Přejít na obsah


Fotka

Keše do Legend


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
9 odpovědí na toto téma

#1 nie_hombre

nie_hombre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 22:29

Prosím o pomoc s nahráním keší do Legend HCx. Nemám premium účet a chci, aby bylo v GPS krom názvu i ostatní info (hlavně druh cache, ať nehledám krabicu třeba na začátečním místě multiny) + hint. Zatím jsem pochopil, že musím použít skrýšotlač, naimportovat do Geogetu, exportovat do .mp a použít cgpsmapper, kde jsem se zatím ale pokaždý sekl, protože program při spuštění jen problikne a zavře se a já vůbec nevím co s ním. Prosím o radu, jak dál ? Mám v GPS osm mapy, takže mapsource jsem zatím vůbec nepoužil a není-li to nutný, klidně se tomu nadále vyhnu :-) Srry za téma, který tu už xkrát bylo. Díky, díky, díky, lovu zdar! :) Petr
  • 0

#2 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 22:34

1) Zapomen na import pomoci skrysotlace, funguje to spatne. 2) Pouzivej GeoGet + GeoJarry 3) Nemusis exportovat do .mp 4) Pouzij exporty ze stranek geogetu - geoget.ararat.cz. V idealnim pripade poietrex, tam je vse nastaveno pro tvou radu navigaci. muzes zkusit i poigarmin a zvolit si jednodussi sablony, poskytuje vetsi mnozsvi nastaveni 5) Exportovany soubor GPX nahraj pomoci POI Loaderu do navigace. Asi jsi nasel nejaky stolety navod, navic pro jinou navigaci. .mp je pro stare travnickovske legendy. Ty mas moderni navigaci co zvladne POI ;)
  • 0

#3 Daku

Daku

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 450 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 22:35

Obávám se, že do legendu dostaneš jen souřadnice kešky a když jsem ho ještě měla, tak jsem je nahrávala přes Mapsource. Možní to jde i jinak, ale na to jsem nepřišla.
  • 0

#4 h0--

h0--

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 2 079 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 22:35

Ideální postup: GeoGet + GeoJarry, export do POI. Kdesi tu je návod krok za krokem.
  • 0

garmin 60CSx | galaxy nexus + locus pro | lumia 640 + geocaching pro

astrolux S1 | convoy S2+ | 2x aurora ak-p7

norco search a.105 '16 | mibo mastr '12 | #fialka '9x

 

http://openstreetmap.cz/


#5 sasik1

sasik1

    sasik1

  • Members
  • PipPipPip
  • 100 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 22:42

medwyn_cz napsal/a:
1) Zapomen na import pomoci skrysotlace, funguje to spatne.
2) Pouzivej GeoGet + GeoJarry
3) Nemusis exportovat do .mp
4) Pouzij exporty ze stranek geogetu - geoget.ararat.cz. V idealnim pripade poietrex, tam je vse nastaveno pro tvou radu navigaci. muzes zkusit i poigarmin a zvolit si jednodussi sablony, poskytuje vetsi mnozsvi nastaveni
5) Exportovany soubor GPX nahraj pomoci POI Loaderu do navigace.

Asi jsi nasel nejaky stolety navod, navic pro jinou navigaci. .mp je pro stare travnickovske legendy. Ty mas moderni navigaci co zvladne POI ;)


Vlastním Legend HCx
Vím, že už měl Skrýšotlač končit, ale pro mé potřeby stále funguje.
Název keše, obtížnost, hint tam dostaneš.
Listing tam nedostaneš.
  • 0

#6 mikrom

mikrom

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 748 příspěvků(y)

Publikováno 11 duben 2011 - 22:44

http://geoget.ararat...skript:poietrex
http://geoget.ararat...:navody:poimapa
  • 0

#7 nie_hombre

nie_hombre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 9:30

Díky za reakce, ještě jedna věc. Použil jsem nakonec kombinaci GeoGet + GeoJarry, vyšli mi z toho dva soubory .GPX, pojmenoval jsem je test a nahrál do Garmin\GPX... ale dál nic ?? Je potřeba to nějak dál ještě nastavit ? Když dám hledat/body, tak je to prázdný, poklady taky. Nemusí to být nějak konkrétně pojmenovaný nebo nastavený třeba ? Na mapě se žádný body navíc taky nezobrazily. Díky
  • 0

#8 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 9:35

Daku napsal/a:
Obávám se, že do legendu dostaneš jen souřadnice kešky a když jsem ho ještě měla, tak jsem je nahrávala přes Mapsource. Možní to jde i jinak, ale na to jsem nepřišla.


Ale dostanes tam vic... viz. ten zmineny PoieTrex http://geoget.ararat...skript:poietrex
  • 0

#9 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 9:40

Hombre, četl jsi, co jsem ti psal?

Pro export použij POIETREX a hotová data nahraj do navigace přes POILOADER.
  • 0

#10 nie_hombre

nie_hombre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 12 duben 2011 - 10:40

medwyn_cz napsal/a:
Hombre, četl jsi, co jsem ti psal?

Pro export použij POIETREX a hotová data nahraj do navigace přes POILOADER.



Mas SZ, dík :)
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama