Přejít na obsah


Fotka

Chyba oři stahování dat Oregon 300 -> Mapsource


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
3 odpovědí na toto téma

#1 PLAJ family

PLAJ family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 101 příspěvků(y)

Publikováno 19 duben 2011 - 8:20

Teď se mi z ničeho přestalo dařit stahování z Oregona do Mapsource. Hlásí to tuto chybu:

<Extra>Fatal Error:
File Path: C:\DOCUME~1\...\LOCALS~1\Temp\MapSource\tmp2C.tmp, line: 1, char: 61332
Message: An exception occurred! Type:UnexpectedEOFException, Message:The end of input was not expected</Extra>

Chybu jsem odeslal na techsupport Garminu, jak poradil Mapsource, zatím žádná odezva.
Nicméně z karty se mi data načíst podařilo. :o Stejně tak nahrávání do Oregona funguje.
Udělal jsem update firmware, update Mapsource a stále nic.
Poradí někdo, co s tím?
  • 0

#2 Agent.

Agent.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 17:49

a napadlo tě třeba smazat veškerý soubory v Temp, smazat ale !!!!NE!!!! odinstalovat samotnej Mapsource pouze ve složce nechat nainstalovaný mapy a znova nainstalovat nejnovější verzi Mapsource?
  • 0
Mazel: Garmin Oregon 300
Mapset: TOPO Czech 2011 PRO a další
SW: GSAK 8.x.x.x. + Garmin MapSource 6.1x.x.

#3 bogi

bogi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 148 příspěvků(y)

Publikováno 20 duben 2011 - 20:30

V prvom kroku by som len vymazal cely obsah C:\DOCUME~1\...\LOCALS~1\Temp\MapSource\ a pokusil sa MapSource spustit.
  • 0

#4 spadi

spadi

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 207 příspěvků(y)

Publikováno 21 duben 2011 - 12:51

mně to dělalo podobnej problém při instalaci map do mapsource a vyřešilo se to stím že soubory s mapami jsem překopíroval jinam kamkoliv na disk odinstaloval mapsource plus výmaz složek programfiles pak nová instalace a následné přetažení map do mapsource pak to fungovalo a funguje bez problémů
  • 0
Garmin Oregon 300
www.haspirja.webnode.cz




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama