Přejít na obsah


Fotka

Profil má Šišky a ničí keše


  • Zamčené téma Toto téma je zamknuto
28 odpovědí na toto téma

#1 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 19:51

Jak mi napsal jeden kolega kačer tak tenhle "kombajnér" Šišky loví keše ve velkém a když se podíváte kolik multin a nebo tradiček má odloveno za jeden den tak to není ani možné a po jeho odchodu jsou vždy keše v dezolátním stavu.Jestli o něm něco víte varujte ostatní i když to asi moc nepomůže.http://www.geocaching.com/profile/?guid=c03c0fe9-6392-4924-8fbf-f82305baef90
  • 0

#2 KRON family

KRON family

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 996 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:04

Proč by byl tento počet odlovů nemožný? Nepříjde mi. Nejedná se tady spíše o nějakou závist? ;)
  • 0

#3 dr.vota

dr.vota

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 4 091 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:07

a kolik že má za den? Mně se to nechce počítat :D
  • 0

#4 PaWcz

PaWcz

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 1 317 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:09

Jak mi napsal jeden kolega kačer (...) po jeho odchodu jsou vždy keše v dezolátním stavu.


Silné obvinění, ale když už je to od agentury JPP (jedna paní povídala), tak by to chtělo aspoň příklad nějaké konkrétní zdevastované keše. Jinak to vypadá jen jako drb.

I když i mě jedna věc na Šiškovo přístupu mrzí - koukám, že co se splašil do lovu bodů, nestojí mu owneři a další hráči ani za jedinou větu v logu, všechno samá automatika:( Smutná záležitost. Bohužel není jediný.
  • 0

Lovec Tisícovek - geovýzva pro všechny milovníky hor (více tady)

Vložený obrázek


#5 filki

filki

    filki

  • Members
  • PipPipPip
  • 83 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:18

Možná jenom taková ukázka z poslední doby - pochopitelně nikoho neosočuji a nemyslím si, že by Šišky byl nějaký ničitel keší :) GC1VBCR
  • 0

#6 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:19

Tiskar94 napsal/a:
Proč by byl tento počet odlovů nemožný? Nepříjde mi.
Nejedná se tady spíše o nějakou závist? ;)


O závist se nejedná ale jen o zkušenost s tímto kačerem napsal jsem mu meil tak jsem zvědav co mi odpoví.
  • 0

#7 Pajast

Pajast

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 622 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:20

Kombajnér to asi je. Pamatuju si ho, protože loguje stylem TFTC. This was my 64 of 66 and 2x DNF. (Logged by my GPS.) (Dřív tam byla ještě poznámka, že log upraví později.) Jestli dělá tolik nálezů denně, tak se mu ani nedivím, že se mu nechce nic psát. B) Pár mých keší taky taky navštívil. V logbooku jsem jeho razítko snad i viděl. Nevšiml jsem si však, že by mi nějakou keš zničil.
  • 0

#8 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:23

Drb to není je to od kolegy co už pořádal několik Eventu na kterých se tenhle kačer objevil a popisoval mi jeho chování a to mi stačilo.
  • 0

#9 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:30

dr.vota napsal/a:
a kolik že má za den? Mně se to nechce počítat :D


No za den tak kolem 100 tradiček.A asi tak 50 multin k tomu včetně deseti Virtual Cache a 37 Earthcache ulovených během dvou dnů.
Nejde tady o závist jen o pouhý údiv a konstatování.
Co s toho lovu může mít já bych takhle "lovit nemohl"
  • 0

#10 sislakd

sislakd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:35

Ahoj, tak ted jsi me dostal. Muzes prosim poslat Eventy na kterych jsem potkal tvuj zdroj informaci a take me chovani. Budu ti moc vdecny. Celkove jsem byl na 3 eventovych zalezitostech: 1) CITO prokopak - sbirali jsme odpadky nekolik hodin 2) Event na karlove moste "Charles Bridge Flash Mob Meet !" 3) Mega-event "PRAGeo Games Megaevent" Dale bych chtel aby jsi napsal: 1) kterou kes jsem teda znicil 2) jak jsem ji znicil 3) kdyz mi posles foto toho jak jsem kes znicil tak bych ti byl moc vdecny BTW: pokud nekomu vadi ze do logu nic nepisu a jen lovim, tak to bude tim ze geocaching delam kvuli tomu abych byl v terenu a ne u pocitace (znam spousty lidi, kteri maji na foru mnohem vice prispevku nez logu v terenu). Kdybych chtel kese nejak nicit tak je muzu prece rovnou brat cele, rozmlatit anebo primo vypalovat (jak se obcas najde tady v Praze). Kolik kesi ti prijde denne jako hodne? Ze bychom do pravidel dali, kacer nesmi ulovit vice nez 50 kesi denne. Vice nez 100 kesi denne jsem udelal zatim 4x a nevidim v tom zadny problem a to ze to nekdo nezvladne je jen jeho zalezitost.
  • 0

#11 kolombo

kolombo

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 5 543 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:42

sislakd napsal/a:
......
BTW: pokud nekomu vadi ze do logu nic nepisu a jen lovim, tak to bude tim ze geocaching delam kvuli tomu abych byl v terenu a ne u pocitace (znam spousty lidi, kteri maji na foru mnohem vice prispevku nez logu v terenu). Kdybych chtel kese nejak nicit tak je muzu prece rovnou brat cele, rozmlatit anebo primo vypalovat (jak se obcas najde tady v Praze).
.......


Zareaguji jen na tohle:

Logy nálezců jsou jediná odměna ownerům keše. Takže několik písmen zkratky třeba já nepovažuji za adekvátní. I pokud loguji velmi mnoho odlovených keší, snažím se napsat několik souvislých vět, i když u odloveného powertrailu mám u většiny keší zcela stejný text.
  • 0

Miroslav Kolombo, k.t.

Garmin Oregon 600

N50 45.701 E015 05.508

ICQ: 343-044-770

kolombo@kolombo.cz


#12 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:42

sislakd napsal/a:
Ahoj, tak ted jsi me dostal. Muzes prosim poslat Eventy na kterych jsem potkal tvuj zdroj informaci a take me chovani. Budu ti moc vdecny.

Celkove jsem byl na 3 eventovych zalezitostech:

1) CITO prokopak - sbirali jsme odpadky nekolik hodin

2) Event na karlove moste "Charles Bridge Flash Mob Meet !"

3) Mega-event "PRAGeo Games Megaevent"


Dale bych chtel aby jsi napsal:

1) kterou kes jsem teda znicil
2) jak jsem ji znicil
3) kdyz mi posles foto toho jak jsem kes znicil tak bych ti byl moc vdecny


BTW: pokud nekomu vadi ze do logu nic nepisu a jen lovim, tak to bude tim ze geocaching delam kvuli tomu abych byl v terenu a ne u pocitace (znam spousty lidi, kteri maji na foru mnohem vice prispevku nez logu v terenu). Kdybych chtel kese nejak nicit tak je muzu prece rovnou brat cele, rozmlatit anebo primo vypalovat (jak se obcas najde tady v Praze).


Kolik kesi ti prijde denne jako hodne? Ze bychom do pravidel dali, kacer nesmi ulovit vice nez 50 kesi denne. Vice nez 100 kesi denne jsem udelal zatim 4x a nevidim v tom zadny problem a to ze to nekdo nezvladne je jen jeho zalezitost.


Pokud vím jednalo se o jiný nick než pod kterým tady jsi tak nevím co se toho chytáš a zdroj ten ti říkat nebudu.Nechci nikoho jen tak obviňovat jen mně štve jak se někteří kačeři chovají.
  • 0

#13 sislakd

sislakd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:45

jackcomputer napsal/a:

dr.vota napsal/a:
a kolik že má za den? Mně se to nechce počítat :D


No za den tak kolem 100 tradiček.A asi tak 50 multin k tomu včetně deseti Virtual Cache a 37 Earthcache ulovených během dvou dnů.
Nejde tady o závist jen o pouhý údiv a konstatování.
Co s toho lovu může mít já bych takhle "lovit nemohl"


Tak to vypada ze problem je v tom, ze nekdo neumi pouzivat pocitac a nedokaze ani zjistit kdy a kde jsem logoval. Prosim pekne, celkove jsem nasel 37 Earth caches a rozhodne jsem je nenasel za jeden den. Vice nez 3 Earth cache za den jsem nenasel nikdy soucasne. "jackcomputer" zcela prokazatelne nepise pravdu, a to se tyka i 50-ti multin, a 10 Virtual cache v jednom dni. V cele sve cachovaci historii jsem tolik stejnych typu neudelal za jeden den. Udelat v jeden den 100 tradicek zvladne kdokoli, kdo bude aspon trochu chtit.
  • 0

#14 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:47

sislakd napsal/a:
Ahoj, tak ted jsi me dostal. Muzes prosim poslat Eventy na kterych jsem potkal tvuj zdroj informaci a take me chovani. Budu ti moc vdecny.

Celkove jsem byl na 3 eventovych zalezitostech:

1) CITO prokopak - sbirali jsme odpadky nekolik hodin

2) Event na karlove moste "Charles Bridge Flash Mob Meet !"

3) Mega-event "PRAGeo Games Megaevent"


Dale bych chtel aby jsi napsal:

1) kterou kes jsem teda znicil
2) jak jsem ji znicil
3) kdyz mi posles foto toho jak jsem kes znicil tak bych ti byl moc vdecny


BTW: pokud nekomu vadi ze do logu nic nepisu a jen lovim, tak to bude tim ze geocaching delam kvuli tomu abych byl v terenu a ne u pocitace (znam spousty lidi, kteri maji na foru mnohem vice prispevku nez logu v terenu). Kdybych chtel kese nejak nicit tak je muzu prece rovnou brat cele, rozmlatit anebo primo vypalovat (jak se obcas najde tady v Praze).


Kolik kesi ti prijde denne jako hodne? Ze bychom do pravidel dali, kacer nesmi ulovit vice nez 50 kesi denne. Vice nez 100 kesi denne jsem udelal zatim 4x a nevidim v tom zadny problem a to ze to nekdo nezvladne je jen jeho zalezitost.


A jak se tak dívám na tvůj profil http://www.geocachin...ac-326a3f0f2110 tak nemáš odlovenou ani jednu keš tak kdo to za tebe odlovil
  • 0

#15 sislakd

sislakd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:48

jackcomputer napsal/a:


Pokud vím jednalo se o jiný nick než pod kterým tady jsi tak nevím co se toho chytáš a zdroj ten ti říkat nebudu.Nechci nikoho jen tak obviňovat jen mně štve jak se někteří kačeři chovají.


Hmm, asi nekdo nevi ze je rozdil mezi geocaching.com a geocaching.cz. A pokud nechces nikoho jen tak obvinovat, tak pis fakta, muzes treba jednoduse zacit treba s temi pocty kesi za den, ktere si snadno zjistis v mem profilu a detailech logu jednotlivych kesi. Tak vzhuru do toho.
  • 0

#16 olaf3788

olaf3788

    Advanced Member

  • Members
  • PipPipPip
  • 49 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:51

Je smutné,že někdo tady může založit téma a začít na někoho házet špínu jen na základě nějaké domněnky nebo,že jedna paní povídala :(
  • 0

#17 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:52

sislakd napsal/a:

jackcomputer napsal/a:

dr.vota napsal/a:
a kolik že má za den? Mně se to nechce počítat :D


No za den tak kolem 100 tradiček.A asi tak 50 multin k tomu včetně deseti Virtual Cache a 37 Earthcache ulovených během dvou dnů.
Nejde tady o závist jen o pouhý údiv a konstatování.
Co s toho lovu může mít já bych takhle "lovit nemohl"


Tak to vypada ze problem je v tom ze neumi nekdo pouzivat pocitac a nedokaze ani zjistit kdy jsem kde logoval. Prosim pekne, celkove jsem nasel 37 Earth cachi a rozhodne jsem nenasel za jeden den vice nez 3 soucasne. "jackcomputer" zcela prokazatelne nepise pravdu, a to se tyka i 50-ti multin, a 10 Virtual cache. V cele sve cachovaci historii jsem tolik stejnych typu neudelal za jeden den. Udelat v jeden den 100 tradicek zvladne kdokoli kdo bude aspon trochu chtit.


Já umím PC používat dost dobře, ale ty máš v tom případě dva nicky a to sislakd kde není odloveno nic a dále Šišky kde je toho odloveno "celkem dost" a o ten mi jde.
  • 0

#18 sislakd

sislakd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:52

jackcomputer napsal/a:
A jak se tak dívám na tvůj profil http://www.geocachin...ac-326a3f0f2110 tak nemáš odlovenou ani jednu keš tak kdo to za tebe odlovil


Hmm, dobry a jak vis ze je to muj profil?

Pokud teda chces vedet, ze jsem to ja a byt smelejsi sem uvest sve zdroje, tak zde je tvuj prvni kontakt na muj profil:

-----Original Message-----
From: Geocaching
Sent: Monday, May 16, 2011 8:41 PM
To: siskygc@gmail.com
Subject: [GEO] jackcomputer contacting Šišky from Geocaching.com

Je zajímave že se vám podaří za jeden den odlovit tolik keši to snad ani není možný co s toho kačer může mít a hlavně pry jsou po vaši návštěvě keše poničené a ne dané do patřičného stavu.Je to smutný že to tak je.

User's Profile:
http://coord.info/PR23KW9


Takze prosim ted s temi fakty sem. Dekuji.
  • 0

#19 jackcomputer

jackcomputer

    Petr

  • Members
  • PipPipPip
  • 217 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:53

olaf3788 napsal/a:
Je smutné,že někdo tady může založit téma a začít na někoho házet špínu jen na základě nějaké domněnky nebo,že jedna paní povídala :(


Neházím špínu o to mi nešlo chtěl jsem jen vědět pravdu.
  • 0

#20 sislakd

sislakd

    Member

  • Members
  • PipPip
  • 15 příspěvků(y)

Publikováno 16 květen 2011 - 20:55

jackcomputer napsal/a:
Já umím PC používat dost dobře, ale ty máš v tom případě dva nicky a to sislakd kde není odloveno nic a dále Šišky kde je toho odloveno "celkem dost" a o ten mi jde.


Ok, jak vis ze je muj profil "sislakd" na geocaching.com? Je to uplne ze stejneho duvodu jako existuje treba na facebooku 500 accountu se jmenem Madona? Ja mam pouze jediny profil a to vis ktery je. Tak ted k tem faktum.
  • 0




1 uživatel(ů) prochází toto téma

0 uživatelů, 1 návštěvníků 0 anonymních uživatelů

Reklama