Přejít na obsah


Fotka

oregáček a notifikace kešky


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 brumlik

brumlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 21:16

Ahojky možná se opakuji, nepročítal jsem celé forum, ale rád bych se podělil o novou zkušenost s mím novým oregáčkem 450. Pípla nová keška a já byl v terénu, vyřešil jsem to tak, že jsem do mobilu sosnul GPX teto kešky a pak vyměnil kartu v mobilu a přetáh na tu z Oregáče. Vše plně funkční :P Výborná věc když nejste doma a zrovna pípne poblíž nová keška.
  • 0

#2 vitablondak

vitablondak

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 532 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 21:21

To jo. Nebo jde do Oregáčka opsat souřadnice a písmenka si přečíst v mobilu:-) Výsledek je myslím stejný:-)
  • 0

#3 Chryseis

Chryseis

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 příspěvků(y)

Publikováno 26 duben 2011 - 21:23

No, kdyby napípala série dvaceti kusů, tak by stál tenhle postup za úvahu :) Jinak si myslím, že než se v terénu hrabat ve dvou přístrojích zároveň a měnit v nich karty, je jednodušší si prostě souřadnice přepsat. OT poznámka: Myslela jsem, že horší slovo, než "kešík" už nikdo nevymyslí. Gratuluju.
  • 0
You can't get lost if you don't know where you're going.

#4 QuoX

QuoX

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 296 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 6:59

zavidim ti, ze ti mobil stahne funkcni gpx. me opera mini nestahne ani funkcni .loc...
  • 0
Nedělám to pro body, ale proto abych poznal zajímavá místa!!! Čím více takovýchto míst poznám tím lépe!

Garmin Oregon 450 + TOPO Czech 2012 PRO
SE xperia neo + NeonGeo + GDAK
GSAK v 8.x.x.xx

#5 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 8:30

No, to by asi šlo, ale souhlas, asi tak od 20 keší, pípajících najednou. Jinak asi ne, díky. A taky souhlas, "oregáček" je fakt hegeš :-( Zlatý Oregáno :-)
  • 0

#6 Citecka

Citecka

    kecal neuvěřitelný

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 250 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 10:18

A co teprv když píšeš rychle a vypadne ti písmenko "e"...
  • 0

...a neberte se tak vážně! :)
CITECKA Team: Pet a Čita a psice Miki von Mikolas


#7 Bombis-27831

Bombis-27831

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 143 příspěvků(y)

Publikováno 27 duben 2011 - 10:21

Quox: asi něco děláš špatně. Já v nouzi nejvyšší generuju a stahuju na mobilu občas i PQčka. Samozřejmně přes Operu mini a věř, že to funguje. Fachalo to i na starym hloupym SonyEricsou. Bohužel to trochu dýl trvá.
  • 0

#8 brumlik

brumlik

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 65 příspěvků(y)

Publikováno 28 duben 2011 - 18:37

Třeba taková otazíková či multina, rozhodně lepší stáhnout GPX do oregáčka, mobil pak mohu shovat a jet na listing v Oregáčku. Pokud jsem v terénu a příjdou mi notofikace keší v mé blískosti, stáhnu a šoupnu do GPSky, mám tam celej listing a tak. Hlavně když jsou potřeba stage, vše vidím a nemusím v mobilu hledat. Samo když pípne třeby jedna zelená, tak opsat souřadky .
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama