Přejít na obsah


Fotka

Nokia E65 aplikace


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
4 odpovědí na toto téma

#1 Spasik

Spasik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 12 březen 2011 - 21:40

Ahoj jsem začínající kešer a rád bych se s vámi poradil ohledně aplikace do telefonu NOKIA E65, modul na GPS samozřejmě mám. Jen by mě zajímalo jaká aplikace je dle Vás nejlepší. Předem moc děkuji.
  • 0

#2 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 8:47

Nedá se říct která je nejlepší ale použitelné jsou tyto:

SmartGPX - OFFLINE na organizaci keší, která umí načíst .GPX soubor
SmartComGPS - OFFLINE na finální navigování (dají se do něj sehnat turistické mapy)
GarminXT - OFFLINE Výborná turistická / navigační mapa (na tomto founu možná bude línější)

A pak je výborná java aplikace HG (Handy Geocaching ), která je ONLINE
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2

#3 slanejcukr

slanejcukr

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 9:23

Také mám jeden z tefonů E65. Díky za info, ale chtěl bych se zeptat i na nokii E90. Zde jsem měl Locify. Fungovalo to v pohodě. Ale časem se jim to nějak po... a hlásí to pouze error. I jsem to přeinstaloval, ale nic. Neni problém být připojen na netu při hledání keší. Teda pokud je v daném místě signál. Co by jste mi doporučili za program?
  • 0
Neničte naši krásnou zem.

#4 WitkoAWendy

WitkoAWendy

    Brutal Force

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 040 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 9:31

Slanejcukr. už jsme ti odpovidali několikrát. Jak píše kolega výše. použij některou ze zmíněných aplikací
  • 0

#5 Bubisovi

Bubisovi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 180 příspěvků(y)

Publikováno 13 březen 2011 - 10:15

Pro slanej cukr ještě jedno řešení: Co jsem koukal na specifikaci tý E90 tak píšou že na ní jedou Nokia mapy, jestli ti tam pojedou součást map orientační body, tak já používám SmartGPX -> Export podle filtru do orientačních bodů -> a zobrazení a navigování na mapě, při volbě mimo silnici tě to dostane hodně blízko k cílovému bodu.
  • 0
HW: Nokia E52, Vodafone 845, Eten M700, Garmin Béda Trávníček Převod z gg2 na .lmx - dacia.ic.cz/gg2




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama