Přejít na obsah


Fotka

GPX z GC.com pro androida


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 16 únor 2011 - 15:50

Zdravím Vlastním HTC desire. Jako program na keše používám placený Georg (105kč). Velice dobrej prográmek. Protože jsem ale neměl k tarifu data, tahal jsem si GPXka z Geogetu. To není problém. Poslední dobou jsem ale koketoval s myšlenkou stáhnout si GPXko přímo do telefonu třeba přes WiFi. A v tu chvíli jsem narazil. Netuším proč ,ale když jsem použil originál Browser který má HTC tak normálně otevřu GC.com najdu keš otevřu si listing dám stáhnout GPX ten se mi uloží na kartu. Bohužel Georg ho nenačte hlásí chybu XML. koukal jsem se na strukturu a ejhle vůbec to není standard XML, který natáhnu z GC.com třeba do PC ale má to strukturu HTML a jako webová stránka.. Zkoušel jsem i jiný Browser ( Operamini, Dolphine brows. etc..) Jediný který to umí natáhnout korektně je Fennec ( Firefox) jenže aplikace má přes 16MB jede otřesně pomalu špatně zobrazuje GC.com a to se nebavím o tom že po instalaci se mi HTC zpomalilo tak o 20%.. Neřešil jste někdo podobný problém? Nemám problém s tím stáhnout si to do PC ale když jde o FTF hunt tak není čas startovat PC tahat něco do něj a následně do přístroje. Vzhledem k tomu že doma mám WiFi tak start wi fi prolink z Gmailu na keš a stažení GPXka je otázka několika sekund.. na rozdíl od startu pc atd...
  • 0

#2 mh.mail

mh.mail

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 844 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 16:23

Ahoj, myslím, že se to tady nedávno někde řešilo, i když nikoliv s GPX, ale s cartridgema pro Wherigo. Přes originální browser je to asi problém, ale přes Operu Mobile to funguje bez problémů. Osobně vyzkoušeno i pro GPX - přes Operu Mobile jsem si stáhnul GPX jedné keše a ten jsem naimportoval do GeOrgu - vše zafungovalo bez problémů. Takže radím - nainstaluj si Operu Mobile. P.S.: Upozorňuju, že nepoužívám Operu Mini, která mě nějak nenadchla, ale Operu Mobile, konkrétně verzi 10.1 beta. Nevím, jestli v tom může být problém, ale jak říkám, mně to s ní zafungovalo.
  • 0

#3 1gato1

1gato1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 491 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 19:47

Ja tedy sice FTF nehonim, ale notifikace mam nastavene na ruzne kesky. Do LG optimus one jsem si nainstaloval ofiko geocaching aplikac, ( 9, 99 dolaru)i a zadny problem. Rovnou z mailu otevru v aplikaci kesku a mohu ulozit. Rychle, pohodlne, ani neotviram prohlizec.
  • 0
Blaze tomu, kdo nic nema, nema starost, kam to schova.

#4 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 17 únor 2011 - 9:00

mh.mail napsal/a:
Ahoj,

myslím, že se to tady nedávno někde řešilo, i když nikoliv s GPX, ale s cartridgema pro Wherigo. Přes originální browser je to asi problém, ale přes Operu Mobile to funguje bez problémů.

Osobně vyzkoušeno i pro GPX - přes Operu Mobile jsem si stáhnul GPX jedné keše a ten jsem naimportoval do GeOrgu - vše zafungovalo bez problémů.

Takže radím - nainstaluj si Operu Mobile.

P.S.: Upozorňuju, že nepoužívám Operu Mini, která mě nějak nenadchla, ale Operu Mobile, konkrétně verzi 10.1 beta. Nevím, jestli v tom může být problém, ale jak říkám, mně to s ní zafungovalo.

to bude asi ono já zkoušel fennec i Operu mini. včera jsem chvilku brouzdal po marketu a hledal nějaký prohlížeče a narzil jsem na Mozzilu ( ne fennec) a ejhle nemá ani 5MB jede svižně je přehledná a ku podivu bez problému stahuje i GPXka paráááda. takže vyřešeno. Díky za super radu. Jinak Aplikaci na keše zatím nehodlám měnit. Mám Georg. a za ty love jsem s ním maximálně spokojený. Připravuje se vícejazyčná verze a hlavně autoři jsou inteligentní pánové ( jako stuart s Geoscoutem jen operativnější) a když jim napíšu dobrý nápad tak ho zapracují do další verze. :) ;)
  • 0

#5 f-roman

f-roman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 17 únor 2011 - 9:08

Podívej se na aplikaci C:geo (zdarma). Na HTC Desire s ní mám dobré zkušenosti a Tvůj problém řeší 100%. Na WiFi si otevřu cache přímo z notifikace a uložím pro offline.
  • 0

#6 Pátrač

Pátrač

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 69 příspěvků(y)
  • LocationKing field

Publikováno 17 únor 2011 - 9:12

f-roman napsal/a:
Podívej se na aplikaci C:geo (zdarma). Na HTC Desire s ní mám dobré zkušenosti a Tvůj problém řeší 100%. Na WiFi si otevřu cache přímo z notifikace a uložím pro offline.

C:geo jsem testoval ale nezaujalo mne. Georg mi přišel přívětivější asi se prostě po přechodu z WM víc podobal Geoscoutu :)Zvykl jsem si na něj a zatím nemám zájem nějak měnit :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama