Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

ZALOŽENÍ KEŠE


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
38 odpovědí na toto téma

#1 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:29

Ahoj,všichni!!! Jelikož jsem začátečník a chtěl bych založit keš tak se chci zeptat kdy při vyplnování nového listingu na geocaching.com se dají vložit atrbuty,waypointy apod. jelikož v tomto odkazu to vážně nezjistím.............. Všem vám moc děkuji za odpovědi Qvik
  • 0

#2 LuLuk

LuLuk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 278 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:30

Wiki, ty mas ale pero.
  • 0
GARMIN OREGON 300 (HTC HD2)
nejen GeoAlbum http://lukasludvik.rajce.net

#3 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:30

Zdarec, nejprve musíš založit listing, po jeho odeslání můžeš změnit atributy, přidat waypointy či třeba nahrát obrázky ;)
  • 0

#4 jonaskuba

jonaskuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:34

Ne že by mě to zajínalo ale kolik máš nalezných keší ????
  • 0

#5 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:34

Moc vám děkuji i když sám musím uznat že jsem si to mohl najít sám.:)
  • 0

#6 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:35

jonaskuba napsal/a:
Ne že by mě to zajínalo ale kolik máš nalezných keší ????


Mě by zajímalo kolik máš nalezeno ty když soudíš lidi podle toho, kolik mají nalezeno :)
btw má 55
  • 0

#7 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:37

No zajímavá diskuze nalezeno mám 55. asi se budete divit ale je mi 12 let
  • 0

#8 jonaskuba

jonaskuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:41

Tiskar94 napsal/a:

jonaskuba napsal/a:
Ne že by mě to zajínalo ale kolik máš nalezných keší ????


Mě by zajímalo kolik máš nalezeno ty když soudíš lidi podle toho, kolik mají nalezeno :)
btw má 55


Jenom chci říct (ale tady to třeba nemusí být pravda a nechci tim nekoho urazit;)) že když nováček z 15 nálezy založí kešku tak nemá ani pořádně propracovny, listing a krabička stoji za nic:@:(. Je lepši když ma člověk nalezeno aspon 100 kešek ;) aby potom vedel kam ji dat atd. Ale znovu řikam že zde to nemusi byt pravda. :P
  • 0

#9 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:42

QVIK napsal/a:
No zajímavá diskuze nalezeno mám 55.
asi se budete divit ale je mi 12 let

Ne že bych se chtěl vměšovat...ale možná by bylo lepší se zakládáním chvíly počkat...Aby pak výsledná keš byla opravdu krásná a né jen průměrná...třeba okapovka nebo zábradlovka... :)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#10 jonaskuba

jonaskuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:43

Ondrus napsal/a:

QVIK napsal/a:
No zajímavá diskuze nalezeno mám 55.
asi se budete divit ale je mi 12 let

Ne že bych se chtěl vměšovat...ale možná by bylo lepší se zakládáním chvíly počkat...Aby pak výsledná keš byla opravdu krásná a né jen průměrná...třeba okapovka nebo zábradlovka... :)


Přesně tohle jsem měl na mysli :D Znam misto kde kačer z 5 nalezy založil tři kešky zaraz a byla to katastrofa. :(:)
  • 0

#11 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:45

jonaskuba napsal/a:
že když nováček z 15 nálezy založí kešku tak nemá ani pořádně propracovny, listing a krabička stoji za nic


Ondrus napsal/a:
Ne že bych se chtěl vměšovat...ale možná by bylo lepší se zakládáním chvíly počkat...Aby pak výsledná keš byla opravdu krásná a né jen průměrná...třeba okapovka nebo zábradlovka... :)


Já myslím že člověk který se vyskytuje na fóru (QVIK) bude rozumný a nechá si provést zkušenějším kačerem z okolí betatest :)
  • 0

#12 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:50

Tiskar94 napsal/a:

jonaskuba napsal/a:
že když nováček z 15 nálezy založí kešku tak nemá ani pořádně propracovny, listing a krabička stoji za nic


Ondrus napsal/a:
Ne že bych se chtěl vměšovat...ale možná by bylo lepší se zakládáním chvíly počkat...Aby pak výsledná keš byla opravdu krásná a né jen průměrná...třeba okapovka nebo zábradlovka... :)


Já myslím že člověk který se vyskytuje na fóru (QVIK) bude rozumný a nechá si provést zkušenějším kačerem z okolí betatest :)

Ještě že sme mu to takhle krásně vysvětlili že?? Myslím že takhle by se to mělo dělat vždycky.... :)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#13 QVIK

QVIK

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 115 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:52

Betatest nevypadá zle zkusím někoho sehnat.
  • 0

#14 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:56

Jojo, kačeři s pár stovkami nálezů jsou ti největší experti na nešvary geocachingu:)

Asi by bylo lepší QVIKOVI poradit, jak co má udělat a před čím se má vyvarovat, než mu radit, aby nedělal nic.
Po takových reakcích se spousta nových zakladatelů bojí na cokoliv zeptat, a pak to dopadá, jak to dopadá.

QVIKU, mrkni se sem SEM a SEM, jsou tam zajímavé podněty pro zakladatele keší.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#15 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:58

OMG Naši první keš jsme zakládali taky po cca 50ti nálezech a do dneška je hodnocena pozitivně, i když si prošla porodní bolestí ;) Ta druhá už prošla zcela hladce. Nemá cenu odsuzovat někoho pro počet nálezů před založením keše před tím, než něco provede... Co je ale šílený je to, že ten formulář pro publikaci keše je zcela celý v češtině a případně další věci zvládne translator. Proč OMG všichni chcete návod pod nos B)
  • 0

#16 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:58

Vyvarovat se okapovkám a zábradlovkám je podle mne dobrá rada.....obecně bych vůbec vynechával microvky.....chápu že zakládání citylarge keší je dosti obtížné...ale small je podle mně ideální velikost.....:);)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..

#17 jonaskuba

jonaskuba

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 45 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 21:59

PaWcz napsal/a:
Jojo, kačeři s pár stovkami nálezů jsou ti největší experti na nešvary geocachingu:)

Asi by bylo lepší QVIKOVI poradit, jak co má udělat a před čím se má vyvarovat, než mu radit, aby nedělal nic.
Po takových reakcích se spousta nových zakladatelů bojí na cokoliv zeptat, a pak to dopadá, jak to dopadá.

QVIKU, mrkni se sem SEM a SEM, jsou tam zajímavé podněty pro zakladatele keší.



Maš pravdu, ale jen jsem napsal že by bylo ještě lepši jich par najit a potom zakadat:p
  • 0

#18 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 22:10

Vono to moc nezávisí na počtu nálezů, ale na tom, jak kešer přemýšlí, jak to myslí vážně a jak si s keší vyhraje... Je pravdou, že se s počty nálezů obvykle zlepšuje propracovanost, ale na druhou stanu delší pobyt v kačerské komunitě má tendenci degenerovat....
  • 0

#19 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 22:16

Možná budu působit jako blázen, ale radši mikrovku za okapem, kterou lze v klidu najít, zalogovat a zase vrátit než mega krabici v kostelní zdi na pěší zone B) Smysl gc je přivést lidi na zajímavá místa, něco jim ukázat, sdělit a ne si hrát na vymazlenosti schránky. To už je třešnička na dortu. Osobně budu radši, když mě keš přivede na hezké místo nebo se něco dozvím a pak tam najdu mikrošku snadno nalezezitelnou než velkou bednu na místě o ničem.
  • 0

#20 Ondrus

Ondrus

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 215 příspěvků(y)

Publikováno 16 únor 2011 - 22:26

Jo určitě...podle mě je naším zájmem najít určitou rovnováhu mezi obojím....já si jen myslim že by se daly místo filmovek dávat aspoň eneržidky kam se vejdou aspoň gc a tb,...;)
  • 0
Hmmm tady to vypadá na keš.....a měli s tim úspěch..




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama