Přejít na obsah


Fotka

jak zobrazit všechny kešky v geogetu?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
24 odpovědí na toto téma

#1 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 22:31

Omlouvám se, jestli se to někde na fóru řešilo, nenašel jsem. Je nějaká cesta, jak v geogetu zobrazit úplně všechny kešky v databázi? Momentálně vidím ve stavovém řádku: vlevo: x+232+0(0) o kousek dál: suma 238+0/0/0 Z toho soudím, že mám zobrazeno 232 kešek (bodů), ale v databázi jich je celkem 238. Ať nastavuju v nastavení filtru cokoli, víc kešek se mi nezobrazí. Předem díky za pomoc.
  • 0

#2 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 23:08

Já jsem to zobrazil tak že jsem šel na seznam -> filtr -> záložka Hlavní a tam zaškrtnul u "Archivovaný" stejně jako u ostatních, potom dal "Načíst" a bylo to.
  • 0

#3 Aranyafëa

Aranyafëa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 453 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 23:10

Jo a pokud to chceš mít trvale tak samozřejmě nastavení filtru musíš uložit, je to ta ikona diskety vedle názvu filtru
  • 0

#4 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 11 únor 2011 - 23:59

Ideální je přečíst si návod....
  • 0

#5 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 7:46

sobikovi: Jelikož jsem to v návodu nenašel, tak se ptám. Aranyafea: Dík. To jsem už zkoušel, bádám v nastavení filtru a pořád mi to nejde. Umím hledáním najít jednu z těch šesti schovaných kešek, ale nemůžu přijít na to, proč mi ta keška neprojde filtrem. Zjevně tedy mimo dialog filtru to vyřešit nelze, škoda, nějaká volba ukaž všechno mi tam dost chybí.
  • 0

#6 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 7:52

Asi jsem to objevil. Ta schovaná keška měla obtížnost 1,5 místo 1.5. Holt jsem asi jediný, kdo si cpe kešky do geogetu ručně... Teď ještě jak najít těch zbylých pět schovaných kešek..
  • 0

#7 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 11:27

MorceZaVolantem: a jaky to ma prosim vyznam, cpat to tam rucne?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#8 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 12:05

MorceZaVolantem napsal/a:
... nějaká volba ukaž všechno mi tam dost chybí.

Vyzkoušej můj filtr na všechno, stačí rozbalit do adresáře \data k ostatním...
  • 0

#9 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 15:52

sobikovi: Dík. Zkusil jsem, fintu s desetinnou čárkou v obtížnosti však ani tento filtr neošálí. Netřeba bádati, problém jsem vyřešil SqLite managerem, ztracené kešky se našly. :) S474N: Chtěl jsem statistiky, podle nějakého návodu jsem nainstaloval geoget, autostat atd. a spustil to a nějak se to nepovedlo. Nezjistil jsem proč, tak jsem začal používat geoget ručně, abych do něj trochu pronikl a zjistil co a jak. Taky jsem se dočetl, že Groundspeak dělá: Tytyty, geojarry je e-e. Tak si hraju bez něj. Jak dostat data automatizovaně do geogetu bez geojarry nebo PM?
  • 0

#10 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 15:58

Pokud ti vadi pouzivani GJ, tak si kazdou jednotlivou kesku uloz jako HTML v browseru pri jejim prohlizeni a tento soubor importuj do GG. Nepouzivas GJ a pritom nemusis to datlit rucne.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#11 rsc_cz

rsc_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 736 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 16:01

Nechat je naimportovat ;) Pokud vím, tak GJ jenom stahuje HTML stránky s listingy, o vlastní import se pak stará až GeoGet. Pokud si tedy ty stránky stáhneš ručně, tak neuděláš nic, co by se groudspeaku nelíbilo (jen je potřeba ty HTML stránky stáhnout správně, už se to tu párkrát řešilo v diskusi). Pokud ti ale jde o stahování několika málo cachešek za týden (v řádu desítek), tak bych se použití GJ nebál (v takovémto rozsahu ho v GSAKu používám na nalezení archivovaných cachešek už delší dobu a nikdy jsem neměl problém)
  • 0

#12 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 16:59

gord, rsc_cz: Díky za cenné informace. Je pravda, že můj postup s geogetem byl poněkud nestandardní. Moje automatizování spočívalo ve stažení loc souborů ze seznamu nálezů. To je 20 keší naráz, to už jde. Ale zas tam kromě souřadnic, GC kódu a názvu nejsou žádné informace. Ale třeba pro mapy jako http://www.geocachin...760&typ=crkraje to stačí.
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 17:57

Pro zobrazeni opravdu vseho se da napsat velmi jednoduchy skript (globalni, co prida do seznamu vse, na co narazi).
  • 0

#14 MorceZaVolantem

MorceZaVolantem

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 18:44

HaLuMa: Ta ke skriptum jsem v geogetu jeste nedospel, ale diky za informaci.
  • 0

#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 19:15

HaLuMa napsal/a:
Pro zobrazeni opravdu vseho se da napsat velmi jednoduchy skript (globalni, co prida do seznamu vse, na co narazi).

asi by se něco takového hodilo, přece jen ne každý umí programovat nebo ví jak na to... Nedal by se takový skriptík přidat do nějaké další distribuce jako standardní součást pro údržbu databáze? Pro vás odborníky je to jistě chvilička a nám lajkům to udělá velkou službu... ;)
  • 0

#16 j.mikrob

j.mikrob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 19:25

SmartFilter zobrazí vše. Teď jsem ho zkoušel a konečně se mi ukázaly dvě keše, které byly dosud neviditelné. Jen teď nevím, které z 22573 to jsou.
  • 0

#17 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 19:34

j.mikrob napsal/a:
SmartFilter zobrazí vše. Teď jsem ho zkoušel a konečně se mi ukázaly dvě keše, které byly dosud neviditelné. Jen teď nevím, které z 22573 to jsou.

Vyzkoušel jsem a hned to vyhodilo chybu a celý padlo... pro lajka moc hejblátek. Jedno "tlačítko" = zobrazit vše by to řešilo.
  • 0

#18 j.mikrob

j.mikrob

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 71 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 19:46

Jo to je pravda. Mě to taky poprvé spadlo. Pak jsem změnil "Keše i waypointy" na "Keše" a to už fungovalo.
  • 0

#19 Pavel-IV

Pavel-IV

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 51 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 20:11

Já jsem si do GeoGetu stáhnul plugin GeoJarry a díky tomu jsem sei tam stáhnul podle krajů s celé ČR podstatě všechny Kešky. A dá se tam pak postupně i stahovat novější, který postupem česu někdo založí..
  • 0

#20 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 únor 2011 - 20:15

sobikovi napsal/a:
Nedal by se takový skriptík přidat do nějaké další distribuce jako standardní součást pro údržbu databáze? Pro vás odborníky je to jistě chvilička a nám lajkům to udělá velkou službu... ;)


Ono je to ale v praxi na takovou ulohu nepouzitelne! No, jen si to predstav, k cemu ti je, kdyz by ti takovy skript vypsal treba nekolik tisic kesek? Co s tim pak budes delat? Kazdou z nich otevirat a kontrolovat, jestli v ni nemas nekde nejakou blbost? Tudy asi ne.

Spis tam pribalim skript, kterym sjem nekolika lidem opravoval databazi po chybnem importu po prosincovych zmenach na webu. Trosku to nalestim a vybavim hejblatky, a bude to. Ten skript totiz probehl databazi, a opravil pripadne nesmyslne hodnoty v nekterych polich. To mi prijde asi tisickrat praktictejsi nez se jen snazit vypsat vsechno, ne?
  • 0




3 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 3 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama