Přejít na obsah


Fotka

Bordel v lese


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
19 odpovědí na toto téma

#1 martman

martman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 1:24

Dnes jsem narazil na dve skladky od jednoho "autora". Byl natolik inteligentni ze na prvni vyhodil i vypis z uctu s adresou a na druhe skolni sesit zrejme sve dcery.
Viz log http://www.geocachin...f1-17c15773d104.
Napadaji me tato reseni:
1/ Ohlasit na prislusny MU / MP / PCR / SNB / KGB ...
2/ Posbirat a vysypat autorovi pred dvere
3/ delat ze jsem nic nevidel
Co je spravne?
  • 0

#2 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 1:28

U dvojky riskujes, ze to je sice jeho binec, ale dana osoba (rodina) nemuze za to, ze se dany bordel v lese ocitl ...
  • 0

#3 chupito

chupito

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 212 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 1:42

A kolik má na tom účtě?
  • 0

#4 martman

martman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 1:56

je to chudak, zustatek zacina minusem, ale vyhled je optimisticky - pri udrzeni trendu by cca v kvetnu t.r. mohl byt na nule. Bohuzel to ale nic nemeni na tom, ze nema vozit odpad do lesa, ale do sberneho dvora.
  • 0

#5 brozik.ted

brozik.ted

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 7:40

3/ delat ze jsem nic nevidel. Pověst tohota cachera s touto cachý bude klesat. Nebo počkej až někdo jiný bude nadávat na tuto keš a ty se k němu připoj.
  • 0

#6 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 9:03

Sinuhet: to bych vůbec neřešil, není toho náklaďák ani toxický to nevypadá... podle mě nejvýchovnější. Jen bych k tomu připojil dostatečně jízlivou zprávu... ale bacha na anonymitu, svinje dokáže svinjit i zákonnými svijnstvy. Brozik: ale to asi není nějakého kačera... nebo je? :-O Martman: dvojka je hezky účelná, správně je za jedna, ale jen pokud na to máš buňky... já bordel v lese a buranství v hlavě bytostně nesnáším, ale na druhou stranu zatím jsem prakticky vždy stál na tý druhý straně stolu na policajtárně... a ty komunistický zvyky už nepřebiju. Když jsem naopak potřeboval, mě teda nikdy nepomohli... Už je nemám za ďáblovo pohůnky, ale žalovat bych k nim nešel... už jen proto, že by mě to stálo jejich podivný pohledy a tři hodiny protokolů. A pak ještě jednou, až budou potřebovat zacvičit nějaký ucho a pošlou ho samostatně "prověřit okolnosti". Takže já bych to asi uklidil, nic nedělal a cejtil se tejden jak idiot. Ale tohle jako radu fakt neber... :( PS: anebo, páč nejspíš nebude daleko, bych u něj zazvonil a s patřičným vysvětlením mu to předal, popř. vysypal na nohy. Jsem velikej, tak by mi to asi prošlo... PPS: něco podobnýho se mi kdysivá i stalo. I když malinko jinak... Likvidoval jsem bordel na baráku po původním majiteli, byl toho valník. Tomu chlápkovi, co jsem si od něj valník půjčil, jsem dal i pětikilo (někdy po devadesátým roce to bylo) na skládkovný na skládce. No... pětikilo si nechal a vysypal to do lesa. I s mejma dopisníma obálkama. Pokutu mi přivez hajnej... Ale to asi tenhle případ nebude.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#7 polerok

polerok

    Polerok

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 002 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 9:15

Tema presunuto.
  • 0

To, ze pisu bez diakritiky je zpusobeno anglickou klavesnici...

-----------------------------------------------------------------------

Podpis? A jak se mám jako podepsat, když tu nemám pero....


#8 Kuprum

Kuprum

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 86 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 10:16

Asi bych mu napsal perpný dopis o tom aby si svůj bordel uložený tam a tam ráčil vyzvednout. Pokud to není úplný trotl došlo by mu, že ztratil výhodu anonymity a může něco následovat. B) Už jsem takhle jednou poslal fotku auta, ze kterého dotyčný zrovna vyhazoval bordel a materiál následně zmizel. Ovšem je otázka kam.
  • 0
Teprve nalezená krabka dává vyjížďce nebo vycházce smysl

#9 ARKTici

ARKTici

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 93 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 16:40

....některé kešky jsou ale od odpadu fakt k nepoznání. :|
  • 0

#10 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 18:35

Teď to zrovna bylo v televizi :-( Ne teda přesně tohle, ale v Moravskym krasu, spousty bordelu. Nikdy nepochopim, proč to ty lidi nedaj do sběrnýho dvora, když je to zadarmo... Stejně to vezou autem, naložit to musej, vyložit taky... Já bych se s tim nes. a dal to policajtům. Sice je nemam rád, ale když to budeme vždycky ignorovat, toho bordelu bude rychlym tempem přibývat... :-(
  • 0

#11 fremen.cz

fremen.cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 681 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 18:39

Jooo do sběrného dvora... takhle jsem tam nesl staré linoleum a ptám se personálu dvora, do jakého kontejneru to mám odhodit, dostal jsem šokující odpověď: "Dejte to sem, do spalitelného odpadu"
  • 0

Merida s ještěrkou, nohy, MHD, vlak + Dakota 20 + většinou "geobáglík"
* Až budu mít víc odlovů jak příspěvků, znamená to, že jsem bez práce nebo v důchodu *
Obsah keší JE většinou tragický
- Endorphins are released during climbing which can cause severe dependence on the sport -


#12 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 18:59

Jsou spalovny s vysokými teplotami, lapáním a spalováním unikajících plynů... takže asi tak, Fremene.
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#13 GG-RIN

GG-RIN

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 30 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 19:06

Nevim jak se Martman rozhodne,ale já osobně na své náklady (tím myslím,že mám koupené ig.pytle a rukavice)jdu uklízet 2 lesy bez toho abych pátral po tom kdo to tam vyhodil.Skládky nejsou nikterak velké,ale jsou.Ty co to tam vyhazujou jsou prostě kreténi,ti tady byly a budou a nic s tím nenaděláme.
  • 0

#14 100Dteam

100Dteam

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 219 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 19:34

no, na policii mám takové obavy, že si to sice ze zákonné povinnosti zapíšou, ale poví Ti, že to není důkaz, že to tam dal on. Např. pokud by ses chtěl pomstít nějakému sousedovi, tak mu sebereš výpis ze schránky, najdeš skládku, výpis namočíš, aby vypadal, že tam ležel a můžeš jít na policii. Takhle to doufám v našem státě nefunguje a policie opravdu nemůže nic dělat, pokud už ho nemají vytipovanýho, nebo nemá průser ještě s něčim jiným. Takže buď uklidit na sběrný dvůr, na jeho zahradu, nechat ležet nebo udělat CITO
  • 0

#15 rocky

rocky

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 19:51

Citecka napsal/a:
Jsou spalovny s vysokými teplotami, lapáním a spalováním unikajících plynů... takže asi tak, Fremene.

Což neřeší to, že by se s tim pravděpodobně dalo udělat něco inteligentnějšího než spálit.
  • 0

#16 vsa

vsa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 501 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 19:54

Choltice jsou male, ty fotky bych poslal na podatelna@choltice.cz at si dementniho souseda srovnaji! Pokud by to tam strasilo i dalsi mesic, tak CITO a vylozit dotycnymu pred barakem. Pruser je, ze tech dobytku je vsude mraky :( A treba takova odpocivadla u silnic to je taky sila. A je to jen o tom, ze se nasvaci a pak to mrsknou vedle auta :@ Prece to nepoveze az k benzince, kde se stene zastavi na kafe. Ale obcas clovek zira, jak hluboko do lesa se s tim nekdo vlacel a to tam autem zajet neslo.
  • 0
VSA

#17 sadmanwholikesblues

sadmanwholikesblues

    Copak jmelí, ale jmelí!

  • Members
  • PipPipPip
  • 416 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 22:06

No, znam se s jednim zastupitelem v Cholticich, takze mas-li zajem, posli mi podrobne info na email a ja mu to preposlu. IMO je reseni nejsnadnejsi prave pro ne.
  • 0

#18 sedento

sedento

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 169 příspěvků(y)

Publikováno 23 březen 2011 - 22:38

V takových případech jednoznačně informovat obec. Každá obec má přestupkovou komisi, případně to pro ně dělá úřad některé větší obce v okolí. Nejde ani tak o ten litr co v přestupkovém řízení dostane, ale o tu ostudu a že se to zvlášť na menší obci dostane ven to si buďte jistí. Ono často stačilo jménem obce oslovit hříšníka, pohrozit přestupkovou komisí a problém byl rázem vyřešen.
  • 0

Na viděnou na dalším eventu:

Dále v plánu:

 

Jediný suvenýrový event v pátek 3. července 2015 na Jižní Moravě a širokém okolí. GC5XV0J

Kaceri v ZOO HODONIN 
CITO Event Vojnove cintoriny vychodneho Slovenska

Zabijacka mezi vinohrady

Burčák z Hrušek

Už dozrála kukurička

Mastné huby

Rybičky, rybičky, rybáři jedou léto 2014

Na svatý Duch do vody žbluch

Kupala
Nevíte kde založit pěknou keš, mrkněte do databáze vojenských pietních míst www.vets.cz www.vets.estranky.cz jsou tam stovky zapomenutých pomníčků které by si zasložily pozornost


#19 martman

martman

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 2:30

Tak jsem po zrale uvaze (pul litru bileho) zvolil oficialni cestu a podal oznameni na MU Choltice a kopii na Lesy CR, ktere na pozemku hospodari a zalezitost je v setreni. Oba subjekty se mi promptne ozvaly zpet, o vysledku budu informovat.
  • 0

#20 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 24 březen 2011 - 6:38

Já jednou potkal na cestě za domem auto s přívěsným vozíkem plným bordelu, jak jede do lesa. Poznačil jsem si značku, za chvíli jel zpět prázdný a já za chvíli došel k tomu místu, kde to vysypal. Vyfotil jsem to a fotky i s SPZ poslal na obec. Shodou okolností to auto viděl jet do lesa i jeden z místních zastupitelů. Podrobnosti nevím, ale výsledek byl, že to musel sám odvézt a uklidit.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama