Přejít na obsah


Fotka

AutoStat3 - automatické statistiky z GeoGetu pomocí GgStat a GeoJarry


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
607 odpovědí na toto téma

#421 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 9:14

Nemá někdo SQL pro nalezení keší s nevyplněným časem? Něco jako je pro nalezení duplicitních logů
  • 0

#422 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 9:18

Pokud Geoget ukazuje u nalezu jiny cas nez 00:00, tak tam opravdu v databazi je ulozeny nenulovy cas. On si to nevymysli. Takze mne napadaji dve priciny: - bud je chyba v GGstatu - nebo mas GGstat nastaveny tak, ze zpracovava jinou databazi, nez na jakou se zrovna v Geogetu koukas.
  • 0

#423 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 9:28

V nastavení GGStatu jsem se nehrabal, kde to můžu zkontrolovat? EDIT: Tak zkontrolovaná i databáze. GGStat používá geoget.db3, tzn tu kterou má :|
  • 0

#424 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 11:18

GGstat jsem přeinstaloval, GgSEx taky, smazal jsem několik naposledy nalezených kešek a znovu je stáhnul. Pořád to dělá to samé. 32 kešek nalezených v 0-1h ráno. Už vážně nevím, co s tím
  • 0

#425 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 11:34

To nevim do jakech statistik koukas, ale na gc.com mas tohle:

0-1 1
1-2 3
2-3 1


Aha, tak ty myslis tabulku dne v tydnu/hodiny. Tak ta ti ukazuje, ze 31 kesi nema nastaveny cas. V tabulce podle hodin se to ignoruje a tady je to schvalne nechany, prave aby bylo videt, ze nektery kese ten cas nastaveny nemaj. Takze si zkus najit tech 31 kesi co nemaj nastavenej cas a dopln ho tam.
To Haluma: mozna by nebylo spatny filtrovat podle casu nalezu.
  • 0
MaFa

#426 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 11:53

A odkud si to bere časy na tu tabulku? Teď jsem už potřetí projel všechny moje nálezy (zkontrolované a s časem jsem mazal za seznamu) a nezbylo mi nic. To musí být ten čas natvrdo v logu na gc.com?
  • 0

#427 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 12:14

Ty casy si to bere primo z databaze GeoGetu. Problemem nejsou ty s casem, ale ty, kde ten cas neni nastaven.
  • 0
MaFa

#428 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 12:19

Zkus na to pustit SQL

select id,dtfound,dtfoundtime from geocache where dtfound>0 and dtfoundtime=0;

\
Treba v pluginu Geojarryho mas moznost spustit "Geoget Databa query" a pak SQL. Prekvapive jsem nasel jednu kesku s nulovym casem i u sebe.
  • 0
MaFa

#429 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 12:37

Díky, pustil jsem to a nic to nenašlo. Změnil jsem u poslední nalezené kešky čas nálezu na 00:00 a našlo to jenom jí :-/ Asi nějaká divná chyba mezi židlí a klávesnicí, ale pořád tabulka s časy blbne...
  • 0

#430 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 15:41

Tak to uz me napada jenom zapsani data ve formatu h:m - treba 9:2 misto 9:02, nevim jak to ma Geoget osetrene, ale cas se uklada proste jako ctyri znaky, takze by teoreticky mohlo dojit k posunu. Rucne to v GeoGetu urcite spatne zadat nejde. Muzes zkusit jeste spustit:

select id,dtfound,dtfoundtime from geocache where dtfound>0 and dtfoundtime<101;


To by melo vypsat vsechny kese ulovene pred 1:00.
  • 0
MaFa

#431 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 16:52

Pokusně jsem přidal k nějakým logům na gc.com i čas a znovu stáhl. Nezměnilo to nic. Změna podle tebe taky nepomáhá. Chyba asi musí být přímo v GgStat, databáze je snad v pořádku
  • 0

#432 MaFa

MaFa

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 369 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 19:17

Jakmile se log zapíše do Geogetu, tak už tam ten čas je v databázi a další načtení logů na čase logu nic nezmění. Nechámpu co myslíš tou změnou podle mě. Já žádnou změnu nenavrhoval.
  • 0
MaFa

#433 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 19:30

Máš 500 nálezů, časy snadno zkoukneš na exportu. Vyexportuj z GeoGetu pomocí CSV Configurable s šablonou:

%FOUND%;%ID%;%NAME%

Otevři výsledný CSV soubor Excelem a uvidíš všechno jak na dlani. Časový údaj prostě někde musí být zmršen, obsahovat paznaky, alfabetické znaky nebo něco podobného...
  • 0

#434 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 19:33

To jsem myslel přepsat nějaký čas nálezu z 09:05 na 9:5, automaticky se to sice mění na hh:mm, ale za pokus to stálo.
Přepsal jsem log bez času na log s časem (logem bez času myslím log na gc.com, v GG čas byl) a koukal jsem, jestli to bude mít vliv. Počet kešek s logem bez času se trochu podobal počtu těch "půlnočních" kešek.
Zkusil jsem i vytvořit novou databázi jenom na nalezené kešky (stažené přes API), ale statistiky vyšli stejně.
  • 0

#435 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 19:48

kiReGPS napsal/a:
Otevři výsledný CSV soubor Excelem a uvidíš všechno jak na dlani. Časový údaj prostě někde musí být zmršen, obsahovat paznaky, alfabetické znaky nebo něco podobného...


Nic podezřelého jsem takhle nenašel. Přikládám ten soubor, jestli to chce po mě někdo zkontrolovat. Už do toho koukám celý den, možná mi něco uteklo.

Přiložený soubor (y)


  • 0

#436 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 20:09

OT: Tys nasel behem minuty 2 kese? to jsi tedy rychlik :) (22.08.11 16:00, 22.08.11 15:45). Ale zpet. Jsi ochoten mi poslat celou databazi? Pochopitelne jen nalezene kese, radeji bez listingu a bez vsech WP, nechci znat zadne finalky, ktere jsem si nespocital.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 


#437 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 20:16

gord napsal/a:
OT: Tys nasel behem minuty 2 kese? to jsi tedy rychlik :) (22.08.11 16:00, 22.08.11 15:45).

To jsem byl ještě mladý kačer a nepsal si časy :-D Dopisoval jsem to zpětně a šlo mi spíš o hodiny než minuty :P

Databázi ti klidně pošlu, jestli mi pošleš SZ s emailem.
  • 0

#438 kiReGPS

kiReGPS

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 20:31

Petr.P napsal/a:

kiReGPS napsal/a:
Otevři výsledný CSV soubor Excelem a uvidíš všechno jak na dlani. Časový údaj prostě někde musí být zmršen, obsahovat paznaky, alfabetické znaky nebo něco podobného...


Nic podezřelého jsem takhle nenašel. Přikládám ten soubor, jestli to chce po mě někdo zkontrolovat. Už do toho koukám celý den, možná mi něco uteklo.


Hmmm, pravdu díš. V exportu je vše O.K. Nebude jiná cesta, než poslat databázi Gordovi...
  • 0

#439 Petr.P

Petr.P

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)
  • LocationPraha

Publikováno 30 srpen 2012 - 20:51

Databáze odeslána, děj se vůle boží... Snad to Gord najde
  • 0

#440 gord

gord

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 6 631 příspěvků(y)

Publikováno 30 srpen 2012 - 21:19

Petr.P napsal/a:
Databáze odeslána, děj se vůle boží... Snad to Gord najde


No, najde ... nejak nemam co hledat. Kdyz jsem spustil statistiku (tedy jenom tu jednu tabulku), dostavam

Vložený obrázek

To je podle me presne to, co odpovida datum.

Takze vidim problem jinde. Nespoustis to na spravne databazi nebo tak neco. Schvalne zkus vztit ten soubor, cos mi poslal, a vygeneruj to z ni. Musis dostat totez co ja.
  • 0

MHD/PID vybranych mest CR jako POI (diskuse)
GeoGet:
- OwnMaintenance - prehled udrzby vlastnich kesi - v1.1.3 (diskuse)
- Combine 2 - automatizace opakovanych cinnosti (diskuse, dávky)
- Spoiler - uložení spoilerů do GPS jako POI (diskuse)

- Stator - statistiky y GeoGetu (diskuse)

- Náhrada GJ legálními postupy

 





1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama