Přejít na obsah


Fotka

Kandík psí zub.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 Pistafista

Pistafista

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 163 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2011 - 2:47

Podle infa Mrazíků63 již na severovýchodní straně Medníku nad Pikovicemi rozkvetl Kandík psí zub. Zájemci o tento ohrožený endemit neváhejte.
  • 0

#2 Qnik

Qnik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1262 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2011 - 7:12

A jděte to tam všechno rozrýt a rozdupat...
  • 0
60CSx + Galaxy Ace + A:Drake*****/c:geo

Vložený obrázek

#3 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2011 - 7:55

Taky bych si tu informaci raději nechal pro sebe ... možná tu jen hodil pár fotek, ať se tam milé kačerstvo hromadně nežene jen proto, aby vidělo, jak ten slovutný kandík vypadá ;)
  • 0

#4 mpik

mpik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4980 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2011 - 8:10

Já ho kdysi viděl. Nikam jsem nešlapal, rostl u cesty. Ale tehdy, v roce cca 1980 se tam v době květu o víkendech hlídalo. Podobné informace je opravdu lepší nezveřejňovat.
  • 0

#5 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2948 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2011 - 9:40

hrabosata napsal/a: Taky bych si tu informaci raději nechal pro sebe ... možná tu jen hodil pár fotek, ať se tam milé kačerstvo hromadně nežene jen proto, aby vidělo, jak ten slovutný kandík vypadá ;)

Staci rict, nafoceno mam : http://www.michalkup...age=966&sort=30

Taky mam lokalitu hned za barakem a musim souhlasit - radeji tam nechodte, kandiku je opravdu malo (pocitaji se uz opravdu jen na jednotlive kusy). A pokud uz tam opravdu musite jit, tak koukejte velmi pozorne pod nohy. A pokud s sebou vlacite deti, nebo psy, tak je bedlive hlidejte, protoze deti ani psi pod nohy nekoukaji.
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.

#6 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3250 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2011 - 10:04

Už jsem to chtěl říct několikrát, ale nechtěl jsem speleologovat tvou ctěnou řiť... Chtěl bych se naučit fotit tak, aby mý fotky vypadaly alespoň trochu jako ty tvý. :o
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#7 hrabosata

hrabosata

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 393 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2011 - 10:38

kapsa napsal/a:

hrabosata napsal/a: Taky bych si tu informaci raději nechal pro sebe ... možná tu jen hodil pár fotek, ať se tam milé kačerstvo hromadně nežene jen proto, aby vidělo, jak ten slovutný kandík vypadá ;)

Staci rict, nafoceno mam : http://www.michalkup...age=966&sort=30

Taky mam lokalitu hned za barakem a musim souhlasit - radeji tam nechodte, kandiku je opravdu malo (pocitaji se uz opravdu jen na jednotlive kusy). A pokud uz tam opravdu musite jit, tak koukejte velmi pozorne pod nohy. A pokud s sebou vlacite deti, nebo psy, tak je bedlive hlidejte, protoze deti ani psi pod nohy nekoukaji.


Ty fotky jsou fakt parádní. Taky rád fotím, ale nikdy jsem neměl dost trpělivosti, abych se to po technické stránce dobře naučil. Jaký foťák a objektiv používáš?

Teď koukám, že to vlastně máš u fotek :)
  • 0

#8 Kapsa

Kapsa

    Kapsa

  • Members
  • PipPipPip
  • 2948 příspěvků(y)

Publikováno 21 March 2011 - 10:47

Citecka napsal/a: Už jsem to chtěl říct několikrát, ale nechtěl jsem speleologovat tvou ctěnou řiť...
Chtěl bych se naučit fotit tak, aby mý fotky vypadaly alespoň trochu jako ty tvý. :o

Neprehanej, zas tak dobry ty moje cvaky nejsou. :)
Naplanuj nejakej geovandr, zafotime spolu a pokecame o foceni vecer v klidku u ohne ....

hrabosata napsal/a: Jaký foťák a objektiv používáš?

Ja to hodne casto menim, protoze delam testy zrcadlovek. Soukroma vybava je ale postavena na Nikonu .... ;)
  • 0
www.michalkupsa.cz - můj web o cestování, fotografování a geocachingu.




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama