Přejít na obsah


Fotka

GPSmap 62S import uluzenych bodu do Mapsource


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 strozd

strozd

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 13:54

V prirode jsem si vypruemrovanyma bodama a ulozil (i s poznamkama) do pristoroje nedari se mi je ale nacpat do mapsource. Vydim tam jen prosle trasy coz je mi na prd. V pristoroji na mape vidim ulozene body pod cisly 001-046. Nevite nekdo jak to mam posefovat abych z pristroje vytahl pozici i s poznamkama ?? Předem dik za radu
  • 0

#2 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 14:41

Mapsource nemá zrovna ideální podporu pro nové Garminy. Zkus Basecamp. Druhá možnost je otevřít v průzkumníku složku /Garmin/GPX v paměti GPSky a načíst do Mapsource přímo GPX soubory s waypointy.
  • 0

#3 Hedgehog_Family

Hedgehog_Family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 042 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 14:55

Taky jsem tohle řešil - MapSource už má odzvoněno, Oregon 450 se s nim taky moc nebaví...
  • 0

#4 strozd

strozd

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 5:36

alkes napsal/a:
Mapsource nemá zrovna ideální podporu pro nové Garminy. Zkus Basecamp.
Druhá možnost je otevřít v průzkumníku složku /Garmin/GPX v paměti GPSky a načíst do Mapsource přímo GPX soubory s waypointy.


Dobrá rada. Díky otevřel jsem složku a naladoval do mapsource ( vlezlo to tam i s popisky)
Basecamp jsem koukal ze je placenej tak ho otestuju až pošetřím.
Jen mě mrzí že prodejce se chvástal jak to krásně s Mapsource spolupracuje. Je to muj první přísroj tak mám z garmina pokaženou náladu. ;)
  • 0

#5 alkes

alkes

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 3 176 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 6:27

Já myslím, že Basecamp placený není. Je to prostě takový Mapsource pro nové GPSky.

Mně to myslím normálně fungovalo z tohohle odkazu. Určitě jsem nic neplatil.
http://www8.garmin.c...ils.jsp?id=4435
  • 0

#6 strozd

strozd

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 3 příspěvků(y)

Publikováno 02 květen 2011 - 12:59

Omlouvam se googoval jsem to pravděpopdobně jsem narazil na něco jiného. jen při instalaci mi to psalo ohledně snímkování (za vysokou kvalitu ze si musím doplatit) jináč pohyb po mapě mi nepřijde tak intuitivni a ta perspektiva pro mě nic moc. Líbí se možnost editace tras.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama