Přejít na obsah


Fotka
- - - - -

Nastavení stránky Geocaching.com


  • Pokud chcete vložit odpověď, přihlašte se
35 odpovědí na toto téma

#1 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 19:51

Neví někdo jak nastavit trvale na stránkách češtinu a domácí souřadnice ? Vždy když to zapnu, tak tam mám angličtinu a Green Lake. Je to blbost, ale otravuje mě to. Dík
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#2 Sinuhet

Sinuhet

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 260 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 19:55

Bobo2222 napsal/a:
Neví někdo jak nastavit trvale na stránkách češtinu a domácí souřadnice ? Vždy když to zapnu, tak tam mám angličtinu a Green Lake. Je to blbost, ale otravuje mě to. Dík


Domovske souradnice zde: http://www.geocachin...eLocations.aspx
  • 0

#3 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 19:56

http://www.geocachin...nt/default.aspx
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#4 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 19:59

Jo dík, to mám nastavený, ale stejně se mi na začátku zobraví USA (Green Lake)
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#5 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:04

Myslíš asi mapu. Teď jsem vyzkoumal, že BM tam má opravdu to jezero, PM domácí souřadnice.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#6 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:05

jestli myslis na mapach tak to se ti zobrazi vzdycky to se nevaze na domaci souradnice :)
  • 0

#7 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:06

m.e.d.v.e.d.i. napsal/a:
jestli myslis na mapach tak to se ti zobrazi vzdycky to se nevaze na domaci souradnice :)

Není pravda, mám tam Zličín.
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#8 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:07

Bavime se na urovni BM, nebylo receno ze je PM :)
  • 0

#9 zlicinaci

zlicinaci

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 867 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:08

Bavíme se na všech úrovních :D
  • 0
Samsung Galaxy mini II ( Nokia microSDHC 8GB ) + Nokia LD-3W, Pou / Sygic / aDrake / Locus / WhereYouGo
a na hraní k tomu ještě PDA Pocket LOOX N560 + OziExplorerCE 2.31, Wherigo player, vše zpracováno programem GeoGet.
Systémy a programy se nechovají náhodně, chovají se zcela chaoticky. (Medvídek, 2006)
Pište prosím do svých logů čas, zajímá mě, s kým jsem se minul. Dík.

#10 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:14

I tak to resi, spravne nastavene domaci souradnice v profilu pokud jsou tam spravne nastavene, tak se ti bud zobrazi mapa s okolim tvych HC v pripade ze si PM a kdyz ne mas tam ameriku s amikama co dnes dostali hatrik od jardy :D na dotaz jak nastavit bylo odpovezeno a pokud se zobrazuje green lake neni pm user. Co se tyce cestiny tak tu nepouzivam, ale vsiml jsem si v paticce vyberu jazyku rekl bych ze staci jeden klik a bude vse v cestine i po relogu.
  • 0

#11 marekd

marekd

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:22

Tak nevím, jsem PM už dva roky a na mapě se mi zobrazuje to americké jezero. Domácí souřadnice mám nastavené. Nemusí se ještě někde něco zapnout nebo tak?
  • 0

#12 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:23

Bohužel si s tím hraju a nic. Jsem PM. V tom to asi není. Po relogu je tam zas USA a angličtina. Asi se s tím smířím
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#13 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:27

ted jsem zkusil nastavit cestinu odhlasil jsem se prihlasil a vse v poradku cestina bezela.
  • 0

#14 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:30

Tak to jsou asi moje Win XP
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#15 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:30

jeste me napada, kdyz nastavis domaci souradnice, ulozis zmeny ? ja jsem treba na poprve prehledl uplne dole tlacitko save changes a dal jsem jen search a rikam ok a sel jsem na dalsi stranku i kdyz to by ti pak i zobrazovalo spatne vzalenost od kesi to je blbost :(
  • 0

#16 poohDA

poohDA

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 975 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:34

já jsem to s tím jezerem vyřešil tak, že jsem si do záložek prohlížeče uložil odkaz, který získám po kliknutí na "Link to this page" http://www.geocachin...4648&zm=15&mt=m
  • 0

#17 m.e.d.v.e.d.i.

m.e.d.v.e.d.i.

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 218 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:34

to by s tim nemelo mit nic spolecnyho, vsechno se uklada na server a pokud tam zvolis cestinu a ulozis to a ulozis i souradnice tak by to tam melo byt i kdyz pujdes napr na nejakou kes a vratis se tak by tam melo byt v nastaveni vse co jsi provedl pak bych dal pro potvrzeni vsech zmen pro jistotu odhlaseni a prihlaseni a melo by to zustat. Jediny co se jazyka tyce tak me napadlo ze by se ukladal do cookies, ale to by si pamatovalo cestinu i po odhlaseni a me naskocila anglictina takze moznost ze v prohlizeci vymazavas po zavreni stranky cookies a nebo neumoznujes vubec ukladani pada :(
  • 0

#18 Bobo2222

Bobo2222

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 33 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:35

Jo vše uloženo, už jsem přestavil i časové pásmo. u každé kešky mi to ukáže jak je daleko od domova a vše jede. Jen ten začátek. To se dá přežít. :D
  • 0

Apple iPhone 4, Garmin 450, iGo 8.3


#19 L.a.u

L.a.u

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 230 příspěvků(y)
  • LocationKolín

Publikováno 11 květen 2011 - 20:36

Tak já tedy nevím... Já jsem měla na mapě HC i jako BM. Stačilo jen ze stránky http://www.geocachin...nt/default.aspx kliknout na ikonku mapy vedle nápisu "Hledat nejbližší keše od mých souřadnic domova (skrýt nalezené)." Ale když jsem na řádek s adresou zadala přímo http://www.geocaching.com/map , hodilo mě to na Green Lake.
  • 0

#20 mishiczka1

mishiczka1

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 346 příspěvků(y)

Publikováno 11 květen 2011 - 20:37

Já jsem BM a nekoukám na amíky. Normálně se mi zobrazí přesně ta vesnice, kde bydlím.
  • 0
mishiczka1




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama