Přejít na obsah


Fotka

Garmin a poznámky k bodu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
26 odpovědí na toto téma

#1 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 13:57

Měl bych dotaz - je možné u nějaké GPSky od Garminu, nejlépe Oregon / Colorado 300, dělat si k souřadnicím kešek i poznámky (např. hint apod.). Co jsem tak koukal, tak stažení z webu gc.com je možné pouze u placeného účtu nebo se mýlím- je to u některých GPS možné i bez placeného účtu? Díky za pomoc (váhám totiž s koupí GPS a pokud by to některá z nich uměla, bylo by to pro mě velké plus)
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#2 gEs689

gEs689

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 19 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 14:06

není problém při použití Cachelistu a Google Chrome, není potřeba ani účet premium.:)
  • 0
Garmin Colorado 300+TopoCzech3, Samsung Omnia +GCzII

#3 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 14:35

PropertYcz: pokud mas turistickou GPS a nejsi PM, tak ti z dlouhodobejsiho hlediska doporucuji nejakeho spravce kesi - idealne Geoget.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#4 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 15:16

S4747N: No, pořád se nemůžu rozhodnout mezi Colorado 300 a Oregon 450... :) Je to boj ten výběr... Zatím využívám služeb mého mobilu SE X1 s Garmin mapami, ale tam bohužel nejdou udělat žádné poznámky přímo k tomu bodu, takže musím všechno sepisovat stranou na papír... Tudíž, ač jsem jinak s navigací pomocí toho mobilu velice spokojen, budu muset asi postoupit o level výš a pořídit GPS ;) A teď se jdu kouknout na ten GeoGet :) Díky
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#5 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 15:20

Colorado bych v dnešní době už neřešil...
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#6 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 15:28

Pridavam se k nazoru Honnyho! Colorado v dnesni dobe fakt nebrat.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#7 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 15:39

Ok, děkuji za radu... V tom případě je nejspíš vyřešeno.. teď už jen se nějak popasovat s tím GeoGetem (dostat do něho ty potřebné informace a naučit se s ním) a bude to bezva a huráááá na ně... B)
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#8 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 16:23

... a stejně nakonec obětuješ těch 600,- ročně za Premium (já to platím i pro ten pocit "vděku" za to, že ta hra je) a ty možnosti navíc, jako právě filtrování a export keší, to je bonus navíc. Jen mě pořád hnětou ty Spoilery... to asi jednoduše pořešit nepůjde, pokud se nezmění struktura GSpeku a nebude na to spešl volba... a taky to, že se s údaji o keši nestahují atributy. To je podle mě dost zásadní chyba. Řeší to nějaký udělátko? GeoGet jsem zatím nezkoušel a to kromě lenosti především proto, že Wokna mám jen v práci - a tam jsem se ještě kešingem nijak moc nezabýval B) , ani na to nemám myšlenky... a doma Linuch. GG asi pod Wínem nerozběhnu, že? Je nějaká plnohodnotná altěrnatíva pro tučňáky? Teda, vpodstatě mi chybí jen ten export atributů a taky možnost pravidelněji si vytvořit POI se všemi kešemi republiky... nebo Alp. To bych potřeboval. Za radu díky B)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#9 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 16:31

Ja taky casem pocitam s tim placenzm uctem... neni to zadna silena cena, tak proc do toho nejit... casem... :) Nejdriv musim poridit poradnou GPS... B)
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#10 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 16:47

Citecka: atributy v PQ jsou. Je potřeba zapnout si posilani GPX verze 1.1. Čertví proč je tahle volba schovaná v nastavení profilu. Podle dokumentace by GG pod Win jakžtakž běhat měl, ale nezkoušel jsem. Geoget je v podstatě jedinej duvod proč mam zatim v noteboku xpéčka.
  • 0

#11 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 17:11

Pokud vim, tak honny to provozuje ve Wine a snad bez problemu. Ale treba sem napise on.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#12 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 17:13

GG asi pod Wínem nerozběhnu, že? Je nějaká plnohodnotná altěrnatíva pro tučňáky?

Ale rozbehnes, docela dost lidi to tady pouziva, tady na foru treba lukabike.com.
  • 0
MaFa

#13 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 17:15

Bombis napsal/a:
Citecka: atributy v PQ jsou. Je potřeba zapnout si posilani GPX verze 1.1.


Díky. Našel jsem tam jen GPX 1.0.1, snad je to ono, přepnul jsem a uvidíme :)
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#14 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 17:16

wine-1.2 a pohoda, jede všechno, včetně GgStatu.

http://geoget.ararat...ser:navody:wine

Bug s toolbary je detail a že se občas schová okno pod "neaktivní" se řeší přesunem neaktivního okna. :)) Celkově je to velmi použitelné.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#15 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 17:18

btw, nevite nekdo, jak pomoci GeoGetu a nasledne POI Loaderu dotlacim do GPS krome samotne souradnice i informace k ni? Jde mi hlavne o hint...
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#16 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 17:24

To je věc exportního makra. Do Oregonu?
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#17 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 17:27

Zatim jen do mobilu s Garmin mapami...
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#18 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 17:42

Takze znova plati to, co napsal honny: "to je vec exportniho makra", tzn. bud vyuzijes stavajici nebo si mas moznost napsat svoje, podle vlastnich potreb.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#19 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 16 březen 2011 - 18:04

Jak si napíšu exportní makro dle vlastních potřeb? (Návod pokud možno pro blbečka ;))
  • 0

#20 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 16 březen 2011 - 18:10

L.a.u: treba tak, ze vyjdes bud z dokumentace ci jiz z hotovych maker a vyzobnes si to, co potrebujes. Sam jsem si takhle delal ruzne formaty vystupu a vzdycky v pohode.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama