Přejít na obsah


Fotka

Problém s Wherigo u Garmin 450


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
6 odpovědí na toto téma

#1 vlasta_p

vlasta_p

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 6:38

Ahoj, včera jsem zkoušel poprvé Wherigo (GC2002P - Tour de beer). Po spuštění cartridge se mi během patnácti minut třikrát vypnula navigace a mohl jsem začít od začátku. Moje dcera má LG Optimus One s Androidem a aplikací WhereYouGo a funguje jí to bez problémů. Nevíte někdo, v čem je problém, prosím? Díky, Vlasťa
  • 0

#2 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 7:21

Tuhle catridge jsem vloni hrál na Coloradu a těsně před cílem se mi stalo to samé. Tak jsem tedy pelášil zpátky na začátek, a pak po každé zastávce poctivě ukládal. Podruhé už cartridge sice nespadla, ale od té doby takhle ukládám u všech Wherigo :) Takže bych řekl, že to nebude chyba Oregonu. Pokud tam tedy nemáš nějaký prehistorický FW :D
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#3 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 7:35

Jj, taky mám Oregáno 450 a občas se mi stane, že po načtení cartridge se prostě GPS vypne, někdy i v průběhu (ale zpravidla někde na začátku). Asi prostě na to Oregáno neni moc dobře stavěný. Firmware mám nejnovější. Většinou raději jedu paralelně na mobilu, kde mam OpenWIG a BT modul. Tam mi nikdy cartridge nespadla, nezmrzla... Asi s tim budeš muset žít.
  • 0

#4 vlasta_p

vlasta_p

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 7:56

No tak to tedy nevím, jak s tím budu žít ... :-)) Ale vážně - hrál jsem to poprvé, nemám zkušenosti a tak třeba nevím, jak v průběhu hry pozice ukládat? Nevšiml jsem si, že by tam byla nějaká taková volby. Nebo byla? :-) Vl.
  • 0

#5 Paja.V

Paja.V

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 516 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 8:16

Záleží na autorovi cartridge. Hodně jich je už dělaných tak, že např. v "Inventáři" je předmět s funkcí pro uložení. Pokud to implementováno autorem není, tak jde ukládat tak, že prostě vypneš cartridge, při vypínání odsouhlasíš uložení a znovu ji spustíš. Nijak elegantní řešení, ale lepší, než se zase vracet na začátek ;)
  • 0
Oregon 450 + Topo Czech 2013 PRO

Má čeština pro Oregon x50 a aktuální FW 6.40

#6 vlasta_p

vlasta_p

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 165 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 9:15

Jasně, díky. VL.
  • 0

#7 hawel

hawel

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 14 příspěvků(y)

Publikováno 28 březen 2011 - 10:29

Jen s tím ukládáním opatrně, je důležité ukládat mimo aktivní (i skryté) zóny, nebo obnovovat cartidge ve stejné zóně! To někdy vzhledem k velikosti (nebo malosti) zóny, může být problém. Protože pokud někde uvnitř uložíš a pak to zapneš jinde Oregon se s tím neporve a zamrzne už během obnovování. Taky rád padá pokud má vykonat několik povelů zároveň.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama