Přejít na obsah


Fotka

Garmin eTrex legend HCx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
12 odpovědí na toto téma

#1 Martin123

Martin123

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 12:50

Dobry den, Koupil jsem si tuto navigaci, vsemu v pohode rozumim, ale co mi neni jasne, jak nejlepe v ni spravovat poklady. kdyz si tam kesku nahraju pres gc.com tak ji nemam v seznamu pokladu, abych ji tam mel musim ji tam davat pres mapsource, pak ho v seznamu mam a vidim to i na mape. Ale vadi mi, ze je nahravani docela zdlouhave. Pak bych se chtel zeptat, jestli jde nejak docilit toho, abych mel u konkretni kesky i treba par poslednich logu a hint. To jsem jeste nejak nedocilil. Diky vsem
  • 0

#2 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 12:57

začni se dívat na Geoget nebo GSAK. Ale i z gc.com by se měl nahrát do seznamu "pokladů". A do tohohle modelu stejne nenacpeš víc než asi 20 znaků, víc jedině přes POI a POILoader (viz)
  • 0

#3 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 07 duben 2011 - 15:10

Martin123 napsal/a:
Dobry den,
Koupil jsem si tuto navigaci, vsemu v pohode rozumim, ale co mi neni jasne, jak nejlepe v ni spravovat poklady. kdyz si tam kesku nahraju pres gc.com tak ji nemam v seznamu pokladu, abych ji tam mel musim ji tam davat pres mapsource, pak ho v seznamu mam a vidim to i na mape. Ale vadi mi, ze je nahravani docela zdlouhave. Pak bych se chtel zeptat, jestli jde nejak docilit toho, abych mel u konkretni kesky i treba par poslednich logu a hint. To jsem jeste nejak nedocilil. Diky vsem


Mám stejný přístroj a jsem spokojený. Používám Skrýšotlač a v GPS mám něco přes 100 stažených keší. Vše co potřebuji: název, obtížnost a hint.
Listing tam nedostaneš.
  • 0

#4 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 9:18

Ahoj, potřeboval bych radu. Nějak jsem si hrál s nastavením a teď, když si uložím nějaký bod, automaticky ho mám mezi posledními nalezenými místy. Nevím, jak to vypnout, nebo jak celou navigaci uvést do původního nastavení.
  • 0

#5 ssva

ssva

    jak malej jarda

  • Members
  • PipPipPip
  • 850 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 9:57

Smrk napsal/a:
... když si uložím nějaký bod, automaticky ho mám mezi posledními nalezenými místy.

Nevím jestli jsem to dobře pochopil, ale při ručním ukládání bodů si HCx pamatuje naposledy použitou ikonu. která byla přiřazena...změň ji, bod ulož a pak se ti bude při dalším ukládání bodů nabízet implicitně ta nová.
Co je implicitně v továrním nastavení nevím...
  • 0

#6 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 11:17

Dík za radu, zkusím to.
  • 0

#7 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 5:41

Už to funguje. Změnil jsem ikonku na vlajku a ta se ukládala normálně. Pak jsem to zase změnil na truhlu a ta už tam drží taky.
  • 0

#8 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 5:50

Tak to nepomohlo. Když uložím bod pod jakoukoli ikonou a pak dám Hledat, Body, tak tam nic není. A když se podívám do Naposledy nalezené, jsou tam.
  • 0

#9 lasol

lasol

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 8 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 9:11

Chceš-li obnovit tovární nastavení na Garmin eTrex Legend zařízení, musíš provést reset, který odstraní všechna uživatelská data uložená na kapesním GPS přístroji, včetně tras, klíčových bodů a záliby. Obnovení nastavení může být rovněž nezbytné pro řešení problémů eTrex zařízení, která neodpovídá nebo fungují správně. Postup: Vypni legenda a pak zmáčkni ENTER a POWER současně po otázce, chcete vymazat současná data? zmáčkni ano, toto je vhodné dělat na volném prostranství, aby mohl legend najít na obloze co nejvíce satelitů -trvá to dosti dlouho, cca 20-30 minut, ale funguje to
  • 0
lasol

#10 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 15:21

Díky za radu!!
  • 0

#11 Smrk

Smrk

    proti proudu

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 547 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 20:31

Poradí mi ještě někdo, jak dostanu do navigace souřadnice kliknutím na odeslat do GPS? Teda jestli to jde... Soubor se mi do navigace nakopíruje, ale keš v ní není.
  • 0

#12 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 06 květen 2011 - 21:48

Co to proboha máš za přístroj? Stále nějaké problémy na místě, kde mně se to dělá automaticky... Takže bohužel neporadím.
  • 0

#13 Jarous1

Jarous1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 823 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 21:57

Odkdy eTrexy umí načítat soubory s keškama ? B) Ale beze srandy, potřebuješ mít nainstalovaný Communicator Plugin v prohlížeči, pak to tím "Send to GPS" musí fungovat. A GPS nesmí být k počítači připojena v režimu USB, ale Garmin.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama