Přejít na obsah


Fotka

Stáhnutí keše do mobilu


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
5 odpovědí na toto téma

#1 Galileo297

Galileo297

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 57 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 6:23

Ahoj. Už delší dobu mězajima možnost zaslaní keše z internetu přímo dommobilu. Ale piořád nevím co je ktomu třeba. Jsou v listingu pod souřadnicema tlačitka přenest do mobilniho telefonu , ale pak je to už anglicky a to už moc nedávam. Nevim jestli je tam potřeba spešl aplikace nebo premiové členstvi. Ja použivam C:GEO a premiové členství zatim nemám. Uvažoval jsem i placenem programu Geocaching (Grounspeak). Ale vůbec nevím, poradtě.
  • 0

#2 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 04 květen 2011 - 6:35

co se tyce posilani kesi ze stranek gc.com do telefonu, tak mam dojem ze to nahradili svymi aplikacemi, pokud mas c:geo tak mas jiste telefon s wifi a pravdepodobne i datovy tarif doporucuji ti pouzivej i nadale c:geo patri ke spicce kam se hrabe oficialni aplikace. Kese stahuj pres c:geo taky bud kdyz ses na wifi a pokud mas mobilni internet tak i v terenu je to pohodlnejsi a nevyzaduje to sedet u pocitace pri malych lovech bez planovani :)
  • 0

#3 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 11:02

Ahoj, tohle by mě taky zajímalo. mám nově androida cca 3 týdny a stale se sním seznamuji, Aplikace Locus a c:geo mam již naistalované a i jsem s nima ulovil několik keší. Dokonce už umím přes wifi stahnout kese pro offline použití v c:geo. V locusu jsem si udelal první offline mapu dle místních navodu na tomto foru. Ale co jsem zde nepochopil a dost me to zajíma, jak stahnout databazi keší z GC.com a ulozit ji do mobilu, viděl jsem tu obrazky jak to nekteří mají zakreslené v mapě v Locusu. Ono přece jenom v terenu nacítaní online dat je dosti zdlouhavé a navíc kdyz prekrocím FUP tak me omezí rychlost na minimum a to uz se neda. Kdyz se divam na online mapy a online vyhledávani keší v terenu tak 50MB mě vydrzelo týden :-)) Navic jsem dneska zjistil ze ulozene keše v c:geo mi ukazuji uplne jinam nez maji byt cca 20-50m bokem a souradnice maji take jine hodnoty nez je na GC.com uvedeno. Poradil by nekdo? Hlavne s tim navodem jak stahnout seznam kesi aby se mi ukazovali v locusu na mape. diky
  • 0

#4 miki6

miki6

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 656 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 11:26

pokud jsi PM, lehce si vygeneruješ soubor gpx,
pokud jsi BM, soubor gpx vygeneruješ nejsnáze pomocí prohlížeče google grome + rozšíření cachelist viz. http://www.geocachin...ort=&rowstart=0

soubor gpx nahraj na kartu v telefonu, v Locusu ve správci dat ( prostřední ikonka na horní liště) nejprve kategorie, + přidat kategorii, potom import dat, zvolíš kategorii kam se keše uloží, a vybereš ten soubor gpx na kartě. Toť vše..
  • 0

#5 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 07 květen 2011 - 13:53

Dik az budu doma vyzkousim
  • 0

#6 Nitrosnb

Nitrosnb

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 79 příspěvků(y)

Publikováno 12 květen 2011 - 17:58

tak jsem to vyzkousel a funguje to bezvadne, diky moc za radu
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama