Přejít na obsah


Fotka

Boty na běžky pro yettiho? Poraďte, sháním.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 11:16

Ahoj, S běžkovými eventy se roztrhl pytel a znáte to - body jsou body a člověk pro ně udělá všechno :D Takže jsem zahodil všechny běžkové komplexy a začal taky jedny hledat... Bohužel jsem narazil už u bot :D Proto jsem se chtěl zeptat: Nevíte o nějakých velkých běžk. botách někde v krámě kolem vás, nebo případně na nějakém eshopu? V číslech: velikost 49 .. :@ Rossignol spíš 50, číslují trochu jinak. Co se vázání týče - pravděpodobně NNN/SNS, u NN75 bych vážně skončit nechtěl.. Nebo pokud se v extrémním případě někomu takové boty válejí doma, to by bylo taky super ;) Díky moc za každý tip!!
  • 0

#2 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 14:38

Tý jo, máš asi ještě větší problém než já :) mě stačijou 48. Taky hledám, tak až něco najdu dám vědět.
  • 0

#3 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 14:40

Tak já taky ... 48 jsem měl na noze Rossignoly a extrémně málo :D Takže se bojím že od nich mě ani 49 stačit nebude :@ Je to děs... tak hodně štěstí, já celou středu plánuju provolat...
  • 0

#4 sundin

sundin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 166 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 14:40

http://www.kolaalyze...-botas-aspen-32
  • 0

#5 Dave.g

Dave.g

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 610 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 14:50

Joo, jako nouzovka asi jo... ale myslím že to není úplně super bota... Se 48 jsi relativně v pohodě, včera jsem na eshopu viděl i 49 Rossignoly (X-1 Ultra, X-3, X-5) Jsou za relativně dobrou cenu, ty X-1čky ultra mají už překryté šněrování...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama