Přejít na obsah


Fotka

Držák na kolo pro eTrex Legend HCx


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
7 odpovědí na toto téma

#1 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 20 březen 2011 - 6:48

Koupila jsem si originál držák na kolo pro eTrex Legend. Na můj Legend ovšem nepasuje - kryt, co se má vyměnit, nemá vykousnutí na SD kartu. Existuje držák (respektive odnímatelný kryt na baterie), který by pasoval?
  • 0

#2 Guest_Ištván_*

Guest_Ištván_*
  • Guests

Publikováno 20 březen 2011 - 8:05

Jestli se ti správný držák nepovedlo vygooglit a ani na eBay nějak skrytý není, tož si to budeš muset nejspíš vybrousit sám, jako předchozí majitel mé GPS.
  • 0

#3 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 9:04

L.a.u napsal/a:
Koupila jsem si originál držák na kolo pro eTrex Legend. Na můj Legend ovšem nepasuje - kryt, co se má vyměnit, nemá vykousnutí na SD kartu. Existuje držák (respektive odnímatelný kryt na baterie), který by pasoval?

Ahoj, mám stejnou navigaci a řešil sem stejný problém. S dodaným krytem sem nedovřel GPS, nakonec jsem to vyřešil tím, že jsem to vzal s účtenkou do mapového centra v Plzni, kde jsem jim ukázal, že to opravdu nepasuje a oni mi držák vyměnili za drřák na motorku, který je o 50,- levnější a pasuje - to znamená, jak je k GPS dodaná černá klipsna k uchycení na kalhoty, tak ta se nasadí do držáku na motorku a ten se přimontuje na kolo, v klipsně na kalhoty je samo přimontovaná GPS.
Jinak z nákupu držáku NA MOTORKU jsem měl strach, ale drží to výborně.
Kdyžtak mi pošli SZ
kelisovka
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#4 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 13:35

Pokud vím, tak tyhle novější modely už nepotřebují vyměňovat celá záda jako ty původní staré stroje... V originálním balení už je taková odendávací "sponka", která se přišroubuje na zadní stranu navigace, a pak se zasune a zacvakne do objímky na řídítkách. Aspoň tak to bylo u mé bývalé Visty HCx... Ty objímky (normální nebo velká na oversize řídítka) se dají koupit zvlášť.
  • 0

#5 Don82

Don82

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 425 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 13:51

Jo, je to přesně jak to píše Jarous. Na svém kole to mám úplně stejně, ta objímka je sice docela malá dá se když tak dokoupit větší.

Vložený obrázek
  • 0

Keše jako POI pro eTrexy HCx
Čeština do programu GCStatistic
Motto: Body a klid!
Pomozte s výzkumem výskytu Koťátka v Geocachingu.


#6 Mufa

Mufa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 407 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 13:54

Přesně jak píše Jarous1. Mě se podařilo ten držák ulomit (tu pacičku nahoře), zašla jsem do Garmina na Praze 6 a prodali mi jen celou tu packu, která je na krytu. A ta je na něj přišroubovaná. A je rozdíl mezi Legendem bez karty a s kartou, nepasujou, mám je oba.
  • 0

#7 maxipes

maxipes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 39 příspěvků(y)

Publikováno 20 březen 2011 - 13:56

Jo přesně takhle jsem to měl i já na svém Venture Cx. A to bude min. 4 roky starý.
  • 0

#8 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 20 březen 2011 - 15:08

Díky za odpovědi. varianta zasunout do objímky tu sponku mě sice napadla, ale nedotáhla jsem ji do vítězného konce.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama