Přejít na obsah


Fotka

doporučte restauraci v Olomouci s 230V u stolku


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 9:55

Ahojte, plánuju si projít historickou Olomouc (a trochu vylovit, je tam toho moc :) ) a je potřeba si někde dát dobrý oběd a doplnit energii. Máte někdo tip na příjemnou restauraci, kde je možné si u stolu dobít PDA? Obvykle mi na žádost o dobití nabídnou připojení k elektrice za barem, ale to by mi jaksi znemožnilo si během oběda pročítat listingy a plánovat další postup. :)
  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#2 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 10:26

Doporučil bych http://www.svatovacl...ovar.cz/pivnice
Je to v centru (N 49° 35.752 E 17° 15.522), jídlo se dá, pivo dobré. Zásuvky mají, ale jen u některých stolů. Chtělo by to rezervačku. Parkoviště poblíž, ale placené.
  • 0

#3 Animuk

Animuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 192 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 10:26

Pontiac_CZ napsal/a:
Ahojte,

plánuju si projít historickou Olomouc (a trochu vylovit, je tam toho moc :) ) a je potřeba si někde dát dobrý oběd a doplnit energii.

Máte někdo tip na příjemnou restauraci, kde je možné si u stolu dobít PDA? Obvykle mi na žádost o dobití nabídnou připojení k elektrice za barem, ale to by mi jaksi znemožnilo si během oběda pročítat listingy a plánovat další postup. :)


Chceš dobré jídlo nebo tlapat na PDA? U jídla se nečte.:)
  • 0
Nepropadejte panice!

#4 Pontiac_CZ

Pontiac_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 843 příspěvků(y)

Publikováno 13 leden 2011 - 10:35

Chasseur23: děkuju, znamenám. :) Parkoviště mi stačí u ČD v Otrokovicích, do OL plánuju vlakem. Animuk: no - obojí, ale hádám, že s tímto zlozvykem nejsem sám. ;)
  • 0

SW: a:Drake 5
HW: Nexus 6 (Android 6), Qstarz BT-Q818X bluetooth GPS modul

 

"When you go to hide a geocache, think of the reason you are bringing people to that spot. If the only reason is for the geocache, then find a better spot." – briansnat


#5 Misha kulicka

Misha kulicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 271 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 11:56

Svatováclavský pivovar taky doporučuju, jídlo dobré, pivo taky. Přes den snad nebude rezervačka potřeba, i když...
  • 0

#6 pozorjed

pozorjed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 668 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 14:21

preferuji nekuřácké,terdy doporučím jen tyto. Moritz (u Tržnice), je tam wifi a občas zásuvka Svatováclavský pivovar - wifi, zásuvky po celé straně u oken, dobré pivo, velmi dobré jídlo, prostě pohoda. A velká pravděpodobnost, že tam potkáš jiného kačera :)
  • 0

#7 brtnicek

brtnicek

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 216 příspěvků(y)

Publikováno 14 leden 2011 - 17:02

Pontiac_CZ napsal/a:
no - obojí, ale hádám, že s tímto zlozvykem nejsem sám. ;)


tak to opravdu, ale opravdu nejsi :) ale pak se člověk diví tomu množství jídla v klávesnici :)
  • 0

Jsou dny, kdy se mé sny lámou, koně pouštím z otěží-kam se dát a s kým se vznést snad jen cíl můj prověří....





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama