Přejít na obsah


Fotka

event v Táboře


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
43 odpovědí na toto téma

#1 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 17:02

Ahoj, Tábor je zatím co se týče eventů pole neorané a tak zde zvažuji pořádání eventu, a protože nemám zkušenosti z této oblasti, chtěl bych požádat o názor zkušených pořadatelů podobných akcí i potenciální účastníky. Protože to bude moje první akce, počítam spíše s menším počtem kolem 20 - 30 účastníků. Pokud si bude chtít někdo pouze takzvaně přijít pro bod za log a nebude se mít zájem z jakéhokoli důvodu zdržet, nebudu zásadně proti. To je každého boj. Samozřejmě ale kapacita vybraného místa je omezená. K diskuzi dávám hlavně dostupné termíny. Bude se jednat o běžný event v restauraci, ale nikoli primárně klasická HOSPODA. Základní údaje o eventu: - místo: restaurace Beseda na Žižkově náměstí v Táboře, k dispozici celkem tři různě velké salonky o kapacitě od 20 do 45 osob - GPS souřadnice: 49°24'52.608"N, 14°39'31.65"E - název eventu: Táborská kremrole - stručný obsah: setkání cacherů z blízkého a vzdáleného okolí, eventové CWG a vynikající domácí kremrole k tomu dle zájmu a chuti - dostupné termíny: vždy sobota, začátek od 16:00 1) 7.května 2011 2) 25.června 2011 Prosím o případné názory na uvedené volné termíny a navrhovaný čas abych mohl zarezervovat, dále pak zatím nezávazné přislíbení účasti a zájem o eventové CWG a zmíněnou sladkost, abych měl nějakou představu. Děkuji Bo.T.L. Czech Geocacher and Geocoins Collector
  • 0

#2 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 17:17

Jdes na to spatne. Neptej se, publikuj a ver tomu, ze lidi prijdou. Hlavne, kdyz jak pises, je oblast na eventy chuda. Co se tyce CWG, tak Ty muzes objednat vzdy tyden predem podle poctu lidi ci reakci ve WA lozich.... EDIT: K tomu terminu: Pokud se to nekryje s jinym vyznamnym eventem, tak ver tomu, ze se stejne lidi nedohodnou a vznikne z toho jenom prekrikovani ja muzu tehdy a ja tehdy....
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#3 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 17:20

polerok napsal/a:
Jdes na to spatne. Neptej se, publikuj a ver tomu, ze lidi prijdou. Hlavne, kdyz jak pises, je oblast na eventy chuda. Co se tyce CWG, tak Ty muzes objednat vzdy tyden predem podle poctu lidi ci reakci ve WA lozich....

EDIT: K tomu terminu: Pokud se to nekryje s jinym vyznamnym eventem, tak ver tomu, ze se stejne lidi nedohodnou a vznikne z toho jenom prekrikovani ja muzu tehdy a ja tehdy....


Díky za reakci. první termín je před statním svátkem, druhý před prázdninama. Kalendář eventů moc nesleduji, takže případnou kolizi jsem nezohledňoval. Zašel jsem se přeptat do té restaurace a volné jsou už pouze tyto dva termíny.
  • 0

#4 Chasseur23

Chasseur23

    Chasseur.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 309 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 17:30

Souhlaím s polerokem. Já teď v únoru taky chystám event s omezeným početem 40 lidiček, taky menší hospůdka. Datum jsem vybral tak, aby se event nekryl s jiným v okolí. Bylo plno během 3-4 hodin od publikace. Jak jsem se díval, na ty dva termíny co jsi psal by se zatím nemělo nic krýt.
  • 0

#5 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 17:35

Chasseur23 napsal/a:
Souhlaím s polerokem. Já teď v únoru taky chystám event s omezeným početem 40 lidiček, taky menší hospůdka. Datum jsem vybral tak, aby se event nekryl s jiným v okolí. Bylo plno během 3-4 hodin od publikace.
Jak jsem se díval, na ty dva termíny co jsi psal by se zatím nemělo nic krýt.


Tak si asi hodím korunou, který termín vybrat. ;)
  • 0

#6 knoflikari

knoflikari

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 18:04

jedu kdykoliv
  • 0

#7 baron12

baron12

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 213 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 21:51

Rádi přijedeme do Tábora na eventík pokud nám do toho nic nevleze.
  • 0
Hledejte a najdete!

#8 k-lord

k-lord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 874 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 21:54

toz taky nezavazne prislibuji ucast. ;);)
  • 0

#9 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 22:38

Botle, vazne si myslis, ze bude ucast tak mala ze ti bude stacit kapacita 20ti lidi? Jenom z Budejc ti prijede 10-15 lidi a tomu ver. Vzdy jezdime bezne do Trebone, Protivina, Pisku.... Ale hodne bude zalezet na tom, cemu se trefis do karet, nebot tyto terminy bejvaji dost obsazene. :)
  • 0

#10 B O B R

B O B R

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 98 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 22:45

já bych taky dorazil ;) do Tábora mě vážou vojenské vzpomínky tak bych se po dlouhém čase podíval na místa kde jsme sloužívali, chodili na pivko a za holkama ;) a pokud by bylo eventové CWG tak bych zájem měl taky ;)
  • 0

#11 Mirdule22

Mirdule22

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 03 únor 2011 - 23:46

To neni vůbec špatnej nápad. Když by vyšlo počasí, tak by se dalo i slovit něco po okolí;)
  • 0

#12 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 7:51

Já bych ti ještě doporučil nějaký program. Když je to jen setkání v hospodě, tak věř tomu, že víc jako polovina si přijde jen pro to CWG a bod. Za čtvrt hodiny ti zůstane pět lidí u jednoho stolu.
  • 0

#13 Gena

Gena

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 17 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 8:36

Páni, Tábor, paráda. Jsem tam každou chvíli, takže pokud by mě ostatní nepředběhli, rád se i s přítelkyní dostavím v jakémkoliv termínu.
  • 0

#14 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 8:56

Smrk napsal/a:
Já bych ti ještě doporučil nějaký program. Když je to jen setkání v hospodě, tak věř tomu, že víc jako polovina si přijde jen pro to CWG a bod. Za čtvrt hodiny ti zůstane pět lidí u jednoho stolu.


Co se týče programu tak nemám žádné zkšenosti , takže se na to necítím. Samozřejmě něco takového zvýší atraktivitu eventu.
Na několika eventech už jsem byl a dost jich bylo formou volné zábavy.
Samořejmě se dá předpokládat určitá migrace učastníků, takže někdo přijde dříve a někdo později. Nemyslím, že by tam každý musel vydržet od začátku do konce.
Pokud si někdo přijde pouze pro to CWG, tak mi to vadit nebude.
Protože CWG nesbírám, tak je budu pouze nabízet za běžnou cenu jako jsem to zažil na jiných eventech.
  • 0

#15 Bo.T.L.

Bo.T.L.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 9:38

Tak přidávám akzualizaci k uvodnímu příspěvku. Termín je stanoven na sobotu 7.5.2011 a rezervován salonek pro 30osob. Pro daný termín jsou zatím volné všechny salonky v té restauraci, takže jsem zvolil tu variantu prostřední. V dohledné době začnu zápasit s obsahem listingu.
  • 0

#16 raduz_CZ

raduz_CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 369 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 10:07

Pokud budu v tu dobu v Mladé Vožici, odkud pocházím, rád do Tábora zajedu - diky za zorganizovani
  • 0

#17 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 13:15

Smrk napsal/a:
Já bych ti ještě doporučil nějaký program. Když je to jen setkání v hospodě, tak věř tomu, že víc jako polovina si přijde jen pro to CWG a bod. Za čtvrt hodiny ti zůstane pět lidí u jednoho stolu.


Tak to je pekna kravina!!! Hospodskych eventu bez programu jsem poradal nekolik a tohle se mi nikdy nestalo. A nemuselo u toho byt ani CWG...
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#18 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 13:23

Jojo... ty užs někdy viděl kačeři heomadně prchat z hospody? -- teda, pokud nepíplo něco v okolí? B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#19 zmijovkar

zmijovkar

    zmijovkar

  • Members
  • PipPipPip
  • 523 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 14:26

Výborně! Nejsem pamětník, ale v Táboře snad ještě opravdu žádný event nebyl. Taky jsem o jeho uspořádání uvažoval.. Myslím, že účast bude, a jestli je jedno, který salónek se zamluví, volil bych větší - byla by to škoda, vyhlašovat stopstav (i kdybych se nestihl přihlásit před stopnutím, zašel bych se aspoň pozdravit s kačery, které znám, a seznámit se s těmi, které znám jen z webu podle nicku). Co se týče programu, tak by jistě dobrým bodem byla např. možnost podívat se na nějaký pěkný coiny ze Tvé sbírky. A myslím, že bys určitě měl k tomuto tématu co říci.
  • 0

#20 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 04 únor 2011 - 19:25

Bo.T.L. napsal/a:
Tak přidávám akzualizaci k uvodnímu příspěvku.

Termín je stanoven na sobotu 7.5.2011 a rezervován salonek pro 30osob. Pro daný termín jsou zatím volné všechny salonky v té restauraci, takže jsem zvolil tu variantu prostřední.
V dohledné době začnu zápasit s obsahem listingu.


To máme zrovna s manželkou ten den oba narozeniny a tchán je hrozně na oficiální rodinné oslavy, pozvánky, přípitky... Tak na vás budeme myslet :-)
  • 0




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama