Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Čekání na publikaci keše.


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
23 odpovědí na toto téma

#21 chemic77

chemic77

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 470 příspěvků(y)

Publikováno 05 květen 2011 - 21:29

Za svého kolegu se omlouvám, neboť je skutečně na delší dobu mimo ČR, jak již sám zde avizoval. Ani já nejsem na 100% free, neboť po změně v mém soukromém životě se musím popasovat s tím, že nemám tolik volného času jako dříve a odnáší to i GC. Snažím se co to jde, ale někdy to prostě nejde.
  • 0

#22 kentaur6

kentaur6

    Newbie

  • Members
  • Pip
  • 7 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 8:01

Tak obě kešky, které jsem měl nyní ve frontě, mi nakonec schválil Bohemian. Moc děkuju. Koukal jsem včera během dne na fórum, jestli nějakou zprávu ohledně Skupce neuvidím. A teď koukám, že večer psal omluvu, že je mimo republiku. To naprosto chápu. Kdybych to věděl dřív, tak bych ho neotravoval a samozřejmě se schvalováním počkal. Chápu, že revieweři nemají lehkou práci. Teď jsem si ale všiml, že na beta mapách nevidím svoje kešky. Jsou vidět pouze v původních mapách. Nevím, jestli to je jen mým špatným nastavením a nebo chybou map. Personalizaci mám zaškrtlou.
  • 0

#23 weri

weri

    weri.cz

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 519 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 9:07

Co se týče nových kešek mapě, tak jim to nějak hapruje. Koukal jsem na dnes publikovanou keš v Dejvicích a prostě tam není... takže žádná panika, chyba není na tvém přímači :)
  • 0

PLÁNOVANÉ EVENTY-JSTE ZVÁNI

6.gif15.5.-Den kuřete vindaloo

6.gif25.11.-Den polévky gazpacho 2014-Praha-web, facebook

Banner_468.gif

Zážitky (nejen z geocachingu) nemusí být nutně dobré... hlavně když jsou intenzivní!


#24 petulinka1

petulinka1

    Advanced Member

  • Moderators
  • 4 035 příspěvků(y)

Publikováno 06 květen 2011 - 9:14

aneb update alá microsoft - jakmile vyjde nejakej SP, tak neco nefunguje (co predtim slo), tudiz jen musime vyckat nez udelaj SP na SP :D
  • 0




0 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 0 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama