Přejít na obsah


Fotka

Samsung Omnia II - program GCzII


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Philipes

Philipes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 14:31

Ahoj lidi,

mám Omnii II a na Geo používám program GCzII. Jenže mám problém, jakmile najdu určité cache a chci je stáhnout (přes wifi), napíše mi:

HTTP buffer is empty [Moje úložiště/Program Files/GCzII/HTTP_Log/01_LoginAuth.html].

Vůbec netuším, co s tím mám dělat.

Díky za odpovědi
  • 0

#2 Philipes

Philipes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 15:00

A ještě doplním. Když jsem si tam ten program natáhl, stahování šlo, ale nebyla funkční GPS.
  • 0

#3 mtauf

mtauf

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 648 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 15:48

Zkus vymazat adresář Cache_DB. Funguje mi to na většinu problémů :)
  • 0

#4 Philipes

Philipes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 05 duben 2011 - 20:56

To bohužel nepomohlo.
  • 0

#5 MAP523

MAP523

    MAP523

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 7:12

Už jsem tuhle hlášku viděl, ale nepamatuju si, co mi od ní pomohlo :D Zkusil bych: -nastavit gc.com na angličtinu -zkontrolovat v Gcz přihlašovací údaje (nick+heslo) -zkontrolovat aktuální verzi (teď 71), popř. reinstalovat -zadávat hledaná místa bez diakritiky ...možná nějaké problémy s připojením na internet nebo cookies...?
  • 0

MIO P560 / Oregon 600 / TomTom Via135


#6 Philipes

Philipes

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 6 příspěvků(y)

Publikováno 06 duben 2011 - 22:39

Tak jsem to zkusil. Nastavil do AJ, zkontroloval vše i jsem to přeinstaloval a stejně i přesto, že zadám např. Bystrany - vyberu Bystřany, CZ a vyhledává a vyhledává a vůbec nenaskočí. Přitom cookies jsou povolené a wifi je bez problémů. Na net se normálně dostanu. Zvláštní je, že HTC Touch Diamond to zvládá bez problému.
  • 0

#7 MAP523

MAP523

    MAP523

  • Members
  • PipPipPip
  • 109 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 6:28

Hm, těžko říct co tomu je...
Podle názvu a podle toho co jsem vygooglil, se jedná asi o problém s připojením nebo přihlašovacími údaji, ale to jen jen moje domněnka. Ze zkušeností vím, že GCz při stahování poměrně dost využívá volnou paměť, kterou raději předem vyčistím v Internet Exploreru. IE totiž dokáže pěkně zasvinit paměť, na rozdíl od Opery.

Koukal jsem se do toho výše zmíněného souboru na mém PDA: Jsou tam přihlašovací údaje + linky na nastavení mého účtu a na profil, dále kapitoly Privacy, Cookies, Disclosure, Links, Questions a taky menu jako na gc.com. Je tam napsáno (mimo jiné), že jsem přihlášen jako "můjnick". Velikost necelých 30 kB
Zkus se do něj podívat, jestli tam není nějaká čihošť...

Případně polož dotaz na http://forum.xda-dev...49&goto=newpost

Hodně zdaru ;)
  • 0

MIO P560 / Oregon 600 / TomTom Via135


#8 gammamed

gammamed

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 34 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 9:53

Já mám Samsung Omnia Lite a tam mi GCzII funguje k úplné spokojenosti. Jak GPS, tak stahování ... vše OK.
  • 0

#9 japebe

japebe

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 21:12

Ahoj, taky mám Omnii II a od začátku používám GCzII, až na výpadky (jak jsem někde četl boj GC.com) to funguje bez problémů, stačí si kontrolovat aktuální verzi a jinak to šlape super! Nastavil jsem login po instalaci a od tý doby jen aktualizuju. Připojuju se jen přes Wifi (nebo dřív přes kabel s PC).
  • 0

#10 tomyvm

tomyvm

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 13:54

tez mam ten samy problem, ale to bude tim, ze doslo k update na geocaching.com a asi ke zmene zpusobu overovani prihlaseni. Pred updatem to slo normalne, po update uz ne. Budeme muset pockat jestli autor udela opravu nebo prijit na to sami kde co upravit.:(
  • 0

#11 Gollumek

Gollumek

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 1 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 9:04

ahoj, mám GCzII na omnii asi dva měsíce, nefunguje mi od začátku :( u jakéhokoli hledání mi napíše wrong user ID / password. Přestože jsem si kontrolovala co tam píšu a špatné heslo ani jméno nebo ID taky ne... Už delší dobu nevim co s tim a hledáme pomocí aplikace na windows phone7, jenže problém je ten, že není můj a nemám jej k dispozici pořád, tak bych potřebovala zprovoznit na svym telefonu nějakou aplikaci na gc... Díky za rady..
  • 0

#12 Archi1

Archi1

    Archi1

  • Members
  • PipPipPip
  • 684 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 9:16

Gollumek napsal/a:
ahoj,
mám GCzII na omnii asi dva měsíce, nefunguje mi od začátku :( u jakéhokoli hledání mi napíše wrong user ID / password. Přestože jsem si kontrolovala co tam píšu a špatné heslo ani jméno nebo ID taky ne...
Už delší dobu nevim co s tim a hledáme pomocí aplikace na windows phone7, jenže problém je ten, že není můj a nemám jej k dispozici pořád, tak bych potřebovala zprovoznit na svym telefonu nějakou aplikaci na gc...

Díky za rady..


Ted ti tezko nekdo poradí, protoze pri tom updatu webu zmenili prihlasovaní na jejich web. Takze se musí pockat az Tom udelá aktualizaci.
Jinal musís mit stejný nick a heslo jako más na GC.com a GC.com musí být prepnutý na anglictinu jinak to nebere.
  • 0
Archi1 +/- 49°23.727;15°35.447 Ježek bodne

#13 bender-king

bender-king

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 233 příspěvků(y)

Publikováno 09 květen 2011 - 8:41

Archi1 napsal/a:

Gollumek napsal/a:
...mám GCzII na omnii ... u jakéhokoli hledání mi napíše wrong user ID / password.
Díky za rady..

Ted ti tezko nekdo poradí, protoze pri tom updatu webu zmenili prihlasovaní na jejich web...
... prepnutý na anglictinu jinak to nebere.

Aktualizace na posledni zmeny uz je na svete, viz. http://www.nicque.com/PQz/GCz.htm.
GCzII na OmniiII Pro pouzivam bez problemu. Predpokladam, ze tvuj problem bude podobny necemu, co se tady resilo ve vlakne Pomozte mi s GCzII.
Nainstaluj novou verzi, pak stejne budes muset vse znovu nastavit. Zkus se prihlasit na gc.com rucne pres ten prohlizec v telefonu, co mas nakonfigurovany v GCzII (Volby->Nastaveni weboveho prohlizece). Overit, zda prihlaseni funguje, jestli je tam spravna cesta k .exe, za je je to v anglictine, atd...
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama