Přejít na obsah


Fotka

Hledá se piskotka007


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
22 odpovědí na toto téma

#1 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 10 leden 2011 - 17:44

Dobrý den, mému známému kačerovi "note666" se zasekl TB u kačerky "piskotka007". Žel je to začátečník a last visit je Saturday, 28 August 2010 ... Dle logu, ale ví, co s TB udělat. Prosím, pokud ji někdo znáte, lehce do ní šťouchněte. :-) Vzkaz sem dávám já, bo note666 není z Čech. Můžete kontaktovat mne a nebo přímo note666 přes GC.
  • 0

#2 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 14:55

Ahoj,trochu jsem pátral. piskotka007 odlovila celkem 8 keší,z toho tři ve společnosti kačerky Arrdnas a kačera espanon. jsou to spolužáci ze základky nebo gymnázia. věk odhaduji tak okolo patnácti. Arrdnas(Sandra) má aktivní učet navštívený dnes 11.1.2011. Souřadnice jejich školy či gymnázia N50 01.861 E015 12.365. Arrdnas jsem napsal email,udělej totéž.vypádá slušně a třeba pomůže
  • 0

#3 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 19:06

Witko napsal/a:
Ahoj,trochu jsem pátral. piskotka007 odlovila celkem 8 keší,z toho tři ve společnosti kačerky Arrdnas a kačera espanon. jsou to spolužáci ze základky nebo gymnázia. věk odhaduji tak okolo patnácti. Arrdnas(Sandra) má aktivní učet navštívený dnes 11.1.2011.
Souřadnice jejich školy či gymnázia N50 01.861 E015 12.365.
Arrdnas jsem napsal email,udělej totéž.vypádá slušně a třeba pomůže


Tedy smekám klobouk. Já pátrala také, leč to zjevně neumím :-). Jdu po tvé stopě a díky :-)
  • 0

#4 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 21:27

Není zač,baví mě to. piskotka se jmenuje na 99.9% křestním jménem Zdenka nebo Zdeňka. v nejhorším případě do ty školy někoho pošli a myslím že to bude otázka 20 minut kápnout na tu správnou dvojku.Sandra má ve svém profilu i fotku. přeju hodně štěstí
  • 0

#5 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 22:04

Moc koukáš na televizi. bavíme se pouze a jen o hře geocaching. u ženskejch je pátrání snažší protože vykecají i to co nevědí a to nejen na internetu.
  • 0

#6 munu

munu

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 103 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 22:05

Nesmysl. Tolik zbytečné námahy, když si zmíněný pedofil může najít spoustu šílených fotek, které ty děti samy vystavují na Facebooku, o údajích o škole a dalších podrobnostech ze soukromí ani nemluvě.
  • 0

#7 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 22:12

Jo dík,už vidím jak nějaký pedofil čeká třeba tady :D GC1YRAN by si ho tam dali k večeři
  • 0

#8 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 22:19

mikrupa-cz napsal/a:
Dost mě děsí, jaké se dají z různých logů vytáhnout informace.
Právě kvůli tomu jsem hlasoval pro trochu větší ochranu soukromí na profilu.

Je mi jasné, že se tím ztíží nebo dokonce znemožní takovéto pátrání po geomincích a TB.
Ale stojí ten kus plechu to za to?
Co když si právě teď nějaký pedofil prochází vaše profily a fotogalerie a hledá, kam chodí vaše děti do školy?


Ha, ha, myslím, že o sebe se bát nemusíš, když jsi všude takový - jak bych to napsal... stealth :D
  • 0
Vložený obrázek

#9 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 22:22

Radši misto martovin pomožte hledat. třeba jsem něco přehlídl.
  • 0

#10 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 22:26

Nu ... ten plíšek za to samozřejmě nestojí. Posílat cestovatele bez možnosti podívat se kudy a jak cestoval také nestojí. Budou-li data u TB GC a nebudou anonymizované ... dají se hravě dohledat. Budou-li u keší, dají se dohledat také. Nebudou-li u keší ... hmmm .. stanou se z keší jen cosi jako památné kameny, stromy, věže .. prostě pamětihodnosti. Snad jen že půjdou zajímavosti číst v logboocích. Možná, že cesta bude v té anonymizaci. ... U keší snad ani vadit tolik nebude. Neztraceným TB vadit také nebude. ... Dohledat ale nepůjdou. A čertví, co to s pouštěním cestovatelů udělá. A bezpečí mláďátek to nezaručí. Napráší na sebe cokoliv třeba na FB .. nebo Hofylandu apodobně....
  • 0

#11 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 leden 2011 - 23:28

Je asi fajn odlišovat osobní data a informace v nějaké hře. Ano, přes fotky, home coordinates atd. se dá asi vystopavat kde kdo bydlí atd. atd., ale v tomhle Matrixu to není nic zázračného... Witko odvedl hromadu práce a snad se podaří. Nedávno se i jeden můj GC povedlo takto posunout dál, když se přitlačilo na kamarády při lovu a matinku...
  • 0

#12 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 14:16

Takže tu máme vítězkucs-cz.facebook.com/people/Zdenca-Vankova/100000935710165 přeju ať ti to dopadne
  • 0

#13 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 14:28

Spadla mi čelist. :o nějak si ji snad nasadím zpět. A jdu projet nick - nicky mé dcery. Witko - skvělá práce - díky.
  • 0

#14 peca66

peca66

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 88 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 14:53

mikrupa-cz napsal/a:
Dost mě děsí, jaké se dají z různých logů vytáhnout informace.
Právě kvůli tomu jsem hlasoval pro trochu větší ochranu soukromí na profilu.


Ja bych rozhodne hlasoval proti... Clovek na sebe praskne jenom to co chce nebo uzna za vhodne. Kdyz nekdo neumi posoudit co je vhodne na sebe rict tak nevidim duvod proc kvuli par takovym expertum zavadet nejake omezeni. Prece nemusite do profilu psat kde pracujete a bydlite. Podle HC se to sice pozna ale jaky je problem dat je treba misto primo na barak pul kilaku vedle na namesti nebo na pole. Statistiky to zas tak nerozhodi. Navic je milion jinych zdroju kde zjistit adresu, jmeno a najit si fotky dotycneho na facebooku nebo jinych sitich. A perte to do me jak do psa vidli.
  • 0
To chce klid.

#15 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 15:05

...Podle HC se to sice pozna ...

Dodnes jsem žil v domnění, že HC nejsou vidět. Snažím se u známého v jeho profilu najít HC, ale nevidím je, kde tedy jsou k vidění?
  • 0

#16 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 15:17

marekd napsal/a:

...Podle HC se to sice pozna ...

Dodnes jsem žil v domnění, že HC nejsou vidět. Snažím se u známého v jeho profilu najít HC, ale nevidím je, kde tedy jsou k vidění?

V levém menu máš mapu a v mapě možnost hledání dle nicku - tam to hravě najdeš.


peca66 napsal/a:


Ja bych rozhodne hlasoval proti... Clovek na sebe praskne jenom to co chce nebo uzna za vhodne. .....


Nu i já zůstávám hlasovat proti. Přestože jsem našla na svou dceru leccos a to mé hledací schopnosti nedosahují a ni po kotníky Witkovi.

Člově na sebe skutečně práskne, jen to co sám chce. Žel někteří puboši jsou jako neřízené střely a mají pocit, že už vědí co a jak a že si do toho nenechají kecat nikým, natož pak rodičema. ouvej ouvej. A protože si pamatuji ještě svá telecí léta, tuším, co mne čeká.
  • 0

#17 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 15:33

Vsara napsal/a:
V levém menu máš mapu a v mapě možnost hledání dle nicku - tam to hravě najdeš.


To ale platí jen tady na gc.cz, ne? Nikdo nikoho nenutí, aby tady své HC uváděl.
Na gc.com jsou vidět domácí souřadnice jen u těch dobrých duší, které si je zobrazí ve statistice. Nebo se pletu?
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#18 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 19:30

PaWcz napsal/a:

Vsara napsal/a:
V levém menu máš mapu a v mapě možnost hledání dle nicku - tam to hravě najdeš.


To ale platí jen tady na gc.cz, ne? Nikdo nikoho nenutí, aby tady své HC uváděl.
Na gc.com jsou vidět domácí souřadnice jen u těch dobrých duší, které si je zobrazí ve statistice. Nebo se pletu?



Ano, zde na GC.cz .. ale nevím, jak se tam dostaly. Není zcela vyloučeno, že jsem je tam nějak vetkla já, ale nevzpomínám si na to.
Čte je GC.cz z GC.com ? Nebo se nastavují zde... A jak se eventuálně vymažou???
  • 0

#19 vousac

vousac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 134 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 19:47

Ano, souradnice domova si kazdy na mape udela sam. Staci klepnout na zvolenem miste na prave tlacitko a odklepnout "nastavit domov". Podobne je to mozno odstranit.
  • 0

#20 dachmh

dachmh

    dachmh

  • Members
  • PipPipPip
  • 567 příspěvků(y)

Publikováno 12 leden 2011 - 19:52

peca66 napsal/a:

mikrupa-cz napsal/a:
Dost mě děsí, jaké se dají z různých logů vytáhnout informace.
Právě kvůli tomu jsem hlasoval pro trochu větší ochranu soukromí na profilu.


Ja bych rozhodne hlasoval proti... Clovek na sebe praskne jenom to co chce nebo uzna za vhodne. Kdyz nekdo neumi posoudit co je vhodne na sebe rict tak nevidim duvod proc kvuli par takovym expertum zavadet nejake omezeni. Prece nemusite do profilu psat kde pracujete a bydlite. Podle HC se to sice pozna ale jaky je problem dat je treba misto primo na barak pul kilaku vedle na namesti nebo na pole. Statistiky to zas tak nerozhodi. Navic je milion jinych zdroju kde zjistit adresu, jmeno a najit si fotky dotycneho na facebooku nebo jinych sitich. A perte to do me jak do psa vidli.


Hlasovat klidně můžeš ZDE
  • 0
Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama