Přejít na obsah


Fotka

Thajsko - nemate nejaky elektronicky mapy nebo pruvodce?


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 0:26

V patek letim do Thajska a nejak se mi nedostava vhodnych elektronickych navigacnich podkladu pro moje digitalny hracky ... Velmi bych uvidal jakykoli tip na nejakou mapu Thajska do PDA (klidne i nekalibrovanej JPEG :-), predevsim Bangkok a Phuket. Na netu jsem moc pouzitelnejch veci nenasel ... Doufam, ze taky narazim na nejakou kesku, je jich tam 77, PQ uz mam v PDA a budu studovat pred spanim :-)
  • 0

#2 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 22 květen 2006 - 10:56

cau
co takto tychto 70 map z mapcentra. tam si hladal?
http://mapcenter.cgpsmapper.com/catalogue.php?country=210

(napr. google - free maps for gps garmin)

za trest nam napises, ked sa vratis, ze aky je geocaching v Thajsku
  • 0

#3 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 23 květen 2006 - 11:18

cau
co takto tychto 70 map z mapcentra. tam si hladal?
http://mapcenter.cgpsmapper.com/catalogue.php?country=210

(napr. google - free maps for gps garmin)

za trest nam napises, ked sa vratis, ze aky je geocaching v Thajsku



No diky, je to moc pekny, jenom nevim, jak tyhle mapy dostanu do PDA :-( Garmina nevlastnim a radsi kesuju pres PDA + Bluetooth GPS :-(
  • 0

#4 Anonymous

Anonymous

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 563 příspěvků(y)

Publikováno 13 červen 2006 - 20:29

za trest nam napises, ked sa vratis, ze aky je geocaching v Thajsku



Tak jak by rekl klasik, prisel jsem, videl jsem, zvitezil jsem ... sice skore 3:1 neni uplne to pravy, ale dulezity jsou vysledky ... a privezl jsem i jednoho TB ...

Neco malo postrehu .... V Thajsku je temer 80 kesek a spousta jich je samozrejme v Bangkoku a okoli a v dalsich castejch turistickejch destinacich .... takze se da hledat i behem bezneho organizovaneho turistickeho zajezdu ... Jelikoz jsem byl na zajezdu s tak silene nabitym programem, ze jsme spali v prumeru pet hodin denne, tak jsem moc prilezitosti ke hledani nemel ... Ale i tak jsem si nasel cas, abych v noci vyrazil na osmikilometrovou turu od hotelu a pak pul hodiny pri celovce hledal v dzungli pixlu, abych posleze v pul dvanacty v noci slavil uspech :-)

Jinak se v Thajsku kesuje prakticky stejne jako kdekoli jinde, akorat je tam mnohem tepleji nez tady a kesky mimo mesta jsou vetsinou v dzungli ... Mimochodem, pokud by se tam nekdo chystal, na www.thajsko.com je skvelej pruvodce ...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama