Přejít na obsah


Fotka

Blokování Oregonu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 takos

takos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:38

Všechny Vás zdravím, mám dotaz, občas se mi stane, že když se chci podívat na nějaké podrobnosti u keše,tak se GPS totálně zablokuje a musím vyndat baterky. Děje se to vždy u konkrétních keší. Máte taky takové zkušenosti?
  • 0
Takos

#2 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:40

takos napsal/a:
Všechny Vás zdravím, mám dotaz, občas se mi stane, že když se chci podívat na nějaké podrobnosti u keše,tak se GPS totálně zablokuje a musím vyndat baterky. Děje se to vždy u konkrétních keší. Máte taky takové zkušenosti?

Co más za pristroj, jakou verzi firmware?
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#3 vin-lin

vin-lin

    vin-lin

  • Members
  • PipPipPip
  • 581 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:40

takos napsal/a:
Všechny Vás zdravím, mám dotaz, občas se mi stane, že když se chci podívat na nějaké podrobnosti u keše,tak se GPS totálně zablokuje a musím vyndat baterky. Děje se to vždy u konkrétních keší. Máte taky takové zkušenosti?


Zkusil bych asi zkontrolovat upgrade softu v GPS, pokud je aktuální, tak bych szkusil přeinstalaci.....
  • 0

photo-32813.jpg?_r=0

 

 

Vin - Lin Team


#4 takos

takos

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 52 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 19:43

Mám Oregon 450, spíš mám pocit, že to vždy nakope konkrétní kěška. Nikdy se nestane,že by to jednou šlo a podruhé ne. Narazím li na takovou krabičku, tak si podrobnosti prostě neotevřu.
  • 0
Takos

#5 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 20:07

Mam tu samou GPS a takovéto chovaní u ní nepozoruji, takze asi ti moc neporadím.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#6 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 20:26

ještě je možnost špatného GPX souboru
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#7 sobikovi

sobikovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 7 934 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 20:42

Psal jsem to v jiném vlákně, ale chce to smazat vše z adresáře gpx (před tím nakopírovat na disk, kdyby něco...), provést upgrade na poslední verzi firmware a nahrát znovu ten gpx s kešema... v 99% to pomohlo. ... a pak jde o to odkud to gpx generuješ.
  • 0

#8 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:20

Zkus ten GPX soubor jako celek otevrit v prohlizeci internetu na PC (IE, FF, Chrome, Opera) a uvidis, jestli ti vyhodi, ze je to vadne.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#9 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 07 březen 2011 - 21:23

Tohle asi ke geogetu nepatri, premistuji.
  • 0

#10 Maxinoha

Maxinoha

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 146 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:40

takos napsal/a:
Všechny Vás zdravím, mám dotaz, občas se mi stane, že když se chci podívat na nějaké podrobnosti u keše,tak se GPS totálně zablokuje a musím vyndat baterky. Děje se to vždy u konkrétních keší. Máte taky takové zkušenosti?


Taky se mi to u jedné keše stalo, tuším že to byla GC25AC5, podle mě je problém v tom "HTML" kódu co spáchal autor v listingu - je tam něco co garmin prostě neschroupne.
  • 0

#11 zulu23

zulu23

    zulu23

  • Members
  • PipPipPip
  • 54 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 10:44

Taky se mi to u jedné keše stalo, tuším že to byla GC25AC5, podle mě je problém v tom "HTML" kódu co spáchal autor v listingu - je tam něco co garmin prostě neschroupne.


Potvrzuji... tuto kes jsem taky lovil jen podle mapy. Jakekoliv rozkliknuti znamenalo vytuh GPS !!!
  • 0

GeoGet, Oregon 550 + TOPO Czech PRO 2013, HTC + c:geo


#12 E-Ryc

E-Ryc

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 198 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 11:27

U me 400t to delalo do nejake verze firmware, pak to prestalo (takze taky doporucuji upgrade)
  • 0

#13 ProKesTom

ProKesTom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 848 příspěvků(y)

Publikováno 08 březen 2011 - 18:41

Maxinoha napsal/a:Taky se mi to u jedné keše stalo, tuším že to byla GC25AC5, podle mě je problém v tom "HTML" kódu co spáchal autor v listingu - je tam něco co garmin prostě neschroupne.

U mně tato keš funguje. Jak generujete gpx? Já svým makrem z GG, pak POIexportem do Oregonu. Čili není to jako keš, ale jako POI. V tom makru se m.j. snažím odstranit z textu nepotřebné tagy. Možná je to tím.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama