Přejít na obsah


Fotka

detektor kovu, dobrá němčina, Týnec nad Labem


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
12 odpovědí na toto téma

#1 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 20:38

Dnes se mi povedl kousek. Chtěla jsem vyfotit GC a upadl mi do listí.:( Vím kde, ale nenašla jsem ho. Prosím, pomohl by mi někdo informovat německy majitele GC a někdo, kdo vlastní detektor kovu v oblasti Týnec nad Labem?:( Děkuji za všechny nápady a pomoc.:(
  • 0
mishiczka1

#2 TomMiga_a_LadyAlenka

TomMiga_a_LadyAlenka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 84 příspěvků(y)

Publikováno 14 duben 2011 - 21:41

PM na němčinu
  • 0

sig1.jpg
Xiaomi Redmi Note Pro


#3 hajis & matulka

hajis & matulka

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 5 příspěvků(y)

Publikováno 15 duben 2011 - 4:33

Detektor zkus sehnat tady: http://www.detektorweb.cz/ (zaregistruj se a napiš do diskuzního fóra). Nebo ještě možná lépe na http://www.lovecpokladu.cz/ .Já ho sice vlastním, ale mám to krapet z ruky.
  • 0

#4 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 21:00

Dnes jsem byla opět hledat a nenašla. Je to na souřadnicích N 50°02.768 E 015°22.675 . Na mapách je vidět, že je to nad skálou v úrovni chatky čp. 68. Zespodu je vidět vzrostlý (dub?) a u něj jsou pováleny kmeny bříz. Spadlo mi to přímo ze stromku s "výčnělkem" do takového žlábku s napadaným listím. Zkoušela jsem hledat s velkým magnetem. Kdo by mohl jakkoliv pomoct, může. Díky.
  • 0
mishiczka1

#5 Jazzlinka

Jazzlinka

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 74 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 22:29

Vlastníkem detektoru je například i Dryják, a ten to má k Tobě, Mishiczko, kousek. Zkus ho poprosit, on jistě rád pomůže a zkontroluje si při té příležitosti Železnou bránu.
  • 0

#6 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 16 duben 2011 - 22:32

Vskutku dobrý nápad, děkuji Jazzlinko. Už mu jdu psát :)
  • 0
mishiczka1

#7 zuzule

zuzule

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 101 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 10:22

S němčinou poradím hned, v Brně je partička, které detektory má jezdí občas hledat i jinam. Můži je zkontaktovat.
  • 0

#8 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 17 duben 2011 - 10:30

zuzule napsal/a:
S němčinou poradím hned, v Brně je partička, které detektory má jezdí občas hledat i jinam. Můži je zkontaktovat.


Brňáci to mají doost z ruky, kontaktovala jsem ownera nedaleké krabice, ten detektor prý má.¨¨
Dopis má být omluvný a vysvětlující situaci. Také jsem majiteli TB chtěla nabídnout, že když coin nenajdeme, koupím mu jiný a pošlu mu aktivační číslo.
  • 0
mishiczka1

#9 ja05

ja05

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 564 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 9:53

teda kdyby se všichni chovali ke GC jako mishiczka1, to by byla paráda...a nemyslím to ironicky...chybka se stát může, ale záleží jak se kní člověk postaví...věřím, že hromada kačerů by nad ztrátou cizího GC mávla rukou - bohužel, mě v tomhle utvrzuje to jak často jsem za svoji krátkou kariéru musel napsat "Bohužel GC/TB v keši není" omlouvám se za příspěvek mimo téma, ale nedalo mi to
  • 0

#10 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 11:51

Jup, taky hluboce smekam pred takovou slusnosti. Jestli to jeste nejni s ownerem vyrizeny - ale ja si vysvetlil hned prvni odpoved, jako ze se nekdo o pomoc s nemcinou pere - tak to rad prevezmu.
  • 0

#11 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 14:18

Děkuji BakaCaijin, dám si to za rámeček ;) Coin se našel, tedy, našel ho Dryják, má na to detektor, takže tímto uzavírám téma a děkuji všem za snahu mi pomoci. UUUFFF
  • 0
mishiczka1

#12 BakaGaijin

BakaGaijin

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 87 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 15:34

Slava Dryjakovi a Tobe uctu, ze ses o zdarny vysledek tak snazila a proste se na to nevykvakla. :)
  • 0

#13 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 18 duben 2011 - 16:47

Však mi bylo trapně, cítila jsem zodpovědnost, tak ještě jednou díky všem a zámek.;)
  • 0
mishiczka1




2 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 2 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama