Přejít na obsah


Fotka

Symboly keší v legendu hcx


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
7 odpovědí na toto téma

#1 nie_hombre

nie_hombre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 18:56

Hojte :-) Mám problém s exportovanýma keškama v Legendu. Po exportu přes Poi loader se mi zobrazují jako "uživatelské body zájmu" a na mapě mají symbolek stejnej jako spousta dalších věcí z mapy (ulice, adresy kdo ví čeho.) Víte někdo, jak toty ikonky odlišit, přehlednost v mapě by mi to dost zlepšílo. Měnit vzdálenost zobrazení nepomáhá, protože to všechno bere jako body z mapy. Díky Petr :)
  • 0

#2 HaLuMa

HaLuMa

    Autor Geogetu

  • Members
  • PipPipPip
  • 11 450 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 19:37

takhle nejak? http://geoget.ararat...skript:poietrex (dole mas nasnimane obrazovky z GPS, abys videj, jak to vypada...)
  • 0

#3 nie_hombre

nie_hombre

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 01 květen 2011 - 20:11

Jo... teda.. Když dám navigovat na nějakej konrétní cíl, tak ten se mi ukáže přímo tím symbolem kešky (nebo co to je :-) ), ale ostatní kešky zůstanou jen jako ty modrý kosočtverečky, který jsou skoro úplně stejný jako u značení adres různých ulic (osm mapy.) Je to stejná velikost, rozdíl v odstínu takřka nulovej a venku při hledání se v tom fakt hůř orientuje, když bych rád viděl rozmístění více kešek na mapě. Nejde ten symbol nějak změnit ? Pokud si zadám např normální uživatelskej bod přímo v navigaci, tak se mi k němu ukáže modrá vlaječka, tu bych si v životě nespletl :-)
  • 0

#4 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 01 květen 2011 - 22:29

V Geogetu jde spousta věcí změnit podle vlastních potřeb, tudíž i tohle by mělo teoreticky jít. (Prakticky jsem to nezkoušela.) Sežeň nebo vytvoř si ikonky, které ti vyhovují, naplň jimi příslušné adresáře SCRIPT/POIETREX/GPSICON. Tedy adresáře Archived, Found, Not Found, Disabled a Owned s příslušným pojmenováním. Ale já osobně bych to nedělala. Mně to přijde dostatečně odlišné. No, teď jsem si všimla, že je dotaz v oddíle Garmin, nikoli Geoget. A já tak nějak předpokládala, že export proběhl právě přes Geoget a POILoader... tak kdyby to bylo jinak, zapomeň na mou odpověď.
  • 0

#5 Vsara

Vsara

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 288 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 6:55

Dobrý den, prosím o radu..... jak přiměju Map Source ... a doufám, že tím i Vista HCx zobrazit druh keše? Teď rozlišuje jen nalezené a nenalezené.
  • 0

#6 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 8:56

Vsara napsal/a:
Dobrý den,
prosím o radu..... jak přiměju Map Source ... a doufám, že tím i Vista HCx zobrazit druh keše? Teď rozlišuje jen nalezené a nenalezené.

Asi jen ručně.
Jinak bys musel mít to rozlišení typu už v datech, co cpeš do MS, a to v GPX (PQ) samo od sebe není.
  • 0

#7 Hamaci

Hamaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 9:28

Vsara napsal/a:
Dobrý den,
prosím o radu..... jak přiměju Map Source ... a doufám, že tím i Vista HCx zobrazit druh keše? Teď rozlišuje jen nalezené a nenalezené.

Přes MapSource asi ne, ale jde to určitě např. pomocí GSAK.
  • 0

#8 medwyn_cz

medwyn_cz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 397 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 9:34

Viz vyse. Nahravej kese do navigace jako POI. V GeoGetu to jde pomoci POI Extrex nebo POI Garmin exportu.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama