Přejít na obsah


Fotka

Oregon 450 - změna ikony v menu;mapy


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
2 odpovědí na toto téma

#1 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 9:47

Zdravím, poradí někdo jak lze změnit ikonu v menu, konkrétně pro položku ,,hledání pokladů,,. A další dotaz se týká mapových podkladů. Líbilo by se mi mít v GPS TOPO mapy a zárověň mapy tzv. BirdsEye. Ale nikde jsem takové mapy nenašel. Kde se dají najít? A jak je pak dostat do gps. Zkoušel jsem totiž nahrát přez MapSource jinou mapu a vto v domění že tam zůstane i ta předchozí, ale ono prd. Pouze se přepsala a byla tam zas jen jedna mapa. Teda když nepočítám tu basic mapu.
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 9:56

S tou ikonkou v menu to bohužel půjde těžko. Leda upravit firmware... a udržovat tu úpravu i v nových verzích.:(

Co se týče nahrávání map...
1)Bidrseye mapy se přes mapsource nahrát nedají. Oficiálně se nahrávají přes Basecamp a jsou placené. Neoficiálně funguje toto: http://www.geocachin...thread_id=18475.

2) Pokud chceš mít v GPSvíce vektorových map současně, mělo by to opět jít přes Basecamp a nebo vždy po nahrání mapy Mapsource soubor v GPS přejmenovat, aby ho Mapsource nepřemazal. Nové Garminy už zvládají načítat mapy s různými názvy, Mapsource bohužel jede pořád postaru.
  • 0

#3 a.l.i.c

a.l.i.c

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 119 příspěvků(y)

Publikováno 30 duben 2011 - 14:12

Děkuji moc, tohle mi hodně pomůže.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama