profil je podminkou, ale osobne me to zarazilo...). Mimochodem, nikdo neuvedl ani VS, na ktere praci tvori, ani jednoznacne o jaky typ VS prace se jedna (wikky,lepe nez slecna s dotaznikem I.). Cíl práce, resp. výzkumu, mi take zustava vice mene utajen... Osobne jsem zvedav na finalni podobu praci,pokud nam budou predlozeny.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#15 Wiki&

Wiki&

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 13:59

Nosferatu XIII. Co se týká nařčení z kvapnosti, dotazník jsem spustil v květnu loňského roku, pár měsíců po schválení tématu. Takže v mém případě o kvapnosti typu "hlavně mi to rychle vyplňte" řeč být nemůže. Naopak, prohlížím dotazníky a ty, které nesou jasnou známku bezduchého odklikávání vyřazuji, stejně tak jsou systémem automaticky odstraněny dotazníky s neuvedeným nickem nebo nickem, který na internetu není spojen s pojmem geocaching.com. Proto jsem přesvědčen, že si své výsledky velice dobře obhájím. Další bod, nevím kde jsi hledal, ale Wiki& na geocaching.com registrovaný je a to už dva roky a jsem aktivní hráč. Bod 3, VŠ kterou studuji uvádím HNED na začátku dotazníku, pokud jsi bezduše neodklikával dotazník a četl jsi mé sdělení, tak by jsi se dozvěděl (zároveň info i pro ostatní kteří přehlédnou) že: Studuji v Praze Management cestovního ruchu (to je název oboru) a v rámci mé absolventské práce na téma "Nový činitel cestovního ruchu - Geocaching (to je název mé práce) provádím výzkum, jehož cílem je analyzovat známost a oblíbenost Geocachingu v ČR a Německu. Takže i cíl práce, resp. výzkumu sděluji. Chce to jen číst. Pokud někoho zajímá škola (nemyslím si že by to byla podstatná informace) Vyšší obchodní podnikatelská škola s.r.o. www.vops-praha.cz Možná příště větší pozornost než někoho začneš obviňovat. Chápu že dnešní doba je rychlá a člověk nemá čas číst poznámky pod nadpisy, ale já si napřed překontroluji zdroje, zda jsem něco nepřehlédl a pak až se dotazuji. Ostatně podobné pravidlo platí i zde na fóru, jak jsem byl upozorněn před zakládáním tématu.
  • 0

#16 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 14:09

Nebudu vyplňovat nick (takže jsem ušetřil "maximálně 15 minut času").

// rozhodně neplivu na V(O)Š, ale

Wiki& napsal/a:Management cestovního ruchu

mi připomnělo následující rozhovor, pod tučnou částí "Tenhle termín ani neznám.". ;P
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#17 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 14:34

Některé otázky se mi moc nezamlouvaly, ale nakonec jsem to odeslal. Osobně jsem za podobným účelem sháněl větší množství žen a dívek, které nepoužívají antikoncepci, a to byla větší psina.:)
  • 0

#18 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 14:54

Wiki& napsal/a:
Nosferatu XIII.

Co se týká nařčení z kvapnosti, dotazník jsem spustil v květnu loňského roku, pár měsíců po schválení tématu. Takže v mém případě o kvapnosti typu "hlavně mi to rychle vyplňte" řeč být nemůže. Naopak, prohlížím dotazníky a ty, které nesou jasnou známku bezduchého odklikávání vyřazuji, stejně tak jsou systémem automaticky odstraněny dotazníky s neuvedeným nickem nebo nickem, který na internetu není spojen s pojmem geocaching.com. Proto jsem přesvědčen, že si své výsledky velice dobře obhájím.

Další bod, nevím kde jsi hledal, ale Wiki& na geocaching.com registrovaný je a to už dva roky a jsem aktivní hráč.

Bod 3, VŠ kterou studuji uvádím HNED na začátku dotazníku, pokud jsi bezduše neodklikával dotazník a četl jsi mé sdělení, tak by jsi se dozvěděl (zároveň info i pro ostatní kteří přehlédnou)
že: Studuji v Praze Management cestovního ruchu (to je název oboru)
a v rámci mé absolventské práce na téma "Nový činitel cestovního ruchu - Geocaching (to je název mé práce) provádím výzkum, jehož cílem je analyzovat známost a oblíbenost Geocachingu v ČR a Německu.

Takže i cíl práce, resp. výzkumu sděluji. Chce to jen číst.

Pokud někoho zajímá škola (nemyslím si že by to byla podstatná informace) Vyšší obchodní podnikatelská škola s.r.o.
www.vops-praha.cz

Možná příště větší pozornost než někoho začneš obviňovat. Chápu
že dnešní doba je rychlá a člověk nemá čas číst poznámky pod nadpisy, ale já si napřed překontroluji zdroje, zda jsem něco nepřehlédl a pak až se dotazuji. Ostatně podobné pravidlo platí i zde na fóru, jak jsem byl upozorněn před zakládáním tématu.


No, ja se zlicinaka ponekud zastanu. Ja bych naopak povazovala za vhodne a slusne tyto informace (skola, cil prace atd.) uvest primo v pozadavku (a domnivam se, ze to mel zlicinak na mysli) tady na foru. Ja napriklad, pokud neni hned zduvodneno proc a o co jde, nevidim duvod na nejaky odkaz klikat.
Navic nechapu, k jakemu ucelu je treba uvadet nick.
  • 0

#19 mirotiro

mirotiro

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 094 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 15:08

také nechápu nutnost nicku, ale nebylo tam nic, proč bych ti to s nickem nevyplnil... a když se ostatní naučí číst, tak tam najdou název školy i práce...
  • 0

#20 Tinah&Power Team

Tinah&Power Team

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 08 leden 2011 - 15:10

mirotiro napsal/a:
také nechápu nutnost nicku, ale nebylo tam nic, proč bych ti to s nickem nevyplnil... a když se ostatní naučí číst, tak tam najdou název školy i práce...


mirotiro, ja psala, ze by bylo fajn se ty informace o skole atd. dozvedet uz v uvodni zadosti na gc.cz, aniz by clovek musel nekam klikat :)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama