Přejít na obsah


Fotka

TB,GC... odvoz do USA


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
17 odpovědí na toto téma

#1 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 18:32

Ahoj,
nabízím všem* TB, GC... odvoz do USA. Konkrétně jsou možné dva termíny převozu:

1.2.2011 do Denveru (Colorado) - již v USA (umisťování do keší bude postupné)
21.4.2011 do Los Angeles (Californie)

Pokud tedy někdo máte nějaký ten trackovatelný předmět který má putovat do USA, nebo by jste sami chtěli svůj trackovatelný předmět do států poslat, pak mi napiště přes profil, na ICQ nebo jakýmkoli jiným způsobem mě kontaktujte a nějak se domluvíme.

Málem bych zapoměl, odlet je z Prahy. A pokud by mi někdo chtěl předmět předat osobně, tak je to možné taktéž v Praze, případně občas v Jihlavě (občas tam jezdím do školy) ;)


* ruční granáty a podobné cestovatele nepřijímám ;)
  • 0

#2 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 18:54

Jen poznamka: nedoporucuji vkladat TB ci GC do kesi jak v Denveru, tak v Los Angeles (bavime-li se ciste o techto mestech). Jednak je problem nejakou vetsi nez mikro najit, druhy problem je, ze se tam casto trackables ztraci. Mimo tato mesta je to uz OK - vice smalek a regularek a vetsi mudloodolnost. Jestli nebudes mit cas vycestovat z Denveru, tak mohu nabidnout prevzeti a ulozeni do bezpecnejsich kesi, navic budu mit moznost je taky ulozit do Groundspeak Headquarters kese nebo Project APE kese. ;);)
  • 0

#3 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 19:06

k-lord napsal/a:
Jen poznamka: nedoporucuji vkladat TB ci GC do kesi jak v Denveru, tak v Los Angeles (bavime-li se ciste o techto mestech). Jednak je problem nejakou vetsi nez mikro najit, druhy problem je, ze se tam casto trackables ztraci. Mimo tato mesta je to uz OK - vice smalek a regularek a vetsi mudloodolnost. Jestli nebudes mit cas vycestovat z Denveru, tak mohu nabidnout prevzeti a ulozeni do bezpecnejsich kesi, navic budu mit moznost je taky ulozit do Groundspeak Headquarters kese nebo Project APE kese. ;);)


Díky za radu, samozřejmě tyto města jsou pouze místa příletu ;)
K odletu 1.2.: tam bude uložení do nějaké té keše během 1-3týdnů, přítelkyně se dřív ven z města nedostane...
U odletu 21.4.: uložení do keše bude možné během pár dní, jedu tam osobně s partou lidí a budem dost cestovat ;) Takže se pravděpodobně dostanem do Californie, Nevady, Utahu a Arizony, možná i Nové Mexiko, Colorado

A zároveň také díky za nabídku další přepravy z Denveru, možná se ozvu ;)
  • 0

#4 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 19:34

dawwid napsal/a:
Takže se pravděpodobně dostanem do Californie, Nevady, Utahu a Arizony, možná i Nové Mexiko, Colorado


OK, kdybyste chteli poradit, co jeste stoji za to videt, tak se klidne ozvi taky. tyto staty mam docela dobre projety.
  • 0

#5 Gwen_CZ

Gwen_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 19:41

Ahoj, aktuálně mám u sebe dva TB, které by do USA chtěly. Akorát su v Brně a do Prahy se v dohledné době nedostanu :( Tak leda, pokud bys měl cestu kolem.
  • 0

#6 rattlesnake.andy

rattlesnake.andy

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 94 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 19:47

kurňa, v neděli jsem potkal v jedné keši svůj vlastní geocoin co má putovat do Ameriky... to je jak naschvál :D
  • 0

#7 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 21:01

Gwen_CZ napsal/a:
Ahoj, aktuálně mám u sebe dva TB, které by do USA chtěly. Akorát su v Brně a do Prahy se v dohledné době nedostanu :( Tak leda, pokud bys měl cestu kolem.


Bohužel do Brna se jentak nedostanu, nejblíž co se dostanu je ta Jihlava :( Případně by šlo poslat TB poštou, ale to jsou "zbytečné" náklady.
  • 0

#8 Gwen_CZ

Gwen_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 56 příspěvků(y)

Publikováno 26 leden 2011 - 21:08

dawwid napsal/a:

Gwen_CZ napsal/a:
Ahoj, aktuálně mám u sebe dva TB, které by do USA chtěly. Akorát su v Brně a do Prahy se v dohledné době nedostanu :( Tak leda, pokud bys měl cestu kolem.


Bohužel do Brna se jentak nedostanu, nejblíž co se dostanu je ta Jihlava :( Případně by šlo poslat TB poštou, ale to jsou "zbytečné" náklady.


Náklady bych přežila, vadí mi nespolehlivost ČP :(

Ještě zkusím: najde se tu někdo, kdo v dohledné době pojede z Brna do Prahy a byl by ochoten TBčka převézt?
  • 0

#9 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 19:19

Náklady bych přežila, vadí mi nespolehlivost ČP :(

Ještě zkusím: najde se tu někdo, kdo v dohledné době pojede z Brna do Prahy a byl by ochoten TBčka převézt?


Pravda, že služby ČP jsou občas dost strašný... Snad se někdo najde.

Jinak info pro ostatní, kdo by chtěl něco do USA poslat, tak zítra budu od 10:00 do cca 12:00 v Jihlavě ;)
  • 0

#10 ReBa12

ReBa12

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 22:53

dawwid napsal/a:
Ahoj,
nabízím všem* TB, GC... odvoz do USA. Konkrétně jsou možné dva termíny převozu:

1.2.2011 do Denveru (Colorado)
21.4.2011 do Los Angeles (Californie)

Pokud tedy někdo máte nějaký ten trackovatelný předmět který má putovat do USA, nebo by jste sami chtěli svůj trackovatelný předmět do států poslat, pak mi napiště přes profil, na ICQ nebo jakýmkoli jiným způsobem mě kontaktujte a nějak se domluvíme.

Málem bych zapoměl, odlet je z Prahy. A pokud by mi někdo chtěl předmět předat osobně, tak je to možné taktéž v Praze, případně občas v Jihlavě (občas tam jezdím do školy) ;)


* ruční granáty a podobné cestovatele nepřijímám ;)


Ahoj, o víkendu jsem vkládal TB summer car do TB Hotelu na Ruzyni, tak kdyby si tam zavítal před odletem a vzal ho s sebou, budu rád. Pokud tam teda ještě bude:-)
  • 0

#11 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 28 leden 2011 - 23:00

Ahoj, o víkendu jsem vkládal TB summer car do TB Hotelu na Ruzyni, tak kdyby si tam zavítal před odletem a vzal ho s sebou, budu rád. Pokud tam teda ještě bude:-)


Pokusím se do TB hotelu podívat zítra, snad tam ještě bude.
  • 0

#12 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 14:34

První várka GC a TB dorazila úspěšně do USA ;) Do keší budou vloženy v průběhu 2 týdnů. Další cestovatele přijímám do 20.4. (v den odletu chci mít už klid :) ). Takže mě neváhejte kontaktovat
  • 0

#13 Trhac

Trhac

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 841 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 15:16

dawwid napsal/a:
První várka GC a TB dorazila úspěšně do USA ;) Do keší budou vloženy v průběhu 2 týdnů.


Dík, už se těším.

Mimochodem, nejedete někdo do Osla? Mám tady plyšáka přímo na lowcoastové letiště v Sandefjordu.
  • 0

RACCOON TEAM
Věk je uveden kačerský, život před nálezem první keše neplatí…


#14 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 07 únor 2011 - 21:56

Posouvám nahoru, nabídka stále platí ;)
  • 0

#15 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 08 únor 2011 - 7:14

Mam jednoho cestovatele ktery touží utéct pryč z ČR, rad se ho zbavím :)
  • 0

#16 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 13 únor 2011 - 18:40

Sice už pár kousků na odvoz má, ale stále přijímám trackovatelné předměty na odlet 21.4. ;) , pokud chcete něco poslat do USA? tak se ozvětel přes SZ, mail, ICQ...
  • 0

#17 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 05 březen 2011 - 20:49

Trochu to tady zase oživím, nabídka stále platí ;)
  • 0

#18 dawwid

dawwid

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 114 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 21:25

Příjem TB, GC... ukončen, všechny co byly zaslány nebo jsou na cestě se mnou odjíždí 21.4. přesně tak jak jsem slíbil ;)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama