Přejít na obsah


Fotka

Prodám 126 cizích CWG


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
44 odpovědí na toto téma

#1 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 11:06

Ahoj,
nabízím k prodeji 126 CWG způsobem dražby. Uvádějte cenu v Kč za jeden kus. Příhozy piště sem, případné připomínky taky. Platba by proběhla předem na účet nebo na dobírku. Cizí CWG prodávám POUZE pohromadě. Poštovné by se mělo pohybovat okolo 90 Kč. Svůj příhoz si předem rozmyslete! Seznam koleček stáhnete kliknutím na odkaz..

KONEC DRAŽBY V NEDĚLI 10.DUBNA, PŘESNĚ V 20:00!

http://www.edisk.cz/...txt_1.43KB.html
  • 0
Vložený obrázek

#2 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 11:08

Zadnou prilohu tu nevidim.
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#3 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 12:39

No já našel, že nabízí (nevím proč tak složitě, když sem seznam mohl dát rovnou) tohle: Kunak01 Daneček Team 2x Mickey Mouse 123 3x Teddy Team Nerupa KUBA TEAM Permonik 70 (obrácený rub a líc) Koťousek PLLHA Mamir Parman16 EvKa9 ÚŽA Standakor Mortticia Roode Lucky.B Karel1957&TEAM Série Knoflík ZdendaV Hilianti (V2) Vánoce_2010 PHOTODUCK67 Stanny_Tigo Hajdan Lev-leo Packa Team Děčín DUsoft & team Vanky Chasseur23 Wytowski OliverPažout Bezi33 CITO TEREZÍN 3 KLONX (V1) Hradník Mikulas_2010 Hanulle a *Beran* Adam a veru Collection member Handa StenCZ ROAD66 JiDaMiGa Magic: The Gathering Event PufTurista Kvapa MOBILISACE kačerstva Petenero Sepy Walker_CZ Stepan1 Kas.paja LADVANICE CWG směnárna LIVE Verenae Vánoce s vydrýskem Skolnik KávonRakato Klonx (V2) Woody 71 Cz.mikes Kreveta Jezci-sokolov gODspeEd78&cOlomBi Geoteam UL D@ewo Paullow Plebeda1 & tým PLACHYEKL Jasi21 PAKA TEAM Kašpárek Zoufálci MARZ-EARTH Princ Agir Bobes ltm OTTO.cz Xeri Lukáš Marek PRAGeo GAMES 10-10-10 Multi event GALRIN Bobosh Praporcik Kucism SINGA Yuris Deskovky event RROTA V&F FAMILY Cink 1435 RADVOJ Kulda&Powder Boží děti GEO.SCORPIONS CEPI Pechytce Přeseka Team Fanda199 Aichah Showpa A+T RUVIT Robo04 Honza-pavla Fefe and Alex 2VKJMCH 1. Teplicky cykloevent ANEZAK Molekuly Teplice Geopája Bohmovi SNEZKA UncinstiKaceri Premyslcz&family Strejčeknimra PET@S TEAM Jamarltm PIKER Berry CZ (obrácený rub a líc) Hilianti (V1) Washa4 ... ale zúčastnit se nehodlám. Sbírám tohle dříví jen pro zábavu a ne na kšeft takže za něj budu zatím stále platit jen výrobcům ;)
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#4 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 13:10

Tak začnu, nabízím 1,- za 1 CWG - dohromadytedy 126,-...
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#5 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 15:48

PRESEKA TEAM napsal/a:
... ale zúčastnit se nehodlám. Sbírám tohle dříví jen pro zábavu a ne na kšeft takže za něj budu zatím stále platit jen výrobcům ;)


Cože? A co ten nákup cca. 150 CWG od Kejsiho na MDŽ? Nechápu proč se k tomu veřejně nepřiznat, to není hřích. Hřích je naopak lhát. ;)
  • 0

#6 PropertYcz

PropertYcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 47 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 16:19

Tak já se taky přidám... :-) Nabízím 2,- Kč za jednu - tedy celkem 252,- Kč
  • 0
Jedinec neznamená nic. Celek celkem nic. (Cimrman) ---------------------------------------------- Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2010 SE Xperia X1 + Garmin Mobile XT Canon EOS 350D + spoooousta dalších věcí :-) ------------------------------------------------------ http://www.property.ic.cz

#7 kelisovka

kelisovka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 281 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 17:12

lze přihazovat i po 0,50,-? Pokud ano, nabízím 2,50 za CWG - tedy 315,- za 125 CWG
  • 0
Jo, a jsem chlap, ne žena, zdání klame.

#8 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 18:00

Ano, lze, ale minimálně 10 halířů plus k současné ceně..
  • 0
Vložený obrázek

#9 PRESEKA

PRESEKA

    PŘESEKA

  • Members
  • PipPipPip
  • 660 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 19:18

chemic77 napsal/a:

A co ten nákup cca. 150 CWG od Kejsiho na MDŽ? Nechápu proč se k tomu veřejně nepřiznat, to není hřích. Hřích je naopak lhát. ;)


... dražbu považuju za něco jiného než domluvu mezi kamarády. A za nic tajného ji nepovažuju. Cena z kus byla v tomto případě stejná jakou bych utratil za CWGčko v palírně... čili 7 Kč - pokud by to někoho zajímalo. Víc bych za dřevíčko nedal a už vůbec ne témeř 30 Kč na kolik se vyšplhala cena na Aukru. Po tomhle zjištění jsem se také zařekl, že do podobné dražby nepůjdu i kdyby tam bylo kdovíco zajímavého a budu dříví opětovně směňovat ;)

Takže asi tak :D
  • 0
Děláme to pro zážitky a když je hezky tak nikam nechvátáme...
Naše keše zakládáme bez dotací a i jejich provoz si sponzorujeme sami.
Berte na to při jejich návštěvách ohled !

#10 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 19:33

PRESEKA TEAM napsal/a:

chemic77 napsal/a:

A co ten nákup cca. 150 CWG od Kejsiho na MDŽ? Nechápu proč se k tomu veřejně nepřiznat, to není hřích. Hřích je naopak lhát. ;)


... dražbu považuju za něco jiného než domluvu mezi kamarády. A za nic tajného ji nepovažuju. Cena z kus byla v tomto případě stejná jakou bych utratil za CWGčko v palírně... čili 7 Kč - pokud by to někoho zajímalo. Víc bych za dřevíčko nedal a už vůbec ne témeř 30 Kč na kolik se vyšplhala cena na Aukru. Po tomhle zjištění jsem se také zařekl, že do podobné dražby nepůjdu i kdyby tam bylo kdovíco zajímavého a budu dříví opětovně směňovat ;)

Takže asi tak :D


Nemusíš se nijak omlouvat ;)

Jo a abych se držela tématu, tak přidávám 10 haléřů za kus ke stávající ceně (koukejte mě přebít, já to nechci ) :D
  • 0
mishiczka1

#11 Andilek

Andilek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 4 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 19:51

:D Zdvojnásobuji poslední nabídku :D

5,20,- / kus
  • 0

#12 Krkovicka

Krkovicka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 274 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 20:03

Toz lidi, neblaznete, v palirne se pali slivovica a ne nejaky cewegecka, a jinak kubik smrkovyho dreva za osm stovek, vic bych za to nedal.. P.S. kesujte, mente ale nekupujte..to je prece zase kravina!
  • 0

#13 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 20:18

A co udělat s kolečkama, který se doma bezúčelně válej a je mi škoda vyhozenejch peněz?? jedině prodej! Aktuální nabídka činí 5,20 Kč
  • 0
Vložený obrázek

#14 semik75

semik75

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 942 příspěvků(y)

Publikováno 03 duben 2011 - 21:25

pepik33 napsal/a:
A co udělat s kolečkama, který se doma bezúčelně válej a je mi škoda vyhozenejch peněz?? jedině prodej! Aktuální nabídka činí 5,20 Kč


Rozdat? Naplnit tim nejakou kesku?
  • 0
Pokud se o mě chcete dozvědět víc, tak navštivte můj web: http://tomasek.cz/.

#15 Malcik_CZ

Malcik_CZ

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 26 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 7:35

Asi tak, také jsem zrušil sbírku opětovným postupným vrácením CWG zpět do keší. Ještě jich mám asi třicet, kdo je chce, ať se pro ně u mne staví. Klidně grátis. :D
  • 0

#16 S474N

S474N

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 522 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 7:53

A kde se da zastavit?
  • 0
Vložený obrázek GASP - statistiky z Geogetu na pár kliknutí (diskuze ke GASP)

UPOZORNĚNÍ- moje ICQ, Soukromé zprávy či email opravdu NESLOUŽÍ jako technická podpora.
Pro pokládání dotazů nebo rad využijte fórum (od toho tu je).

#17 Dzonny

Dzonny

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 11:16

souhlas s Krkovickou, Semikem 75 a Malcikem_CZ B)
  • 0

#18 pepik33

pepik33

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 70 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 16:05

každý to bere jinak, je to jako s čímkoliv jiným co se sbírá.. a jak jsem tady již napsal, tak se chci koleček zbavit způsobem, který bude aspoň trochu milý pro mou peněženku.. přece nějakej ten litřík jsem do toho investoval a pro mě to je peněz dost, na to abych je jen tak rozházel po keškách..
  • 0
Vložený obrázek

#19 MZ-CZ

MZ-CZ

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 113 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 19:25

tak jak to vypadá ... přihazuju na 5,50- kč/kus .. :D
  • 0
Oregon 300 - Xperia GO (aDrake) - GeoGet | Sbírka CWG | Aktuální seznam CWG na výměnu

#20 radvoj

radvoj

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 135 příspěvků(y)

Publikováno 04 duben 2011 - 20:03

10 Kč/kus. Nemám s tím problém, duplikátama naplním své keše.
  • 0
VNIO TE STANTE VIREBO




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama