Přejít na obsah


Fotka

Spatne uvedeni data logu


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
17 odpovědí na toto téma

#1 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 13:47

Nevim, zda se to tu uz probiralo ale mam takovy dost blby problem: Dneska jsem si delala statistiky a sem tam pomoci Geojarryho zaktualizovavam mnou nalezene kese a ted nastal problem (a nevim zda je to problem gejarryho nebo GG jako takoveho): listing stahnu v pohode, ale u kesi, ktere mam nalezene mi neoznaci nalez v dobe, kdy jsem to nalezla ja, ale podle toho, kdy je muj nic zminen. Priklad: kes GC1CNHD jsem nalezla s mou mamkou 26.12.2008, ale niximor tuto kes nalezl az 31.1.2009 a ve svem logu se zminil, ze to bylo za me a mamciny spoluprace. No a GG vezme jako hodinu a den nalezu ten, ktery je uvedeny v logu niximora nikoli ten muj. Takze jde to opravit? (upozornuji ze nevim jak dlouho tuto chybu dela, ale dneska jsem si ji vsimla)
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 13:56

Pro Geoget je dulezite, co mas vyplnene jako "jmeno na gc.com" v nastaveni Geogetu. Pro nalezy jsou pak relevantni ty logy, u kterych se jmeno nalezce shoduje s tim nastevenym. Je jedno, co je uvedeno v textu logu, dokud se neshoduje to jmeno nalezce, nezajima se o nej. Takze to vypada, jako bys tam mela nastaveneho Niximora a ne sebe. ;) Ale at tak ci tak, datum a cas nalezu jde v Geogetu rucne editovat. Staci na te kesce v seznamu dat prave tlacitko mysi.
  • 0

#3 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 21:18

HaLuMa napsal/a:
Pro Geoget je dulezite, co mas vyplnene jako "jmeno na gc.com" v nastaveni Geogetu. Pro nalezy jsou pak relevantni ty logy, u kterych se jmeno nalezce shoduje s tim nastevenym. Je jedno, co je uvedeno v textu logu, dokud se neshoduje to jmeno nalezce, nezajima se o nej.

Takze to vypada, jako bys tam mela nastaveneho Niximora a ne sebe. ;)

Ale at tak ci tak, datum a cas nalezu jde v Geogetu rucne editovat. Staci na te kesce v seznamu dat prave tlacitko mysi.


Nic proti ale ve vyse uvedenem prikladu je v logu napsano a ted cituji" za pomoci Mudlodrecy a THVT"

jelikoz mam s niximorem jednu spolecnou kes, pak jako ownera mam mimo jine nastavene i Mudlodcera & niximor. Podle toho, co ty pises, tak by se situace, ktera nastala, nemela nikdy stat pokud nesu blba a nemam to nekde nastavene jinak, ale jak vidis tak se stala.

Jinak vim ze se da cas a datum rucne editovat, ale mam nalezeno temer 3000 kesi a rozhodne prochazet jednu po druhe zda tam je spravne datum a cas to opravdu neni zrovna zabava na odpoledne, kterou bych chtela absolvovat. Tj. Pokud by byl rychlejsi zpusob budu preferovat ten.
  • 0

#4 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 28 únor 2011 - 22:33

Tak ted jsem se ztratil. Zkusim to rict znovu - Geogetu je text logu uplne ukradeny. Nejprve se zajima o to, co je napsane jako 'finder'. A az kdyz se to shoduje s tim, co mas v nastaveni GG, pak se kouka do textu logu, kde hleda jen a jen casovy udaj. V nastaveni GG bys mela mit jen a jen 'Mudlodcera'. Nic vic! Pokud jsi zalozila kesku s Niximorem, tak GG ti ji jako tvoji vlastni pozna uz jen podle toho, ze vlastnik kese obsahuje 'mudlodcera'.
  • 0

#5 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 9:10

Kdyby byl GG text logu uplne ukradeny tak proc mi do mych statistik bere logy nekoho jineho, kdyz VSUDE mam nastaveny SVUJ nick? Nesu informatik, ale logicky tam je proste nekde chyba a ja te na ni upozornuji. Rucne to umi opravit kazdy, ale jakmile bych opet dala stahnout nekdy vsechny nalezene pres geojarryho (samozrejmne postupne) tak doufam, ze to opet neudela stejnou chybu
  • 0

#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 9:24

mudlodcera: Nastroje -> Nastaveni -> Uzivatelske jmeno Tam mas vyplneno co?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 9:27

Ach jo. Tak jeste jednou: Pocitace nemaji svuj rozum na to, aby si svevolne vzaly jmeno z textu logu. Nic takoveho v programu neni, takze to proste nastat nemohlo. Muselo nastat neco jineho, a maximalne to jen tak vypada, jako by to bralo podle textu,ale ve skutecnosti to bere podle neceho jineho. A ja se snazim dopatrat, co jej zblblo. Takze kde VSUDE mas nastaveny tvuj nick, kdyz v Geogetuje jen jedno misto, kam se pise? (nepocitam konfigurace pluginu, ktere jsou mimo moji moc, a jsou pro tento problem irelevantni) A jak presne vypada vsechno, co mas v te konfiguraci tveho nicku nastaveno? Zminovala jsi, ze tam mas mimo jine i Niximora, coz je mi divne, protoze tam ma byt jen jedno jmeno, a tvoje 'mimo jine' evokuje, ze tam toho mas vic. Pripominam, ze se bavime o "Nástroje -> Nastavení -> Nastavení -> Nastavení www.geocaching.com -> Uživatelské jméno"
  • 0

#8 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 10:04

Mudlodcero, pokud bys mela zajem, mohu se na to kouknout pres TeamViewer? Pokud ano, dej mi vedet treba pres ICQ nebo mail. Mam takovy pocit, ze nekde je tu informacni sum a vsechno bude trochu jinak.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#9 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:36

S474N napsal/a:
mudlodcera: Nastroje -> Nastaveni -> Uzivatelske jmeno

Tam mas vyplneno co?


Nesu debil takze tam mam vyl´plnene MUDLODCERA

pro vas pany, co si mysli, ze zenske jsou jen blbe prikladam i obrazek (pokud se nahraje)
  • 0

#10 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:42

HaLuMa napsal/a:
Ach jo. Tak jeste jednou:


A jak presne vypada vsechno, co mas v te konfiguraci tveho nicku nastaveno? Zminovala jsi, ze tam mas mimo jine i Niximora, coz je mi divne, protoze tam ma byt jen jedno jmeno, a tvoje 'mimo jine' evokuje, ze tam toho mas vic.


Nixe mam nastaveneho jako ownera jen u tvorby statistik jinak viz vyse prilozeny obrazek
  • 0

#11 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 11:57

Muzu se jenom zeptat, co by se stalo, kdyby polozka jmena ownera cache neobsahovala vubec jmeno, ktere je v settingu uvedene? (Priklad) V settingu je polerok, owner cache je napsano Ostrava. Pozna GG, ze je to moje cache? Diky za odpoved, jen nad tim uz 2 hodky faram a zajima me to :)
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#12 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 12:00

Proc jsi tak militantni? Nikdo nerikal, ze jsi blba, jen se snazime vyznat v tom, co nam rikas. Udelal jsem pokus. Zalozil jsem si cistou prazdnou databazi. V nastaveni GG jsem si nastavil "mudlodcera", presne tak, jak to mas na tom obrazku. A pak jsem si nasel na webu listing te kesky, dal zobrazit vsechny logy, a ulozil jsem si ji na disk. Ulozeny soubor jsem pak do GG naimportoval. Geoget sam poznal tvuj nalez, a nastavil jej na 26.12.2008 11:15. To je spravne, ne? Jeste mne napada jedna vec - nesnazila ses to importovat do dat, kde uz ta keska byla a nemela tam nahodou oznaceny treba neci cizi nalez? Jiz existujici oznaceni nalezu se totiz pri importu neprepisuje. To proto, aby sis mohla rucne nejaky nalez opravit, treba po omylu autodetekce. A aby ti dalsi import tuto tvoji korekci neprepatlal.
  • 0

#13 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 12:02

polerok napsal/a:
(Priklad) V settingu je polerok, owner cache je napsano Ostrava. Pozna GG, ze je to moje cache?


Nepozna. Owner je poznavan jen podle toho, ze se tam ten text vyskytuje (jako cele slovo).
  • 0

#14 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 12:03

mudlodcera: omlouvam se ti, ze se ti snazim pomoci. Uz to znova neudelam, slibuji!
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#15 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 12:06

HaLuMa napsal/a:
Proc jsi tak militantni? Nikdo nerikal, ze jsi blba, jen se snazime vyznat v tom, co nam rikas.

Udelal jsem pokus. Zalozil jsem si cistou prazdnou databazi. V nastaveni GG jsem si nastavil "mudlodcera", presne tak, jak to mas na tom obrazku. A pak jsem si nasel na webu listing te kesky, dal zobrazit vsechny logy, a ulozil jsem si ji na disk. Ulozeny soubor jsem pak do GG naimportoval.

Geoget sam poznal tvuj nalez, a nastavil jej na 26.12.2008 11:15. To je spravne, ne?

Jeste mne napada jedna vec - nesnazila ses to importovat do dat, kde uz ta keska byla a nemela tam nahodou oznaceny treba neci cizi nalez?

Jiz existujici oznaceni nalezu se totiz pri importu neprepisuje. To proto, aby sis mohla rucne nejaky nalez opravit, treba po omylu autodetekce. A aby ti dalsi import tuto tvoji korekci neprepatlal.


Pro aktualizaci jiz nalezenych kesi sem tam pouzivam MFPQ od niximora a nikdy mi to statistiky nerozhazelo (tedy oznaceni logu)
cca pred 14 dny jsem tuto aktualizaci delala naposledy a ted jsem si vsimla, ze mam u kesi, ktere mam ja nalezene jiny den nez nix a to tak ze ja drive uvedene datum a cas nalazu niximora nikoli moje.

A neopravilo se to ani opetovnym nahratim stazene html stranky
  • 0

#16 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 13:03

mudlodcera napsal/a:
A neopravilo se to ani opetovnym nahratim stazene html stranky


Tak jeste jednou, psal jsem:

"Jiz existujici oznaceni nalezu se totiz pri importu neprepisuje. To proto, aby sis mohla rucne nejaky nalez opravit, treba po omylu autodetekce. A aby ti dalsi import tuto tvoji korekci neprepatlal."


takze jakmile tam jednou ten spatne oznaceny nalez mas, musis jen nejdriv zrusit, a az pak se pokouset o opetovny import.
  • 0

#17 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 15:02

Tak po nejakem tom pruzkumu a pokusech jsem s Mudlodcerou dospel k nazoru, ze problem byl v nejakem importu v dobe, kdy jiz byly provedeny zmeny na gc.com, ale jeste na to nebyl adaptovan GG. Zda se, ze GG pouzil jako log nalezu jakykoli log, kde se (i v textu) vyskytlo 'mudlodcera'. Ruku do ohne za to nedam, ale takovym dojmem to na me pusobi. Ted, s novou verzi GG jiz je vse spravne a dalsi importy nalezenych kesi (jejich HTML) se chovaji presne podle ocekavani. Rekl bych take, ze do nove verze vlozena logika kontroly importovanych dat podobnemu chvani pri dalsich zmenach webu asi zabrani. (Ovsem nikdo nevi, co se jak zmeni ve formatu, takze je to dost odvazne tvrzeni. :) )
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#18 Mudlodcera

Mudlodcera

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 386 příspěvků(y)

Publikováno 01 březen 2011 - 15:07

Takze Gord vse vysvetlil ja dekuji za pomoc a zamykam
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama