Přejít na obsah


Fotka

logovani predmetu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
16 odpovědí na toto téma

#1 stixpunk

stixpunk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 8:40

logujete u predmetu took it a discovered? logovat ze sem predmet zahlidl mi prijde docela zbytecny a zapisovat vsechny kese kde sem ho mel sebou, nevim no. skoro vzdy vyrazim bud pres den mimo mesto a nebo pres noc po meste a kesek projdu nekolik nez predmet nekam umistim a ono to pak docela zneprehledni kdyz je u predmetu 100 logu ale pritom ho nekam posunuli treba jen 4x ale zase je presnejsi udaj o tom jakou urazil vzdalenost tak nevim :D jak se k tomu stavite vy?
  • 0

#2 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 8:48

ja discovered pouzivam dost casto, treba kdyz TB/GC bere geokolega, pro me je to proste o tom bodu a u GC hezkou ikonku v profilu. Took it kdyz nezapomenu, tak take. Jinak took it nekdo pouziva pro tzv. protahovani vlastniho TB/GC, cimz dostava hezkou mapku, kde a jak byl. osobne mi na tom pranic nevadi, ba naopak. EDIT: jj, Satan ma pravdu, uz mi to nemysli, na protahovani opravdu radeji visited nez took it.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek

#3 stixpunk

stixpunk

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 68 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 8:52

tak to sem zas o neco chytrejsi, nevedel sem ze discovered se pocita taky za bod :)
  • 0

#4 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 8:53

Taky se přidám - pokud mám předmět opravdu u sebe, tak ho klidně zaloguju. Alespoň autor vidí, že předmět stále existuje a ví kudy cestuje. Případně mu to může ukázat i nějakou zajímavou keš... Takže - proč ne? Já rozhodně používám.
  • 0

#5 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 8:56

nosferatu XIII.: tak u protahovani vlastniho trackeru se spise pouziva VISITED. Faktem ale je, ze ja pouzivam TOOK proto, abych tam mohl pri logovani vlozit poradi, ale ne kazdy je tak narocny a pouziva klasicke VISITED. Jinak DISCOVERED je u predmetu, ktery zahlednu v kesce/na eventu a nechavam ho na miste.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#6 geobublina

geobublina

    Bublina

  • Members
  • PipPipPip
  • 240 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 9:58

Logujeme návštěvu, ono vzhledem k naší vytíženosti a než se v tý pitomý Praze prokoušeme k nějaký kešce kam se ten předmět vejde a není pohozená někde na očích, tak aspoň dáváme tím vědět že předmět existuje a my se taky neztratili. A myslím, že discovered je dobrá záležitost, ono aspoň je pak poznat jestli se ten předmět v tý kešce válí a nebo prostě někam zmizel. Majitelé kešek je většinou nehlásí jako ztracené...
  • 0

#7 Arne1

Arne1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 290 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 10:22

Počkejte, jaký máte rozdíl mezi TOOK a VISITED ? Když nějaký předmět "ukážu keši", tj při logování skrýše dám u předmětu "visited", tak potom v přehledu logů to mám jako "took" !
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 11:05

Arne: u VISITED ti staci pouze 1 klik v ramci logu. Pri polozeni musis predmet i vyzvednout, tzn. dalsi krok ;)
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 12:44

S474N napsal/a:
Arne: u VISITED ti staci pouze 1 klik v ramci logu. Pri polozeni musis predmet i vyzvednout, tzn. dalsi krok ;)

Arne1 má pravdu, předsedo. took se zobrazí, když dáš log visited. Jen další nekonzistence v terminologii GS :@ Položení je drop off
  • 0

#10 Frbul

Frbul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 19:40

chci se zeptat, dá se dodatečně k logu přidat 'visited TB'? Mám u sebe první TB a až posléze jsem i všimla, že je dole na výběr 'visited'. :| Nechce se mi mazat celej log a psát ho znova a nikde v editaci nemám na výběr TB ... Dík ;)
  • 0

#11 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 19:43

Přidej nový log typu "Write Note", k němu dej tu akci "Navštíveno" u TB, odešli...a pak ten log "Write Note" můžeš smazat. A ta návštěva u TB zůstane.
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#12 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 19:44

Frbul napsal/a:
chci se zeptat, dá se dodatečně k logu přidat 'visited TB'? Mám u sebe první TB a až posléze jsem i všimla, že je dole na výběr 'visited'. :| Nechce se mi mazat celej log a psát ho znova a nikde v editaci nemám na výběr TB ...
Dík ;)


dej write note, tam napiš co chceš, připoj k ní ten TB (vyber ho dole v tabulce), klini na poslat.
jak se Ti objeví ten tvůj log, dáš vpravo nahoře delete log... log se smaže, ale návštěva TB v keši zůstane zaznamenaná ... :)

mimochodem - dost často nacházím u keší WN s dodatečným logem GC nebo TB ... já je hned mažu, ať tam nestraší... co vy na to? nechávat nebo mazat?
  • 0

#13 Frbul

Frbul

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 16 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 19:48

díííky :D
  • 0

#14 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 980 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 19:54

Mě se zdá dobré to tam nechat. Alespoň je vidět, že tam někdo byl a že tedy krabička je naživu. Pokud třeba má jeden odlov za měsíc. I když svůj log smažeš, ownerovi stejně přijde mailem. Mě se to stalo jen jednou, že mi přišel mail a příslušný log u keše nebyl, z textu ale bylo zřejmé, že ho autor vzápětí smaže ("vložit TB a log hned smazat").
  • 0

#15 irillee

irillee

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 182 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 20:01

Mě dneska přišly dva zpětný logy GC delší dobu po návštěvě - vypadá to na nové osobní co majitelé protáhnou všema navštínejma krabicema, logy pavděpodobně nechám, nijak mi tam nevadí - i když to samozřejmě pro mě není tak zajímavý jako nový log
  • 0
Když už něco hledám, tak z toho chci mít radost - aneb hezkých krabic je žalostně málo

#16 Obludka

Obludka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 220 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 20:22

mpik napsal/a:
Mě se zdá dobré to tam nechat. Alespoň je vidět, že tam někdo byl a že tedy krabička je naživu. Pokud třeba má jeden odlov za měsíc. I když svůj log smažeš, ownerovi stejně přijde mailem. Mě se to stalo jen jednou, že mi přišel mail a příslušný log u keše nebyl, z textu ale bylo zřejmé, že ho autor vzápětí smaže ("vložit TB a log hned smazat").


pokud ji jen navštívím a něco tam vložím, tak Write it nechávám...
myslela jsem právě ty situace, kdy někdo zaloguje Found it a pak zjistí, že zapomněl zalogovat GC/TB a dopisuje Write note... pak se mi zdá ta poznámka zbytečná, tak ji smažu a nechám jen log
  • 0

#17 Nosferatu XIII.

Nosferatu XIII.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 158 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 6:16

me tam nevadi. jen mne napada, ze obcas zapomenu do logu napsat, ze jsem vlozil (dropped) TB/GC do cache a pak to pisu jako WN. Takovou WN bych rozhodne nemazal. Nekdy se dopatrat, jestli tam dane vec je nebo neni a kdo ji tam dal ci vzal je opravdu umeni.
  • 0
Smrt je to nejkrasnejsi, protoze prichazi az nakonec
Vložený obrázek
Vložený obrázek




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama